home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Avasiloaiei Comănescu Octavian Ștefan Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Matei Manuel
2 Binica Nicolae Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian, Oncescu Costin
3 Cantu Teodora Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Mazilescu Georgian, Ianailie
4 Cențiu M. Emil Vasilian Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Cosmin Alexandru, Răducu Serenela
5 Ciobanu C.V. Valentin Eduard Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Cosmin Alexandru
6 Ciobanu Alin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Mazilescu Georgian, Iana Ilie
7 Cīrstea Natașa-Alexandra Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
8 Cīrstea Ionela-Mădălina Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
9 Dragomir Ionuț-Alexandru Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
10 Dutulescu Andreea Nicoleta Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian, Oncescu Costin
11 Enache Carla Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Stoicescu Dumitru
12 Iancu Ionuț-Alexandru Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
13 Ion S.A. David-Gabriel Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Enache Nicoleta
14 Irimia Rares Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
15 Marinescu Sebastian Ioan Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
16 Mirică Fănel Cătălin Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Benghe Adrian
17 Mitoi Victor Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
18 Oncescu Costin Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
19 Oprian George Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Mazilescu Georgian, Iana Ilie
20 Petrescu Eryk Louis Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
21 Piciu Florin-Alexandru Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
22 Pisică Alin Georgian Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Constantinescu Cristina
23 Pufu Andra-Gabriela Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
24 Rīcă L. Radu Leonard Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Cosmin Alexandru, Răducu Serenela
25 Samoilescu Sebastian Mihai Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Matei Manuel
26 Sevciuc Ionuț-Victor Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian
27 Stoica Andrei Toma Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Constantinescu Cristina
28 Tătoiu Christian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești Voica Adrian
29 Topală C.E. Andrei Tudor Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Cosmin Alexandru, Răducu Serenela
30 Vīlnoiu A.I. Radu - Andrei Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza
31 Voica Luciana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Mazilescu Georgian, Iana Ilie


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro