home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Cluj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ArionDan VasileColegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
2BolunduțRăzvanLiceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
3BratuIonuț FlorinColegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
4BuzanMedaLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
5Candrea CosminLiceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Lazăr Laura
6CenanHoreaColegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
7CheteDoru GabrielLiceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian”, Dej Capangi Mihaela
8ChiraCristianLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
9ChiricaAndreiLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
10CoroianVlad BogdanColegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian
11FazekasGergoLiceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szasz Tunde
12GhiorghiuIoan ViorelColegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin
13GoiaDariusLiceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Vaida Dana, Popovici Andrei Sorin
14HotupanRareșLiceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Ilea Lucian
15IgnatRobertLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
16JucanRareșLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina
17MacoveiTudorLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu”, Cluj-Napoca Rotar Alina
18MarinCiprian Colegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian
19MatheCezarColegiul Național „Andrei Mureșanu”, Dej Tomșa Ion Gelu
20MotocGeorgeLiceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Adina
21MuceaIulia IrinaColegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
22NadejdeGeorge NicolasColegiul Național „Emil Racoviță”, Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
23OlteanDragoș PaulColegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
24PîrleaSilvia CristinaColegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
25PredaAndrei ConstantinColegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
26PulbereDavidLiceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szasz Tunde
27Roman CrișanHoriaColegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela
28RusMihaiLiceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Lupșa Cristina
29SicobeanAlexandraLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Stanca Florentina
30StefAndreeLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu”, Cluj-Napoca Rotar Alina
31StefănescuOctavianLiceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Bălan Adina
32TirlaOvidiuColegiul Național Pedagogic „Gheorghe Lazăr”, Cluj-Napoca Gligor Gabriela
33TriteanSergiu DanielColegiul Național „Mihai Viteazul ”, Turda Miron Florin, Pop Daniela, Popovici Andrei Sorin
34TurcsaAlexandruLiceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Cluj-Napoca Budișan Mirela, Oprea Ioana, Ilea Lucian
35UrsBogdanLiceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Lupșa Cristina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro