home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bucuresti

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 6-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Moldovan Andrei Scoala Gimnaziala nr. 79 Bucuresti Kisch Mariana, Boca Valentin, R?ucea IonuČ› 100 100 200 calificat
2 Buhnia Tudor Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 96 100 196 calificat
3 Luchianov Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan 96 100 196 calificat
4 Verde Flaviu-Cristian Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf, Rodica Pintea,Victor Manz 96 74 170 calificat
5 Slanina Iulia Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf 80 86 166 calificat
6 Ciociea Rares-Andrei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf, Rodica Pintea 96 64 160 calificat
7 Metehau Luca-Mihnea Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Victor Manz, Rodica Pintea 96 57 153 calificat
8 Perju-Verzotti Luca Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf, Victor Manz 90 60 150 calificat
9 Moldoveanu Cosmin-Adrian Colegiul National Gheorghe Lazar Bucuresti Kisch Mariana 91 57 148 calificat
10 Lupu Stefan-Dragos Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan 64 56 120 calificat
11 Dragomirescu Robert Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas , Mariana Kisch 10 100 110 calificat
12 Dinca Aelius-Gabriel Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf, Rodica Pintea 70 37 107 calificat
13 Vladutu Cristian-Vlad Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Rodica Pintea 34 68 102 calificat
14 Sachelarie Raluca Maria Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas , Horatiu Sachelarie 60 41 101 calificat
15 Constantinescu David Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 71 25 96
16 Moise Andrei Marian Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 86 10 96
17 Radu Ion Alexandru Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas , Mariana Kisch 86 10 96
18 Baras Vladimir Nicholas Laurentiu Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 60 32 92
19 Andrei George Matei Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf 77 14 91
20 Dunareanu Dinu Scoala Gimnaziala nr. 97 Bucuresti Serban Alexandru Bogdan 71 20 91
21 Tanase Daria-Ioana Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan 70 20 90
22 Aelenei Alex-Ioan Scoala Gimnaziala nr. 79 Bucuresti Kisch Mariana 70 18 88
23 Voicu Mihnea Andrei Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 68 20 88
24 Andreescu Mihnea Colegiul German Goethe Bucuresti Mariana Kish 76 10 86
25 Dobrea Matei Alexandru Scoala Gimnaziala nr. 179 Bucuresti Knopf Anca, Zaharia Andreea 71 13 84
26 Liliac-Zajontz Ana Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan 66 17 83
27 Dorde Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti Knopf Anca 66 16 82
28 Mazilescu Luca Scoala Gimnaziala nr. 194 Bucuresti Kisch Mariana 66 10 76
29 Serban Mihnea-Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf, Victor Manz 66 10 76
30 Strambei Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf, Rodica Pintea 66 10 76
31 Mitu Cristina Scoala Gimnaziala Sf. Andrei Bucuresti Knopf Anca 65 10 75
32 Zanescu Cristian Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti Rusu Oana, Rusu Vicen?iu 64 10 74
33 Dragomir Matei-Ioan Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Kisch Mariana 56 17 73
34 Timisescu Stefan Adrian Scoala Gimnaziala nr. 79 Bucuresti Kisch Mariana 56 10 66
35 Nita Rares-Vasile Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf 49 10 59
36 Necula Vladimir-George Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Ion Raucea 37 10 47
37 Stan Brianna-Alexandra Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas , Victor Manz 24 13 37
38 Balasescu Eusebiu Rares Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 26 10 36
39 Burea Gabriel-Alexandru Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Victor Manz, Anca Knopf 16 10 26
40 Mihai Alin Traian Colegiul National Cantemir Voda Bucuresti Șerban Iuliana Sofia 16 10 26
41 Alexandru Catinca Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 10 10 20
42 Constantinescu Ciprian Scoala Gimnaziala nr. 97 Bucuresti Kisch Mariana 10 10 20
43 Cristescu Ciprian Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Ali Cabas 10 10 20
44 Croitoru Andrei-Grigore Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti George Trifan, Anca Knopf, Rodica Pintea 10 10 20
45 Rughinis Caius Scoala Gimnaziala nr. 195 Bucuresti Pintea Rodica - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro