home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barbu Antonia-Elena Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
2 Bazavan Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu
3 Capra Daria-Gabriela Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
4 Damoc Analisa Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu
5 Diaconescu Karla Ioana Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana
6 Dicu Mihai-Alexandru Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
7 Dicu Daria Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu
8 Dobleaga Alexandru Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
9 Eftimie Cristian Scoala Gimnaziala„Sfântul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
10 Flintasu Bogdan-Ionut Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
11 Gheorghe Alessia-Maria Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
12 Ilie Ioana Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu
13 Ioan Mihai Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu
14 Ion V. Maria Melania Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana
15 Ion V. Gabriela Teodora Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Mircea Liliana
16 Ionita Diana Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu
17 Ionita Bogdan Cristian Scoala Gimnaziala„Sfântul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
18 Mihalache Maria Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
19 Militaru Ruxandra Ioana Colegiul National “Nicolae Iorga” Valenii de Munte Mircea Mihaela Carmen
20 Mocanu Maria-Daria Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
21 Mustata Ioana Georgiana Scoala Gimnaziala„Sfântul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
22 Nita Ioana Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela , Lica Daniela
23 Pomojnicu Alexandra Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
24 Predescu Sebastian-Ion Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
25 Schiopu Andrei Colegiul National “Nicolae Iorga” Valenii de Munte Mircea Mihaela Carmen
26 Serban Teodor Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
27 Simionov Luca-Mihai Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
28 Sireteanu Mihai Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela
29 Stanciu Gabriel Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
30 Stere Teodor Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu
31 Tirchila Teodor Scoala Gimnaziala„Sfântul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
32 Tita Andrei-Stefan Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
33 Tudose Filip Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro