home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șutea Alex Gabriel Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Ciobanu Adriana, Nicula Cristian
2 Bejenariu Victor Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Semeșdean Ana, Eugen Neamțiu
3 Biz Adrian Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia
4 Boancă Vlad Cătălin Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
5 Borodi Ștefan Cristian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
6 Bumbu Paul George Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
7 Carceie Gabriel Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius
8 Creța Florin Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Pop Ioan, Mureșan Ciprian
9 Dan Mihai Adrian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
10 Deac Alex Claudiu Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
11 Fetti Horia Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius
12 Gălățan Iulia Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
13 Gănău Paul Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia
14 Gavrilaș Narcis Cristian Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Ciobanu Adriana, Nicula Cristian
15 Guzu Daniel Emanue Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Ciobanu Adriana, Nicula Cristian
16 Leonte Cezar Cosmin Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Semeșdean Ana, Eugen Neamțiu
17 Mărginean Claudiu Daniel Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia
18 Macarie Cătălin Mihai Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Semeșdean Ana
19 Maftei Dănuț Ioan Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Ciobanu Adriana, Nicula Cristian
20 Moldovan Ioana Ilinca Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
21 Nașca Răzvan Alexandru Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
22 Paşc Răzvan Mihai Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Semeșdean Ana
23 Pașca Tudor Ionel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
24 Petri James Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Pop Ioan, Mureșan Ciprian
25 Petrușca Sergiu Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Susana
26 Pop Anda Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia
27 Pop Adrian Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia
28 Pop Sergiu Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Ciobanu Adriana, Nicula Cristian
29 Pop Paul Colegiul Naţional "George Coşbuc" Lazăr Marius
30 Szasz Bogdan Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Ciobanu Adriana, Nicula Cristian
31 Tārlișan Paul Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro