home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

24 februarie 2016 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2016. Consultati sectiunea Regulament.

12 martie 2016 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Alba

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ŞOFRAC ROBERT IONATANColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
2ACATRINEIRAULColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica
3ALBU CRISTIAN GABRIELColegiul Naţional "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae Virgil / Berindeie Elena
4ANGHEL CRISTIANColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura
5BICVASILEColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
6CORPODEANDARIUS CĂTĂLINColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
7CREȚHORAȚIUColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Florea Mihaela
8FUIAMIHAI DRAGOȘColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura
9IACHIM MIHAI-BOGDANColegiul Național ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
10IENEIRAULColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
11IVANADRIAN-MIHAIColegiul Național ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
12LĂZĂROAIEDENISColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Marian Luminița
13LAZĂR CAMELIAColegiul Naţional "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae Virgil / Berindeie Elena
14MATEIU IOANColegiul Naţional "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae Virgil / Berindeie Elena
15NEGREAȘTEFANColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Florea Mihaela
16NERGHEȘEMANUELA-ANDREEAColegiul Național ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
17OGREANFLAVIUColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria
18PAȘTIUGEORGIANAColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela
19PĂDUREANPAULColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
20PALCOADRIAN DANIELColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
21PENCIU VICTORColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura
22PETRUȚA GEORGE CĂLINColegiul Naţional "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae Virgil / Berindeie Elena
23POPARĂZVANColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
24PRECUPARPAD-ADRIANColegiul Național ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
25PUȚANSILVIU DANColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica
26SASUAUGUSTIN DUMITRUColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
27UNGUREANUMIHAI-LAURENŢIUColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro