home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ambrus Alexia Ioana Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria
2 Ana Cosmin Gabriel Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Lucan Marina, Floarea Adriana
3 Arghira Ioan Daniel Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Voica Nicoleta, Cristea Marin
4 Bīrleanu Florina Mihaela Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Ghiordunescu Gratiela
5 Broscoteanu Daria Mihaela Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria
6 Cioc Alex Andrei Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana
7 Contor Flavius Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria
8 Corbu I. Carol Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Cosmin Alexandru
9 Dicu Florin Alexandru Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Lucan Marina, Floarea Adriana
10 Dīrdea Elena Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
11 Dumbrava A. Amalia Jenifer Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Sutan Dana, Cosmin Alexandru
12 Dumitrache Adrian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești Penescu Lidia
13 Dumitru Vlad Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești Genoiu Nicolae
14 Filote Petre Serban Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria
15 Florea Maria Alexandra Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria
16 Florea Marius Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
17 Florea Daria Mihaela Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana
18 Georgescu Marian Cristian Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Nicula Simona
19 Guțică Ștefan Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Voica Nicoleta, Cristea Marin
20 Honcea Ștefan Ionuț Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești Genoiu Nicolae, Dima Narcisa
21 Iancu Anastase Florentin Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Nicula Simona
22 Ilea Doru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Mazilescu Georgian
23 Ilie D. Anca Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Sutan Dana, Cosmin Alexandru
24 Ionita I Ana Maria Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Sutan Dana , Cosmin Alexandru
25 Lazaroiu Lucas Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria
26 Linte Carla Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
27 Mihăilescu Paul Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Mazilescu Georgian
28 Miu Vlad Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Luță Daniela
29 Mușat Petru Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Ghiordunescu Gratiela
30 Necșoi Nicolae Adrian Colegiul Național Alexandru Odobescu Pitești Lucan Marina, Floarea Adriana
31 Nicoara C.Bogdan Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Sutan Dana , Cosmin Alexandru
32 Petolea Cosmin Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Voica Nicoleta, Cristea Marin
33 Popa Andreea Elena Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Ghiordunescu Gratiela
34 Popescu I Cristian Daniel Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Sutan Dana , Cosmin Alexandru
35 Popescu Alina Elena Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Ghiordunescu Gratiela
36 Popescu Mihnea-Valentin Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Răducu Aurelian, Vorovenci Daniel, Manolescu Daniela
37 Preda Catalin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
38 Rizea Radu Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Luta Daniela
39 Selea Mihai Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești Penescu Lidia
40 Toma Ioana Ruxandra Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Ciobanu Sofia
41 Tudurean George Alexandru Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Voica Nicoleta, Cristea Marin
42 Uleanu G. Dragos Florin Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Sutan Dana, Cosmin Alexandru
43 Vătășescu Loredana Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești Genoiu Nicolae
44 Voica Ioana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Argeș Mazilescu Georgian
45 Voicea Georgiana Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești Genoiu Nicolae, Dima Narcisa
46 Voicu Ciprian Gabriel Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Voica Nicoleta, Cristea Marin
47 Zamfir Radu Stefan Colegiul Național "Ion C. Brătianu" Pitești Voica Nicoleta, Cristea Marin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro