home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 7-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Balint Robert Scoala Gimnaziala nr. 12 Brasov 40 12 52
2 Ciornea Victor Andrei Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Manuela Serban, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 12 22
3 Cranganu Denisa Mariana Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Manuela Serban, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 12 22
4 Marziali Mattia Colegiul National ”Andrei Saguna”, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Claudia Puia, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 12 22
5 Despan Alex Colegiul National ”Andrei Saguna”, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Claudia Puia, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 10 20
6 Dima Matei Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Manuela Serban, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 10 20
7 Florescu Rareș Constantin Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Manuela Serban, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 10 20
8 Nyegro David Imre Colegiul Național ”Aprily Lajos” Brașov, Centrul Județean de Excelență Brașov Adrian Modrișan 10 10 20
9 Pasca Robert Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Manuela Serban, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 10 20
10 Persenea Ana-Maria Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov, Centrul Judetean de excelentă Brasov Manuela Serban, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 10 20
11 Roman Bianca Gabriela Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Manuela Serban, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 10 20
12 Ureche Călin stefan Colegiul National ”Andrei Saguna”, Centrul Judetean de Excelentă Brasov Claudia Puia, Irina Aupici, Adrian Modrisan 10 10 20
13 Cocolea Constantin Liceul "Andrei Muresanu" Brasov - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro