home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andreica Sebastian Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia, Gălăţan Susana
2 Berbecariu Crina Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
3 Bindea Cristian Gheorghe Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Măierean Ovidiu, Nicula Cristian
4 Borcani Robert Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
5 Budurlean Andrei Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
6 Bugnar Andreea Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Măierean Ovidiu, Nicula Cristian
7 Buzan Dan Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
8 Cāmpeanu Vasile Colegiul Naţional "George Coşbuc" Lazăr Marius
9 Cantor Dan Alexandru Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin, Gălăţan Susana
10 Danciu Camelia Maria Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Strugar Simion
11 Encean Mihnea Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin, Gălăţan Susana
12 Fechete Fernando Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Carmen Furedi, Eugen Neamțiu
13 Gut Ionică Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia, Gălăţan Susana
14 Ionașcu Iulia Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
15 Marian Ioana Andreea Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Măierean Ovidiu, Nicula Cristian
16 Mureșan Ioana Danina Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Măierean Ovidiu, Nicula Cristian
17 Mureșan Vlad Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
18 Neamțiu Zaris Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
19 Păcurar Darius Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Furedi Carmen
20 Polman Marian Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Măierean Ovidiu, Nicula Cristian
21 Pop Emanuel Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia, Gălăţan Susana
22 Puțura Emanuel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
23 Pupeză Bogdan-Nicolae Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin, Gălăţan Susana
24 Tătar Dragoș Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana
25 Titieni Cristian Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Nicoară Pavel
26 Urs Alexandra Ioana Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Strugar Simion
27 Varvari Cosmin Colegiul Tehnic INFOEL Bistriţa Biz Felicia, Gălăţan Susana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro