home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Arion Dan Vasile Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
2 Bolunduț Răzvan Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
3 Bratu Ionuț Florin Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
4 Buzan Meda Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
5 Candrea Cosmin Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
6 Cenan Horea Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
7 Chete Doru Gabriel Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian”, Dej Capangi Mihaela
8 Chira Cristian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
9 Chirica Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
10 Coroian Vlad Bogdan Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian
11 Fazekas Gergo Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szasz Tunde
12 Ghiorghiu Ioan Viorel Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin
13 Goia Darius Liceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Vaida Dana, Popovici Andrei Sorin
14 Hotupan Rareș Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Ilea Lucian
15 Ignat Robert Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
16 Jucan Rareș Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina
17 Macovei Tudor Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”, Cluj-Napoca Rotar Alina
18 Marin Ciprian Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian
19 Mathe Cezar Colegiul Național „Andrei Mureșanu”, Dej Tomșa Ion Gelu
20 Motoc George Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Adina
21 Mucea Iulia Irina Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
22 Nadejde George Nicolas Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
23 Oltean Dragoș Paul Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
24 Pîrlea Silvia Cristina Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
25 Preda Andrei Constantin Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
26 Pulbere David Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szasz Tunde
27 Roman Crișan Horia Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
28 Rus Mihai Liceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Lupșa Cristina
29 Sicobean Alexandra Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Stanca Florentina
30 Stef Andree Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”, Cluj-Napoca Rotar Alina
31 Stefănescu Octavian Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Adina
32 Tirla Ovidiu Colegiul Național Pedagogic „Gheorghe Lazăr”, Cluj-Napoca Gligor Gabriela
33 Tritean Sergiu Daniel Colegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela, Popovici Andrei Sorin
34 Turcsa Alexandru Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Budișan Mirela, Oprea Ioana, Ilea Lucian
35 Urs Bogdan Liceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Lupșa Cristina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro