home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șipoș Raoul-Sebastian Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
2 Augustinov Raphael Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
3 Back Andrei-Gheorghe Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Gal Carmen
4 Batki Robert Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
5 Bogadi Szilvia Elena Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
6 Borcea Alin Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Hantiu Adrian
7 Buboi Oana Colegiul Național \"Elena Ghiba Birta\" Arad Cioran Ramona, Costea Carmina,Marinescu Gabriel
8 Bujor Cristian Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Gal Carmen
9 Cilibia Miruna-Maria Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Gal Carmen
10 Dămăcuș Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
11 Dan Vlad Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
12 Dig Patrick Liceul National de Informatica Arad Sălăjan Romana,Todor Marioara
13 Drebitca Răzvan Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Hantiu Adrian
14 Galea Alexandru Daniel Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
15 Gontariu Andreea-Cristina Colegiul Național \"Moise Nicoară\" Arad Gal Carmen
16 Haloș Casian Colegiul Național \"Elena Ghiba Birta\" Arad Cioran Ramona, Costea Carmina,Marinescu Gabriel
17 Laza Denard Emanuel Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
18 Lezeu Otniel Paul Colegiul Național \"Elena Ghiba Birta\" Arad Cioran Ramona,Costea Carmina, Marinescu Gabriel
19 Ludmaj Zsolt Colegiul Național \"Elena Ghiba Birta\" Arad Cioran Ramona, Costea Carmina, Marinescu Gabriel
20 Mateaș Eduard-Florin Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
21 Matiuț Cristian Liceul National de Informatica Arad Sălăjan Romana
22 Miazga André Liceul National de Informatica Arad Sălăjan Romana
23 Mocanu Andreea-Luminița Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
24 Morați Robert-Mihai Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
25 Pitulan Ioana-Alexandra Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
26 Popa Ioji Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad Costea Carmina
27 Roszinecz Norbert Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
28 Rusmir Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
29 Sabău Dan-Ioan Colegiul Național \"Moise Nicoară\" Arad Gal Carmen , Sabău Diana
30 Silaschi Iasmina-Oana Colegiul Național ”Moise Nicoară" Arad Gal Carmen
31 Sîrbu Radu-Mihai Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
32 Stanciu Rareș Nicolae Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
33 Vass Răzvan Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
34 Velin Mihnea Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro