home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Hincu Alice Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela
2 Balaban Raluca Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau Ingrid Lazar
3 Boboc Raul Madalin Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
4 Bocicov Vitalie Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Ursache Liliana
5 Burghelea Cristian Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
6 Butacu Stefan Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela
7 Cadar Eduard Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
8 Capsa Dragos Gabriel Colegiul National \"Gh. Vranceanu\" Bacau Vieru Ilie
9 Casuneanu Diana Liceul Teoretic "Spiru Haret" Moinesti Luca Nicoleta
10 Cojocaru Dragos Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
11 Cristea Codrin Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau Ingrid Lazar
12 Dancau Rares Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Ursache Liliana
13 Dinu Paul Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Muraru Crina
14 Furdui Dimitrie-Toma Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
15 Hofman Sebastian Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Muraru Crina
16 Ilie Cosmin Mihai Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
17 Ioja Andrei-Iosif Liceul Teoretic "Spiru Haret" Moinesti Luca Nicoleta
18 Jitaru Andrei-Catalin Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau Ingrid Lazar
19 Mocanu Ioana-Isabela Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau Ingrid Lazar
20 Murariu Alexandra Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
21 Nejneriu Mihai Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau Ingrid Lazar
22 Ojog Stefan Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Muraru Crina
23 Padure Nicu Liceul Teoretic "Spiru Haret" Moinesti Dan Gabriela
24 Popa Matei Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
25 POPOVICI MARIAN Colegiul Tehnic „ Dimitrie Ghika“ COMANESTI Vircolici Mihaela
26 Ravariu Eugen Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
27 Roca Andreea Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau Ingrid Lazar
28 Sbarcea Stefan-Vladimir Colegiul Tehnic "Ion Borcea" Buhusi Jigau Mihai
29 SOFRON RADU Colegiul Tehnic „ Dimitrie Ghika“ COMANESTI Vircolici Mihaela
30 Sova Roberta Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Catarau Mihaela
31 Spiridon Alexandru-Stefan Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau Ingrid Lazar
32 STANGACIU SOFIAN-TEODOR Colegiul Tehnic „ Dimitrie Ghika“ COMANESTI Vircolici Mihaela
33 Stefanache Stefan-Florian Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
34 Timaru Mihaita Colegiul National ,,Ferdinand I" Bacau Ursache Liliana
35 Vranceanu Razvan Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro