home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șandru Vlad Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
2 Șurani Adrian Petru Liceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Stanca Florentina, Trîmbițaș Tiberiu Petru
3 Andreica Paul Ioan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Stanca Florentina, Dindelegan Mariana
4 Aniței Cristian Daniel Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Cluj-Napoca Morari Brîndușa
5 Băltărețu Ana Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Petrilă Sonia, Trîmbițaș Tiberiu Petru
6 Belea Radu Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Pop Daniela, Miron Florin
7 Bogdan Tudor Alexandru Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Cluj-Napoca Trîmbițaș Tiberiu Petru, Morari Brîndușa
8 Boier Adrian Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Haidu Simona
9 Bota Cristian Gregorian Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Pop Daniela, Miron Florin
10 Bucur Alexandra Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Chereș Adriana, Muntean Mihaela
11 Chioreanu Rareș Colegiul Național „George Coșbuc”, Cluj-Napoca Man Diana
12 Cîmpean Andreea Cristiana Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina
13 Coman Tudor Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Chereș Adriana, Muntean Mihaela
14 Coroian Sebastian Colegiul Național „Andrei Mureșanu”, Dej Tomșa Ion Gelu
15 Crișan Dragoș Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Ilea Lucian , Man Diana
16 Dan Tudor Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Pop Daniela, Miron Florin
17 Durcău Oana Cecilia Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Stanca Florentina
18 Fazakas Borbala Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsan Haltek Zoltan
19 Fustos Ferencz Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsan Haltek Zoltan
20 Haragâș Alexandru Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
21 Hinsa Tudor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Vaida Dana
22 Imbuzan Radu Dragoș Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Vasiu Alex
23 Ionescu Andrei Alexandru Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Cluj-Napoca Morari Brîndușa
24 Istrati Ion Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
25 Lup Lucia Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Chereș Adriana, Muntean Mihaela, Ilea Lucian
26 Martonos Magor Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsan Haltek Zoltan
27 Motogna Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina
28 Muntean Andrei Ovidiu Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Chereș Adriana, Muntean Mihaela
29 Neag Dragoș Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Vaida Dana
30 Pătcaș Rareș Dănuț Colegiul Național „Andrei Mureșanu”, Dej Pintea Adrian, Ilea Lucian
31 Papa Cristian Colegiul Național „Andrei Mureșanu”, Dej Pintea Adrian
32 Patras Sergiu Colegiul Național „George Barițiu”, Cluj-Napoca Butyka Daniela, Butyka Mugurel
33 Pele Carmen Ioana Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian”, Dej Capangi Mihaela
34 Petean Darius Flaviu Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitul Daniela
35 Pintea Andreea Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
36 Pocola Tudor Octavian Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Ilea Lucian
37 Pop Marius Ionuț Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Gabriela
38 Pop Tudor Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
39 Pop Horațiu Cătălin Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Pop Daniela, Miron Florin
40 Popan Denis Andrei Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian”, Dej Capangi Mihaela
41 Popescu Vlada Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Stanca Florentina
42 Popescu Valeria Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Stanca Florentina, Trîmbițaș Tiberiu Petru
43 Pucani Liviu Cătălin Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitul Daniela
44 Sera Victor Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Gabriela
45 Stan Pop Daniel Marian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Vaida Dana
46 Uță Adrian Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
47 Zeic Beniamin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro