home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

24 februarie 2016 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2016. Consultati sectiunea Regulament.

12 martie 2016 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AmaistroaieRaduColegiul National Eudoxiu Hurmuzachi Lazarescu A.
2AndronacheRiccardoLiceul Teoretic Filadelfia Stefanescu Narcisa
3AxiniaRazvanColegiul "Vasile Lovinescu" Falticeni Acatrinei-Vasiliu Cristinel
4BalanAlexandruColegiul National Mihai Eminescu Suceava Popa Carmen
5Beilic SebastianColegiul National Mihai Eminescu Suceava Pintea Eugen
6BuraciucMihai CalinColegiul National Mihai Eminescu Suceava Popa Carmen
7CerbuVladutColegiul National " Dragos Voda" Magurean Marius
8Cernovschi IoanColegiul National Eudoxiu Hurmuzachi Lazarescu A.
9Corjuc VladColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
10CosovanCristina IrinaColegiul National "Petru Rares" Suceava Petronela-Marinela Aga
11Danila AlbertColegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin
12DiacAdrianColegiul National Militar "Stefan cel Mare" Magurean Marius
13Doroftei AndreiColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
14DorofteiCristinaColegiul National "Petru Rares" Suceava Petronela-Marinela Aga
15FiciucFlorin SebastianColegiul National Stefan cel Mare Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
16FindanisAndreiColegiul "Vasile Lovinescu" Falticeni Acatrinei-Vasiliu Cristinel
17Galatan TudorLiceul Teoretic Ion Luca Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul
18GuritaStefanColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
19Haja Florin GabrielLiceul Teoretic Ion Luca Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul
20HantascuRaul AlexandruColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
21Hreceniuc CristianColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
22IacobEduardColegiul National Militar "Stefan cel Mare" Ionescu Gabriela
23IstrateCristian SilviuColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
24Lemnariu DanColegiul Na?ional "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin
25LeontiesDan AlexandruColegiul National " Dragos Voda" Magurean Marius
26ManigaConstantin AlexandruColegiul Tehnic "Mihai Bacescu" Falticeni Dumitriu Bogdan
27MariucCatalinColegiul National " Dragos Voda" Magurean Marius
28MihalutFilipColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
29Miler VladutColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
30MorosanCosmin AlexandruColegiul National Militar "Stefan cel Mare" Ionescu Gabriela
31Niga Alexandru ConstantinColegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
32NisioiCiprianColegiul National " Dragos Voda" Magurean Marius
33PenciucDanut AndreiColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
34PricopioaiaAdrianColegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin
35ProdanAncaColegiul National Mihai Eminescu Suceava Popa Carmen
36PrunaStefanColegiul National Stefan cel Mare Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
37RatunduAndrei CosminColegiul National Militar "Stefan cel Mare" Ionescu Gabriela
38RotaruIoana-ClaudiaColegiul National Stefan cel Mare Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
39SabiutaCezar MarianColegiul National Militar "Stefan cel Mare" Ionescu Gabriela
40SahleanCosminColegiul National Stefan cel Mare Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
41SimionRuben AndreiColegiul National Stefan cel Mare Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
42StefanescuCristian RaduColegiul National Stefan cel Mare Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
43TanislavCosmin GabrielColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
44Ungureanu DanielColegiul National "Petru Rares" Suceava Marius Ududec, Vlad Lazar, Serban Slincu
45ZaicescuAndreiColegiul National Stefan cel Mare Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro