home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Buzau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șomoiag Eduard Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Cirstea Cornelia Adi
2 Agache Mihai-Alexandru Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Trocaru Dana
3 Bălănică Ciprian Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Martin Elena
4 Bosie Ionuț Andrei Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Cirstea Cornelia Adi
5 Brutaru Andrei Colegiul Național "Al.. Vlahuță" Rm. Sărat Foarfecă Guniță
6 Carp Bogdan Colegiul Național "Al.. Vlahuță" Rm. Sărat Foarfecă Guniță
7 Coșconea Cosmin Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
8 Cosma Edward Constantin Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Dinu Camelia
9 Cristea Nicolae Alexandru Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Cirstea Cornelia Adi
10 Damian Daniel Adrian Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Cirstea Cornelia Adi
11 Dragomir Bogdan George Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Martin Elena
12 Dumitrașcu Andrei Cosmin Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzău Nicolae Olăroiu
13 Haret Anna-Maria Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
14 Ion Constantin Daniel Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Dinu Camelia
15 Iosif Mihai Alexandru Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Cirstea Cornelia Adi
16 Marton Sergiu Colegiul Național "Al.. Vlahuță" Rm. Sărat Foarfecă Guniță
17 Matei Teodor Ionuț Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Cirstea Cornelia Adi
18 Mihai Raluca Colegiul Național "Al.. Vlahuță" Rm. Sărat Foarfecă Guniță
19 Mocanu Rareș Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Martin Elena
20 Mocanu Raluca Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
21 Niță Rareș Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Buzau Cirstea Cornelia Adi
22 Oncioiu Cosmin-Denis Colegiul Național "M. Eminescu" Buzau Lucian Melnic
23 Pascu Adrian Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Martin Elena
24 Pintilie Denise Colegiul Național "Al.. Vlahuță" Rm. Sărat Foarfecă Guniță
25 Posmagiu Mihai Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
26 Pruteanu Vlad Andrei Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
27 Răileanu Dănuț Cristian Colegiul Național "Al.. Vlahuță" Rm. Sărat Foarfecă Guniță
28 Radu Luca Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
29 Stanciu Vladuț Nicolae Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
30 Sterian Marius Robert Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Martin Elena
31 Sturzu Alexandru Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
32 Tănăsescu Teodor Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Martin Elena
33 Ungureanu Alexandru Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae
34 Vanuta George-Andrei Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzau Trocaru Dana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro