home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Prahova

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Taga Stefan Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rîpeanu Luminita 100 85 185 calificat
2 Dumitru Alexandru Daniel Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita 75 73 148 calificat
3 Sandulescu Alexandru Nicolae Scoala Gimnaziala "Sfanta Maria" Mizil Lica Daniela 50 85 135 calificat
4 Braguta Mircea Eduard Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita 75 55 130 calificat
5 Dontu Alex Mihai Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita 50 73 123 calificat
6 Constantinescu Ana-Maria Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita 50 50 100
7 Georgescu Sebastian Colegiul National "I.L.Caragiale" Ploiesti Crisu Oana 20 0 20
8 Veleat Valentina Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela 5 3 8
9 Alexandru Sabin Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela 0
10 Andras Alin Colegiul National "I.L.Caragiale" Ploiesti Crisu Oana 0
11 Anghel Aytana Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea 0
12 Bocan Sabin Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dicu Loredana 0
13 Cursaru Ioana Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea 0
14 Datcu Oana Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea 0
15 Ilie Lorena Ioana Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita 0
16 Istrate Eduard Cristian Colegiul National “Nicolae Iorga” Valenii de Munte Sandru Mihaela Carmen 0
17 Ivan Alin Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea 0
18 Marcu Iuonut-Antonio Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela 0
19 Neacsu Anemona Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rîpeanu Luminita 0
20 Oprea Catalina Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela 0
21 Pîrvu Sebastian Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela 0
22 Popescu Vlad Ioan Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rîpeanu Luminita 0
23 Tudor Iustin-Nicolae Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela 0
24 Vermant Nicolas Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea 0
25 Vrabie Andra Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro