home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Băjenaru Cătălin Colegiul Național Sf. Sava București Rădulescu Magdalena
2 Caragicu Robert Andrei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda
3 CÓlțea Marian Colegiul National Octav Onicescu Bucuresti Rădulescu Dan
4 Ciobanu Bogdan Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Spatarel Dan, Gemene Narcis, Pintea Rodica
5 Constantinescu Andrei-Costin Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Andrei Heidelbacher, Cutieru Andreea-Violeta
6 Dan Claudiu-Ionut Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Victor Manz, Anca Knopf, Alexandru Pascadi, Elena MÓrzacu-Drăgan
7 Dinu Smaranda Monica Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda
8 Dobre Bogdan Mihai Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Spatarel Dan Constantin
9 Dugăeșescu Andrei Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza Bucuresti Aldea Cristina, Rădună Carmen Ștefania
10 Dumitrescu Andrei Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Gebăilă Gilda, Boca Valentin
11 Dumitru-Popescu Vlad Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Dan Spatarel
12 Florescu Liviu Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Gebăilă Gilda
13 Luntraru Chris Brandon Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda
14 Macovei Antonio Dan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Cătălina Enescu, Simona Ionescu, Anca Knopf
15 Marian Darius Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Velea Alexandru
16 Martac Dragos-Ovidiu Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Victor Manz, Anca Knopf, Elena MÓrzacu-Drăgan
17 Matei Cristina-Gabriela Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Carmen Mincă, Oana Maria Chioveanu
18 Morosanu Robert-Vladut Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Yuksel Ali, Kisch Mariana
19 Munteanu Vlad Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Gebăilă Gilda, Boca Valentin, Sava Patrick
20 Nedelcu Victor Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti Pintea Rodica
21 Olteanu Laurențiu Andrei Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Șerban Iuliana
22 Perețeanu George-Liviu Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda
23 Puiu Antonio-Andrei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Carmen Mincă, Boca Valentin, Oana Maria Chioveanu, Elena MÓrzacu-Drăgan
24 Răducanu Tiberiu Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda
25 Sănduleac Vlad-Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda, Mariana Kisch
26 Savu Leonard Gabriel Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Cătălina Enescu, Simona Ionescu
27 Serițan Andrei Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Gebăilă Gilda, Boca Valentin
28 Stanciu Andrei-Cristian Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Spatarel Dan Constantin
29 Tașcău Victoria Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda
30 Telescu Nicolae Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti Valentina Preda
31 Tonghioiu Teodor Colegiul National Gheorghe Șincai Bucuresti Delea Claudiu
32 Vișan Tudor Cosmin Colegiul National Octav Onicescu Bucuresti Rădulescu Dan
33 Zamfir Mihnea Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Gebăilă Gilda, Boca Valentin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro