home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexandru Radu-Serban Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov Popovici Maria, Volmer Mihaela
2 Antal Ovidiu Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Claudia Puia, Adrian Modrisan
3 Arsene Vlad Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Bărbat Diana
4 Barbu Raul Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Suciu Daniela
5 Beres Andrei Daniel Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Bărbat Diana
6 Biro Sebastian Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura, Burcută Maria
7 Bolba-Mateescu Andrei Ioan Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Bărbat Diana
8 Cojocariu Robert Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Barbat Diana, Ghise Ciprian
9 Constantin Marian Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Claudia Puia, Adrian Modrisan
10 Costache Dragos Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura, Burcuta Maria
11 Croitoru Rares Andrei Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Suciu Daniela
12 Cuțitei Cristian Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura, Burcută Maria
13 Gockesch Christian Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Burcuta Maria
14 Hodoroaba Stefan-Emanuel Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Suciu Daniela
15 Ionescu Serban-Andrei Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov Popovici Maria, Volmer Mihaela
16 Isaia Elena Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Claudia Puia, Adrian Modrisan
17 Ispas Vlad Traian Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Claudia Puia
18 Ivan Răzvan Colegiul National ”Radu Negru” Fagaras Suciu Daniela
19 Ludu Dragos Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Claudia Puia
20 Moga Tudor Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Barbat Diana, Ghise Ciprian
21 Nisipeanu Octavian Andrei Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Claudia Puia
22 Popescu Dragos Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura, Burcută Maria
23 Precupanu stefan Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura, Burcută Maria
24 Schiller Vlad Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura, Burcută Maria
25 Szöke András Lóránd Colegiul National ”Áprily Lajos” Brasov Vrencian Eva, Balint Ferenc
26 Tămas Tudor Colegiul National ”Radu Negru” Fagaras Trif Claudia
27 Telcean Alexandru Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Suciu Daniela
28 Teleanu Calin Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Barbat Diana
29 Toader Mihnea Andrei Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Claudia Puia
30 Vartolomei Mircea-stefan Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov Popovici Maria
31 Vasilescu Ioana Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Claudia Puia
32 Veltan Victor Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Barbat Diana Nicoleta
33 Vîrjoghe Răzvan George Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Bărbat Diana
34 Zorojanu Maria-Caterina Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov Popovici Maria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro