home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ACATRINEI RAUL Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Lebădă Monica
2 ALBU CRISTIAN-GABRIEL Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae-Virgil, Berideie Elena
3 ALBU FLAVIU Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
4 BIC VASILE Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
5 BUSTAN JEFLEA-MIHAELA Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae-Virgil, Berideie Elena
6 FUIA MIHAI DRGOȘ Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA-IULIA Mureșan Laura
7 IACHIM MIHAI-BOGDAN Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
8 IENEI RAUL Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
9 IVAN ADRIAN-MIHAI Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
10 LAZĂR CAMELIA Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae-Virgil, Berideie Elena
11 LAZĂR ALEXANDRU Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul"- ALBA-IULIA Teglaș Maria
12 MATEIU IOAN Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae-Virgil, Berideie Elena
13 MERMEZAN MIHAI MARIUS Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA-IULIA Mureșan Laura
14 NERGHEȘ EMANUELA-ANDREEA Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
15 OGREAN FLAVIU Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul"- ALBA-IULIA Teglaș Maria
16 ONEȚIU RENDY Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela
17 PAȘTIU GEORGIANA Colegiul Național "Lucian Blaga"- SEBEȘ Drăguș Daniela
18 PALCO ADRIAN DANIEL Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
19 PETRUȚA GEORGE-CĂLIN Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Nicolae-Virgil, Berideie Elena
20 POPA RĂZVAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
21 PRECUP ARPAD-ADRIAN Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
22 SASU AUGUSTIN DUMITRU Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
23 TÂRZIU DRAGOȘ RĂZVAN Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Tia Corina
24 UNGUREANU MIHAI LAURENȚIU Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA-IULIA Mureșan Laura
25 VASIU DANIEL EMANUEL Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Tia Corina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro