home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Baboiu Razvan Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Tutunea Gabriela, Puia Claudia
2 Benchea Alexandru Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Burcută Maria
3 Buhai Adeus Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria
4 Buhuta Iustin Paul Liceul "Andrei Muresanu" Brasov Ciupala Codruta
5 Chiper stefan Theodor Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria
6 Cucos Adrian Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici
7 Difonzo Simone Colegiul ”Nicolae Titulescu” Brasov Geoge Carmen, Cirjean Costica
8 Dragomir Manuel Alexandru Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici
9 Druliac Horia Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Alexandra Dobrinas
10 Drumea Vlad Colegiul National ”Radu Negru” Fagaras Trif Claudia
11 Dumitrescu George Mihai Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici
12 Ene Vlad Mihai Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Tutunea Gabriela, Puia Claudia
13 Gabor Vlad Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Popa Milena Daniela
14 Gasparovici Andrei Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Burcută Maria
15 Grama Andrei Cornel Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria
16 Manea Cosmin Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici
17 Mihăescu Teodor Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria
18 Nagy Edward Colegiul National ”Áprily Lajos” Brasov Vrencian Eva, Balint Ferenc
19 Pomîrleanu Sebastian Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici
20 Rether Monica Elena Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov Popovici Maria, Volmer Mihaela
21 Serban Călin Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Popa Milena Daniela
22 Solcan Mihai Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Popa Milena Daniela
23 Soós Márton Colegiul National ”Áprily Lajos” Brasov Vrencian Eva, Balint Ferenc
24 Tache Tudor Colegiul ”Nicolae Titulescu” Brasov Geoge Carmen, Cirjean Costica
25 Turica Leonard Petru Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Tutunea Gabriela, Puia Claudia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro