home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ADRIAN Toma Liceul Vocațional Pedagogic „N. Bolcas” Beiuș ROTAR Dorin-Mircea
2 ANTON Alex Anders Colegiul Național „Avram Iancu” Ștei BARA Adela
3 BINSELAN Mihai-Mircea Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea KELEMEN Erzsébet
4 BOTA IOANA Robert Manuel Colegiul Național „Avram Iancu” Ștei BARA Adela
5 BUDEA Patrick Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚA, Adrian NIȚA
6 BURETIA Alex-Dian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea KELEMEN Erzsébet
7 CHIANA Andrei Sergiu Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚA, Adrian NIȚA
8 COTUȚ Raul Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea SĂRĂCUȚ Carmen
9 DUBAU Horea-Filip Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea KELEMEN Erzsébet
10 ÉLES Dávid Liceul Teoretic „Arany János” Salonta NAGY Ildikó
11 FARCUTA Andrei Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea LUNCAN Alina, TUREAN Nicoleta
12 GHERGHEL Vlad-Zeno Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea KELEMEN Erzsébet
13 GROZA Darius Nicolae Colegiul Național „Avram Iancu” Ștei BARA Adela
14 HALMAGEAN Cristina Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea LUNCAN Alina, TUREAN Nicoleta
15 HOSZU Adryel Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea LUNCAN Alina, TUREAN Nicoleta
16 INCZE Victor Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NITA, Adrian NITA
17 IOSIF Alexandru Mihai Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea STOIAN Amelia
18 JURCUT Paul Bogdan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NITA, Adrian NITA
19 KÉRY Imola Vivien Liceul Teoretic German „F. Schiller” Oradea SCURTU Rodica, TEUTSCH Tünde
20 LUCUTA Dacian Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea LUNCAN Alina, TUREAN Nicoleta
21 MAGHIAR Andrei Colegiul Național Samuil Vulcan Beiuș HORA Florentina, BURAN Claudia
22 MARCUS LIONEL Mischie Liceul Vocațional Pedagogic „N. Bolcaș” Beiuș ROTAR Dorin-Mircea
23 NEGRUTIU Catalina Florina Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NITA, Adrian NITA
24 PELE Raul Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NITA, Adrian NITA
25 PLES Alexandru Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea SĂRĂCUȚ Carmen
26 ROBERT Benedek Liceul Vocațional Pedagogic „N. Bolcaș” Beiuș ROTAR Dorin-Mircea
27 SABAU Florin Vlad Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana LUNCAN
28 SILAGHI Horea Mihai Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NITA, Adrian NITA
29 SZABO Stefan Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea LUNCAN Alina, TUREAN Nicoleta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro