home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ȘERBAN CRISTIAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Lebădă Monica
2 BĂDILĂ TIMOTEI Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela
3 BODEA GEORGIANA-ALEXANDRA Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae-Virgil
4 BULEANDRĂ RUBEN Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
5 CĂLARIU IOANA Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
6 CIUPE DAVID ROBERT Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
7 COMŞA ENOH Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
8 COMAN ALEXANDRU CRISTIAN Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
9 CRISTEA CRISTIAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
10 DETEŞAN RAUL IOAN Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
11 DIG BOGDAN-ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae-Virgil
12 DOBRA ANDREI-DANIEL Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae-Virgil
13 DOBRA NICOLAE ALEXANDRU Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela
14 HADA IOAN ANDREI Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA-IULIA Palcu Carmen
15 JINGA TUDOR Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA-IULIA Palcu Carmen
16 LAZĂR PETRU Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela
17 MĂRGINEAN ALEXANDRU Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
18 MARINA OCTAVIAN Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA-IULIA Palcu Carmen
19 MILITARU GHEORGHE Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria
20 MOLDOVAN CRISTIAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
21 NARIȚA ANDREI Colegiul Național "Avram Iancu" - CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae-Virgil
22 NEAMȚU CLAUDIU Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA-IULIA Palcu Carmen
23 POPA CARINA Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
24 RADU TODOR ALEXANDRU Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela
25 SCHIAU ALESSIO SIMONE Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA-IULIA Palcu Carmen
26 TĂTAR DARIUS Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Marian Luminița
27 VOINA CĂTĂLINA Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro