home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Soós Márton Colegiul National ”Áprily Lajos” Brasov Vrencian Eva, Balint Ferenc 50 100 10 160 calificat
2 Gasparovici Andrei Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Burcută Maria 10 100 10 120 calificat
3 Gabor Vlad Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Popa Milena Daniela 50 50 10 110 calificat
4 Solcan Mihai Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Popa Milena Daniela 50 42 10 102 calificat
5 Ene Vlad Mihai Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Tutunea Gabriela, Puia Claudia 50 30 10 90
6 Baboiu Razvan Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Tutunea Gabriela, Puia Claudia 10 66 10 86
7 Pomîrleanu Sebastian Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici 50 22 10 82
8 Turica Leonard Petru Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Tutunea Gabriela, Puia Claudia 10 58 10 78
9 Chiper stefan Theodor Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria 50 16 10 76
10 Dragomir Manuel Alexandru Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici 10 42 10 62
11 Dumitrescu George Mihai Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici 10 38 10 58
12 Nagy Edward Colegiul National ”Áprily Lajos” Brasov Vrencian Eva, Balint Ferenc 10 30 10 50
13 Serban Călin Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Popa Milena Daniela 10 30 10 50
14 Benchea Alexandru Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Burcută Maria 10 10 10 30
15 Buhai Adeus Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria 10 10 10 30
16 Buhuta Iustin Paul Liceul "Andrei Muresanu" Brasov Ciupala Codruta 10 10 10 30
17 Cucos Adrian Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici 10 10 10 30
18 Difonzo Simone Colegiul ”Nicolae Titulescu” Brasov Geoge Carmen, Cirjean Costica 10 10 10 30
19 Druliac Horia Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Alexandra Dobrinas 10 10 10 30
20 Drumea Vlad Colegiul National ”Radu Negru” Fagaras Trif Claudia 10 10 10 30
21 Grama Andrei Cornel Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria 10 10 10 30
22 Manea Cosmin Colegiul National ”Andrei Saguna” Brasov Adrian Modrisan, Irina Aupici 10 10 10 30
23 Mihăescu Teodor Colegiul National de Informatică "Grigore Moisil" Brasov Crăciun Alexandra, Burcută Maria 10 10 10 30
24 Rether Monica Elena Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov Popovici Maria, Volmer Mihaela 10 10 10 30
25 Tache Tudor Colegiul ”Nicolae Titulescu” Brasov Geoge Carmen, Cirjean Costica 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro