home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Arseniu Victor Scoala Gimnaziala "Mircea cel Bătrān" Pitești Cioară Paula 50 25 75 calificat
2 Burcea David Antoniu Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria 50 10 60 calificat
3 Busoi Stefan Scoala Gimnaziala "Carol I" Curtea de Argeș Barbu Vasile 50 10 60
4 Gălățanu Octavian Gheorghe Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana 50 10 60
5 Nedelcu Bianca Ana Maria Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana 50 10 60
6 Prunaru Ioana Alexandra Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana 50 10 60
7 Staicu Octavian Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria 50 10 60 calificat
8 Streche M. Andrei - Claudiu Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza 50 10 60
9 Yamamura Marie Isabelle Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana 50 10 60
10 Gheorghe Antonia Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana 10 20 30
11 Ceapraz Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria 10 10 20
12 Cojocaru Catalin Scoala Gimnaziala "Carol I" Curtea de Argeș Barbu Vasile 10 10 20
13 Cristescu Denis Școala Gimnazială "Mihai Eminescu " Pitești Vlad Marian 10 10 20
14 Diță Paul Costin Școala Gimnazială "Nicolae Iorga" Pitești Vlad Marian 10 10 20
15 Diaconu Mihai Scoala Gimnaziala "Mircea cel Bătrān" Pitești Cioară Paula 10 10 20
16 Galan Radu Florin Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria 10 10 20
17 Ilie Maria Maider Scoala Gimnaziala "Matei Basarab" Pitești Vlad Marian 10 10 20
18 Mocanu Albert Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești Vlad Marian 10 10 20
19 Necula Lois Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Tatulea Maria 10 10 20
20 Popescu Gabriela Școala Gimnazială "Alexandru Davila" Pitești Vlad Marian 10 10 20
21 Stan Daria Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana 10 10 20
22 Stan Alexia Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Oprea Adriana 10 10 20
23 Tudor Ioan Alexandru Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești Vlad Marian 10 10 20
24 Vochin Teodora Școala Gimnazială "Alexandru Davila" Pitești Vlad Marian 10 10 20
25 Moiceanu Elena Scoala Gimnaziala "Mircea cel Bătrān" Pitești Cioară Paula - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro