home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ŞtefănescuPetru TeodorColegiul Naţional De Informatică "Spiru Haret" Corina Mocanu , Viorel Tompea
2ŢifuiIoan AlexandruColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
3Țigănescu IulianColegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Coajă Gabriela
4AblăjoaieiEduardColegiul Naţional De Informatică "Spiru Haret" Corina Mocanu , Viorel Tompea
5Ailenei Dorin MihaiColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
6AlbuAlexandruColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
7AlexiucDragoşColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela
8AndronacheNicu DanielColegiul Naţional De Informatică "Spiru Haret" Corina Mocanu , Viorel Tompea
9AnichitiAndreeaColegiul National "Mihai Eminescu" Zotic Cristina
10AntonoviciTraianColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
11ApostolHoria AndreiColegiul Național ”Nicu Gane” Macarov Cecilia
12ArotărițeiRobertColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
13AvăcărițeiSergiu NicolaeColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Costineanu Raluca, Marcu Daniela
14BlahoviciAndrei EusebiuColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Costineanu Raluca
15BujorPaul-AndreiColegiul Național ”Nicu Gane” Filip Dimitrie
16CărareClaudiuColegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Coajă Gabriela
17Calistru TiberiuColegiul National Militar "Ştefan Cel Mare" C-Lung Mariuc Florin
18CosmanIlie CosminColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta
19Craiu Constantin-TiberiuColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
20CroitorRobertColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta
21Cuciureanu VladLiceul Teoretic Filadelfia Suceava Buliga Tiberiu
22Curelaru BiancaColegiul National "Mihai Eminescu" Zotic Cristina
23Fica Marius NicolaeColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
24Flutur VasileColegiul Național \"Petru Rareș\" Suceava Mihai Erhan
25Gherman CristianColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
26GrigorașCosminColegiul Național „Dragoș Vodă” C-Lung Mariuc Florin
27Hapenciuc Alexandru VasileLiceul Teoretic Filadelfia Suceava Buliga Tiberiu
28Hoffman AndreiColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
29Horodincă MihaiColegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Coajă Gabriela
30IstrateSamuel SebastianColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
31LunguEduardColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
32Macoveiciuc Hreamătă MateiColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
33MandiciAbnerL.T. „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Galan Petrică
34ManolacheClaudiuColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen,Brădățan Claudița
35NanCosmin RăzvanColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
36Niță TeodorColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
37Nicuţari Costel GabrielColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
38Niga Narcis MarianColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
39Onciu ConstantinColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen,Brădățan Claudița
40Ou CristianColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Mihai Erhan
41PăstramăGabriel CosminColegiul National Militar "Ştefan Cel Mare" C-Lung Ionescu Gabriela
42PopoviciAlexandruColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
43Rusu Florin ClaudiuColegiul Naţional De Informatică "Spiru Haret" Corina Mocanu , Viorel Tompea
44Simion MunteanuBogdan IoanColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
45SolcanCezar-IulianColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen,Brădățan Claudița
46TipaAdrian IonuţColegiul Naţional De Informatică "Spiru Haret" Mihaela Ildegez , Viorel Tompea
47Tîrdea Răzvan-AndreiColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen,Brădățan Claudița
48VerciucȘtefanColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
49Vrăbioru DavidLiceul Teoretic Filadelfia Suceava Buliga Tiberiu
50ZenoveiovAndreiColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie Daniel
51ZoițanuAdriana-FlorentinaColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen,Brădățan Claudița


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro