home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 6-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Lință Alexandru Gabriel Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești Oprea Adriana 10 72 82 calificat
2 Ilinescu Andrei Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești Cioară Paula, Vișan Monica 66 13 79 calificat
3 Horvat Marin Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Badescu Adriana 66 10 76 calificat
4 Dumitru Costin Cosmin Scoala Gimnaziala "Mircea cel Bătrān" Pitești Cioară Paula 61 10 71 calificat
5 Pop Ioan Teodor Școala Gimnazială "Alexandru Davila" Pitești Vlad Marian 60 10 70 calificat
6 Alexe Adelina Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Badescu Adriana 34 17 51
7 Dima Alexandru Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Ghiordunescu Gratiela 30 10 40
8 Mihalcea Dragoș Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești Cioară Paula,Vișan Monica 30 10 40
9 Rădulescu Horia Scoala Gimnaziala "Mircea cel Bătrān" Pitești Cioară Paula 30 10 40
10 Ianac Andrei Vlad Școala Gimnazială "Alexandru Davila" Pitești Vlad Marian 26 10 36
11 Stan Cătălin Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Ghiordunescu Gratiela 26 10 36
12 Ivascu Daria Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Badescu Adriana 20 10 30
13 Giulea Maria Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Pitești Stoica Raluca Mihaela 16 10 26
14 Ciucă Andrei Scoala Gimnaziala "Mircea cel Bătrān" Pitești Cioară Paula 10 10 20
15 Dumitrascu Radu Octavian Colegiul National "Dinicu Golescu" Cāmpulung Badescu Adriana 10 10 20
16 Marinescu Alexandru Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Pitești Stoica Raluca Mihaela 10 10 20


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro