home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 ȚăpÓrlan Mihai-Alexandru Clubul Copiilor Dragasani/Sc. Gim. Tudor Vladimirescu, Dragasani Ciumăgeanu Constantin 50 85 135 calificat
2 Badea Octavian Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 20 0 20
3 Manda Octavian Sc. Gim. Take Ionescu, Ramnicu Valcea Mlisan Mirela 0 20 20
4 Negoi Şerban Mihai Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 20 0 20
5 Andronie Darius Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0 0 0
6 Avram Alexandru Mihail Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0 0 0
7 Avrinte Teodor Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0 0 0
8 Băiaşu David Alin Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0 0 0
9 Bălaşa Radu Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0 0 0
10 Bălan Bogdan Colegiul National Mircea cel Batran, Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu 0 0 0
11 Cioculeasa Andrei Vlad Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0
12 Constantin Rareş Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0
13 Constantinescu Mircea Colegiul National Mircea cel Batran, Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu 0 0 0
14 Drăghici Gabriel Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0 0 0
15 Duinea Darian-Petre Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0 0 0
16 GÓrban Călin Nicolae Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0 0 0
17 Gruiţoiu Ana Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0
18 Jibu Raluca Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0
19 Petrison Gabriel Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0 0 0
20 Petrison Andrei Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0 0 0
21 Popescu Mircea Florian Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0 0 0
22 Predescu Simona Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0 0 0
23 Sărdărescu Andrei Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta 0 0 0
24 Smărăndoiu Diana Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro