home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Berla Cătălin Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța
2 Bogoșel Adrian-Ovidiu Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
3 Câmpean Andrei Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla
4 Dârlea Roxana-Anemona Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța
5 Farcut Ruben Liceul National de Informatica Arad Stoia Mirela
6 Gașpar Nicolae Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad Magureanu Marieta, Costea Carmina,Marinescu Gabriel
7 Gorgan Andrei Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla
8 Hejja Raul-Victor Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
9 Hermenean Tudor Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
10 Kecskes Cristian Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad Magureanu Marieta, Costea Carmina, Marinescu Gabriel
11 Mădărăsan Dragoș-Andrei Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
12 Malița Marius-Teodor Liceul Teoretic "Mihai Veliciu" Chișineu Criș Preda Octavian
13 Mihota David Liceul National de Informatica Arad Stoia Mirela, Oxenfeld Ioan
14 Niță Beniamin Octavian Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța
15 Rus Andrei Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța
16 Rusu Radu-Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
17 Sârbu Ioan Liceul Teoretic "Mihai Veliciu" Chișineu Criș Preda Octavian
18 Tîlmaciu Constantin-Mădălin Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
19 Toncea Alin Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
20 Trif Cristian Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad Magureanu Marieta,Costea Carmina, Marinescu Gabriel
21 Vidican Vlad Liceul National de Informatica Arad Stoia Mirela
22 Vintze Andrei Liceul National de Informatica Arad Stoia Mirela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro