home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Braila

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexandru Mihai Liceul Teoretic ”Nicolae Iorga” Brăila Doroftei Simona
2 Anghel Andrei Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
3 Antonescu Cristina Andreea Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
4 Bărbuță Cristian Colegiul Național \"Gh. Munteanu Murgoci\" Brăila Pruș Paul
5 Bulgaru Diana Maria Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
6 Burlăcel George Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Moț Nistor
7 Buzăianu Adrian-Ștefan Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Arici Liliana
8 Constantin Răzvan Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
9 Costea Maria-Ionela Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Arici Liliana
10 Cozarev Mircea George Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
11 Cristescu Andrei Liceul Teoretic ”Nicolae Iorga” Brăila Doroftei Simona
12 Drăghici David Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Moț Nistor
13 Dragotă Mara Alessandra Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
14 Ene Alecsandru Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
15 Huzum Bogdan Liceul Teoretic ”Nicolae Iorga” Brăila Doroftei Simona
16 Jantea Dragoș Valentin Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
17 Podaru Eduard-Cristian Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Moț Nistor
18 Popa Theodora-Gabriela Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Arici Liliana
19 Popescu Maria Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Toncea Cristian
20 Racoviță Alexandru George Colegiul Național \"Gh. Munteanu Murgoci\" Brăila Pruș Paul
21 Sofrone Mihnea-Andrei Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Moț Nistor
22 Tănase Alexandru Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Arici Liliana
23 Uzuneanu Gabriela Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Arici Liliana
24 Vasilache Cristian Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul
25 Zaieț Simon Petru Colegiul Național "Gh. Munteanu Murgoci" Brăila Pruș Paul


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro