home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a (primele 100 punctaje nenule din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Iosifescu Dinu Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 100 100 200 calificat
2 Dobleaga Alexandru Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela Prahova 100 100 200 calificat
3 Todoran Alexandru Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 100 100 200 calificat
4 Toma Eliza Maria Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 100 100 200 calificat
5 Priboi Luca-Mihai Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Victor Manz, Cristian Francu Bucuresti 100 100 200 calificat
6 Peticaru Alexandru Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas , Mariana Kisch Bucuresti 100 100 200 calificat
7 Titianu Mihai Cezar Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 100 100 200 calificat
8 Popa Robert Andrei Colegiul National Iasi Conea Gabriela Iasi 100 100 200 calificat
9 Verzotti Matteo Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf Bucuresti 100 85 185 calificat
10 Ardelean Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 100 85 185 calificat
11 MAFTEI ANDREI IULIAN Colegiul National "Vasile Alecsandri" Galati Balacea Georgeta Galati 100 55 155 calificat
12 Ursache Matei Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Ursache Delia, Budișan Mirela, Ionescu Clara Cluj 50 100 150 calificat
13 Bălan Teodor-Ovidiu Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 100 50 150 calificat
14 Udrea Dan Mihai Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 50 100 150 calificat
15 Neagoie Maria Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Kisch Mariana Bucuresti 50 100 150 calificat
16 Ciobanu Andrei-Ioan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 50 95 145 calificat
17 Tăut Radu-Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Kisch Mariana Bucuresti 50 95 145 calificat
18 Popa Diana Alexandra Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 100 45 145 calificat
19 Boabeş Răzvan-Mihai Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Kisch Mariana Bucuresti 50 90 140 calificat
20 Alexuțan Cristian Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Zalău Boloș Iuliana, Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 50 85 135 calificat
21 PÂRVULESCU Serban Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea LUKÁCS Sándor, LUNCAN Alina Bihor 50 80 130 calificat
22 Izvoran-Oltean Ștefan Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius, Lazăr Ludovica Bistrita-Nasaud 100 25 125 calificat
23 Moruş Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 100 20 120 calificat
24 Danciu Ana-Cezara Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 50 65 115
25 Floare Doru Școala Gimnazială "Avram Iancu" Bistrița Nelca Mirela, Popițean Liliana, Biz Felicia Bistrita-Nasaud 100 10 110 calificat
26 Gheorghies Alexandru Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Iuscinschi Simona, Tibu Mirela Iasi 100 10 110 calificat
27 Cadir Selim Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas, Mariana Kisch Bucuresti 100 10 110
28 GRANAT ANDREI IONUȚ LICEUL TEORETIC 'CALLATIS' MANGALIA PILAT ELENA MIHAELA Constanta 100 10 110 calificat
29 Stamatescu Mihai Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 50 55 105 calificat
30 Vasile Octavian Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 50 55 105
31 Anton Petru-Adrian Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Iuscinschi Simona, Tibu Mirela Iasi 50 50 100 calificat
32 Ioan Mihai Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu Prahova 50 50 100 calificat
33 Untu Serban Palatul Copiilor Iasi, Colegiul National Iasi Moraru Georgeta,Conea Gabriela Iasi 50 50 100 calificat
34 Cărăşel Vlad Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 88 10 98
35 Stanescu Liviu Cristian Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 50 45 95
36 Bindea Mihai Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Șofroni D ănilă, Popitean Liliana, Biz Felicia Bistrita-Nasaud 50 45 95 calificat
37 Ionescu Vlad Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov / Academia de Informatică Ardelean Andrei Timotei Brasov 50 40 90 calificat
38 Giurgea Alexandru Colegiul National I.L. Caragiale Bucuresti Anca Mihaela, Florea Andrei Bucuresti 50 35 85
39 Vasiluta Alexandru Mihai Școala Gimnazială "Constantin Săvoiu" Tg-Jiu Boian Flavius Gorj 60 25 85 calificat
40 Predescu Sebastian-Ion Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti Lica Daniela Prahova 50 35 85 calificat
41 Cristi Grigore-Bogdan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 50 35 85
42 Pătru Mihai Cosmin Colegiul National "CAROL I" Craiova Coravu Laura Dolj 50 35 85 calificat
43 Arseniu Victor Scoala Gimnaziala "Mircea cel Bătrân" Pitești Cioară Paula Arges 50 25 75 calificat
44 Chiributa Robert Adrian Centrul Judetean de Excelentă Brasov Iacob Mirela, Nitulescu Laura, Serban Manuela Brasov 50 25 75 calificat
45 Grosu Alexandru Școala Gimnazială Șerban Vodă Bucuresti Ștefănescu Ina, Boca Valentin Bucuresti 50 25 75
46 Radulescu Stefan Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Gradinariu Mariana, Tibu Mirela Iasi 50 20 70
47 Spiridon Mihnea Colegiul Național "B. P. Hasdeu" Buzău Alin Burța Buzau 50 20 70 calificat
48 Stan Ionuț Gabriel Scoala Spectrum Bucuresti Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 50 20 70
49 Pîrjol-Comănescu Andrei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 50 20 70
50 Mardiros Gabriel Alexandru Colegiul National Iasi Lombada Ecaterina, Rotaru Elena Iasi 50 20 70 calificat
51 Mitoiu Bogdan Petru Colegiul National "Traian" Drobeta Turnu Severin Piț-Rada Ionel Vasile Mehedinti 50 20 70 calificat
52 Nichifor Stefana Luiza Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Neagu Lucian Iasi 50 20 70
53 Fares Yusuf Școala Gimnazială nr. 79 Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 50 20 70
54 Sichim Petru Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Gradinariu Mariana, Tibu Mirela Iasi 50 20 70
55 Sîrghe Matei-Stefan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 50 20 70
56 Seba Vlad-Ionut Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Victor Manz Bucuresti 50 20 70
57 Padiu Rareș Andrei International British School of Bucharest Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 10 55 65
58 Stoean Ștefan Colegiul Național de Informatică Piatra Neamț, Centrul de Excelență Ana-Mirela Mititelu Neamt 50 10 60 calificat
59 Yamamura Marie Isabelle Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana Arges 50 10 60
60 Ariciu Maria-Emilia Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 50 10 60
61 Adascalitei Cristian Mihai Colegiul National Iasi Conea Gabriela Iasi 10 50 60
62 Streche M. Andrei - Claudiu Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza Arges 50 10 60
63 Ene Andrei Tudor Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 50 10 60
64 STĂNESCU MATEI OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SPECTRUM' CONSTANȚA MEMET SIBEL Constanta 50 10 60 calificat
65 Iordache Tudor - Alexandru Scoala Gimnaziala PRO INGENIO Trifan George Ilfov 50 10 60 calificat
66 Petria-Mitran Alma-Elena Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius Dolj 50 10 60 calificat
67 Tudose Rareş Felix Şcoala Gimnazială Omega Tg. Mureş Lucian Ilea, Pompilia Budai Mures 50 10 60 calificat
68 Stere Teodor Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu Prahova 50 10 60
69 Ilieș Luca Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmatiei Bodnariuc Danut Maramures 50 10 60 calificat
70 Staicu Octavian Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Câmpulung Tatulea Maria Arges 50 10 60 calificat
71 Vîrtosu Alexandra Colegiul National "CAROL I" Craiova Coravu Laura Dolj 50 10 60
72 Tudosie Alin Stefan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Petre Claudia, Doru Anastasiu Popescu Olt 50 10 60 calificat
73 Mitrache Daniel Colegiul National "CAROL I" Craiova Coravu Laura Dolj 50 10 60 calificat
74 Busoi Stefan Scoala Gimnaziala "Carol I" Curtea de Argeș Barbu Vasile Arges 50 10 60
75 Bodea Stefan Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Grecu Silvia, Virga Liliana Iasi 50 10 60
76 Dobra Nicoleta Emilia Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 50 10 60 calificat
77 Cristea Cristian Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 50 10 60
78 Drăgoiu Mario-Paul Cristian Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf Bucuresti 50 10 60
79 Nedelcu Bianca Ana Maria Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana Arges 50 10 60
80 Croitoriu Andrei Bogdan Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Iuscinschi Simona, Tibu Mirela Iasi 50 10 60
81 Gălățanu Octavian Gheorghe Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana Arges 50 10 60
82 Russu Mihaela Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" Brașov Diana Barbat Brasov 50 10 60
83 BACILA Marcu Școala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea FAUR Patricia Bihor 50 10 60 calificat
84 Albuică Ioan Octavian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 50 10 60 calificat
85 Dragomirescu Aida International School of Bucharest Bucuresti Kisch Dragoș Ovidiu Bucuresti 50 10 60
86 Ionita Diana Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu Prahova 50 10 60 calificat
87 Soporan Paul Scoala Gimnaziala 30 Timisoara, CJEXTM Ruset Ovidiu, Burcea-Iancu Radu Timis 50 10 60 calificat
88 Prunaru Ioana Alexandra Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana Arges 50 10 60
89 Răuță Rareș Colegiul Național ”N. Bălcescu” Brăila Arici Liliana Braila 50 10 60 calificat
90 Chiriac Ilie Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Iuscinschi Simona, Tibu Mirela Iasi 50 10 60
91 Burcea David Antoniu Colegiul National "Dinicu Golescu" Câmpulung Tatulea Maria Arges 50 10 60 calificat
92 Giușcă Vlad Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan Bucuresti 10 45 55
93 Rotariu Emanuel-Antonio Liceul Teoretic de Informatica ”Gr. Moisil” Iasi Grecu Silvia, Virga Liliana Iasi 10 40 50
94 MÂNZU RĂZVAN Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Munteanu Mădălina Galati 38 10 48
95 Avadanei Rares Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas Bucuresti 10 35 45
96 Dragomir Şerboiu Darius Școala Gimnazială nr. 150 Bucuresti Kisch Mariana Bucuresti 30 10 40
97 MOMOIU ALEXANDRU Colegiul National "Vasile Alecsandri" Galati Balacea Georgeta Galati 14 25 39
98 Tirziu Petre Liceul Teoretic InterNational de Informatica Bucuresti Ali Cabas , Mariana Kisch Bucuresti 10 25 35
99 Voicu Tudor Școala Gimnazială Sf. Andrei Bucuresti Knopf Anca Bucuresti 22 10 32
100 Gheorghe Antonia Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana Arges 10 20 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro