home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Țănțaru Dragoș-Constantin Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Catalina Enescu, Valentina Preda
2 Țārcă Miruna Ioana Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Nae Sofia
3 Abraham Eric Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Marian Darius, Constantinescu Andrei Costin, Kisch Mariana
4 Abrudan Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz, Mariana Kisch
5 Anton Sabin Viorel Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Homorodean Marcel, Irina Iosupescu
6 Arvat Ovidiu Daniel Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa
7 Bărbulescu Daniel Alexandru Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Nae Sofia
8 Barbu Iulia Colegiul National Elena Cuza Bucuresti Mīrzacu-Drăgan Marius Emilian, Crăciunescu Georgeta, Purcaru Marilena
9 Boțocan Cristian-Alexandru Colegiul National Gheorghe Lazăr Bucuresti Dumitru Silviu Iulian
10 Bobe Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Cătălina Enescu, Valentina Preda, Anca Knopf
11 Boca Antonia-Irina Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Anca Knopf, Alina Boca, Constantin-Buliga Ștefan, Valentina Preda, Manz Victor
12 Bondoc Alexandru-Ionuț Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa, Dospra Cristian
13 Borza Maria-Cristina Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Marian Darius, Constantinescu Andrei Costin, Manz Victor, Muntean Radu
14 Bricman Paul Andrei Colegiul National Bilingv George Coșbuc Bucuresti Petrișor Valiana Felicia
15 Bucur Tiberiu Constantin Emanoil Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Laura Ungureanu, Daniela Oprescu
16 Cioarec George Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Șerban Iuliana Sofia, Preda Iarina
17 Cioltan Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz, Anca Knopf, Alexandru Petrescu, Răzvan Hărșan, Ștefan Constantin-Buliga
18 Ciuculescu Mihai Eduard Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Marian Darius, Constantinescu Andrei Costin, Anca Knopf
19 Constantinescu Vlad-Mihai Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Năstase Constanța
20 Constantinescu Ciprian Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Nae Sofia
21 Constantinescu Adriana-Mirela Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Laura Ungureanu, Victor Manz, Daniela Oprescu
22 David Călin Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Stan Mihaela - Veronica, Manoilă Domnica
23 Dincă Teodora Liceul Teoretic Jean Monnet Bucuresti Matei Raluca
24 Dinu Horia Ștefan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Homorodean Marcel
25 Duță Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Homorodean Marcel, Anca Knopf
26 Dumitrescu Dragoș Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
27 Dumitriu Andrei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Catalina Enescu, Valentina Preda
28 Enculesei Vlad Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Stan Mihaela - Veronica, Manoilă Domnica
29 Enescu Stefan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz, Anca Knopf, Ștefan Constantin-Buliga
30 Filip Sebastian Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
31 Gărduș Matei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Homorodean Marcel
32 Ganea Carina Eliza Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Splais Carmen Florentina
33 Georgescu Laura-Ioana Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Gavrila Vlad, Marian Darius, Constantinescu Andrei Costin
34 Giuclea Radu-Alexandru Colegiul National Gheorghe Lazăr Bucuresti Obreja Camelia
35 Goidea Andreea Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Homorodean Marcel
36 Grosu Ioana Alexandra Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Șerban Iuliana Sofia, Preda Iarina
37 Guran Maria Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
38 Hărșan Ovidiu-Răzvan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Petrescu Alexandru, Hărșan Valentin, Valentina Preda, Victor Manz
39 Harsa Cristian-Andrei Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa, Dospra Cristian, Munteanu Radu
40 Horătău-Hostiuc Zaharia Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Manoilă Domnica
41 Iancu Tiberiu Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Carmen Mincă, Oana Maria Chioveanu, Mariana Kisch
42 Ionescu Andrei Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Radulescu Sorana Daniela, Preda Iarina
43 Ionescu Victor-Răzvan Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Marian Darius, Andrei Costin Constantinescu, Kisch Mariana
44 Ionescu Stefan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Laura Ungureanu, Daniela Oprescu
45 Iorgulescu Matei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
46 Juravlea Teodor-George Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa, Dospra Cristian
47 Knopf Andreea Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz, Anca Knopf
48 Mărgărit Alexandru Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Bucuresti Păunescu Mariana, Rădună Carmen Ștefania
49 Manolache Stefan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
50 Manolache Vlad Colegiul National Elena Cuza Bucuresti Mīrzacu-Drăgan Marius Emilian, Crăciunescu Georgeta, Purcaru Marilena
51 Marcu Florian Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Bucuresti Păunescu Mariana, Rădună Carmen Ștefania
52 Matei Rareș Colegiul National I.L. Caragiale Bucuresti Marchiș Niculina
53 Micu George Robert Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Nae Sofia
54 Micudă Andrei Colegiul National Matei Basarab Bucuresti Tudor Rodica Gabriela
55 Mija Andrei Ioan Colegiul National Ion Creangă Bucuresti Danciu Alina
56 Millio Radu Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Laura Ungureanu, Daniela Oprescu
57 Minea Radu-Ștefan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Simona Ionescu, Anca Knopf
58 Mitu Miruna Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz, Anca Knopf
59 Modan Flavius Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Bucuresti Păunescu Mariana, Rădună Carmen Ștefania
60 Moroianu Theodor-Pierre Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Marian Darius, Constantinescu Andrei Costin
61 Neamtu Stefan Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa, Dospra Cristian
62 Negreanu Horia Colegiul National Elena Cuza Bucuresti Mīrzacu-Drăgan Marius Emilian, Crăciunescu Georgeta, Purcaru Marilena
63 Niță Robert Andrei Colegiul National I.L. Caragiale Bucuresti Marchiș Niculina
64 Nichita Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Laura Ungureanu, Daniela Oprescu
65 Nicolăescu Vlad-Ioan Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Năstase Constanța
66 Nicolae Tudor-Iulian Colegiul National Matei Basarab Bucuresti Tudor Rodica Gabriela
67 Nicolae Ioan-Andrei Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Grigorean Andrei, Marian Darius
68 Oprescu Teodor Mihai Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti Balan Maria
69 Orins Ion Colegiul National Bilingv George Coșbuc Bucuresti Motea Alina
70 Pașca Mihai Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Homorodean Marcel, Irina Iosupescu
71 Pascu Andrei Cristian Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Laura Ungureanu, Daniela Oprescu
72 Petrescu Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Vlad Gavrilă,Valentina Preda, Victor Manz
73 Petrovici Vasile-Mihail-Marian Școala Centrală Bucuresti Neacșu Valentina
74 Pīrvan Radu Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Babin Ștefan Horia
75 Pīslaru Răzvan Colegiul National Elena Cuza Bucuresti Mīrzacu-Drăgan Marius Emilian, Crăciunescu Georgeta, Purcaru Marilena
76 Pop Ioan Cristian Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz, Mariana Kisch
77 Popescu Luca Alexandru Colegiul National I.L. Caragiale Bucuresti Marchiș Niculina
78 Preoteasa Mircea-Costin Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
79 Pricop Marius Răzvan Liceul Teologic Adventist Ștefan Demetrescu Bucuresti Koos Tiberiu Iosif
80 Pușcașu Felix Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Constantinescu Andrei Costin, Marian Darius, Muntean Radu
81 Puran Mircea Colegiul National Elena Cuza Bucuresti Purcaru Marilena
82 Rădulescu Vlad Colegiul National Bilingv George Coșbuc Bucuresti Manea Florica
83 Radu Ștefan Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Udrea Diana
84 Radu Ana-Maria Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
85 Rebegea Amalia Nadia Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
86 Rimaru Daniel Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa
87 Salavat Radu Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Bucuresti Păunescu Mariana, Rădună Carmen Ștefania
88 Sandu Dragoș Florian Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Nae Sofia
89 Scorneică Mădălina Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Bucuresti Păunescu Mariana, Rădună Carmen Ștefania
90 Sirbu Ioan Octavian Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa, Dospra Cristian
91 Sorescu Teodor Colegiul National Iulia Hașdeu Bucuresti Marin Veronica
92 Staicu Astrid Diana Colegiul National Sf. Sava Bucuresti Nae Sofia
93 Staicu Octavian Florin Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Isabela Coman, Laura Ungureanu, Daniela Oprescu, Victor Manz, Simona Ionescu
94 Stoica Ștefan Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Stan Mihaela - Veronica
95 Surdu-Bob Alexandru Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Glaje Denisa
96 Topală Cătălin Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Manoilă Domnica
97 Tudor Raluca Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz, Anca Knopf
98 Tulbă-Lecu Theodor Gabriel Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
99 Turcu Alexandru Colegiul National Bilingv George Coșbuc Bucuresti Petrișor Valiana Felicia
100 Udubașa Mihai Colegiul National Gheorghe Șincai Bucuresti Smīntīnă Rodica
101 Ursache Cristian Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz
102 Vasilescu Alexandru Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Bucuresti Păunescu Mariana, Rădună Carmen Ștefania
103 Vintilă Eduard Ionuț Liceul Teoretic Ion Barbu Bucuresti Ionescu Mihaela
104 Vlase Alexandru Stefan Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Radulescu Sorana Daniela, Preda Iarina
105 Voicu Stefan Colegiul German Goethe Bucuresti Anca Knopf
106 Vrabie-Dinu Darian Colegiul National Elena Cuza Bucuresti Mīrzacu-Drăgan Marius Emilian, Crăciunescu Georgeta, Purcaru Marilena
107 Weng Mihai Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Kisch Mariana
108 Zaharia Horia Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Travaci Ferhat
109 Zloteanu Anastasia Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Victor Manz


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro