home ONI 2017 ONIGim 2017 oji2017 InfONline 2017  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

22 februarie 2017 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2017. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ŞpacRobertColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
2ȘtefănescuCristian RaduColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
3Amăistroaie Radu AlexandruColegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Lăzărescu Antoneta
4Andronache RiccardoLiceul Teoretic Filadelfia Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa
5AtănăsoaeFlavius GabrielColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
6AvasiloaieSebastianColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela,Pintea Eugen
7BalanAlexandruColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen
8BeilicSebastianColegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen
9Bereholschi Leonard DavidColegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Lăzărescu Antoneta
10Buraciuc Mihai-CălinColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen
11CorjucVladColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
12CramariucVladColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
13CroitorGheorghițăColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
14DiacAdrianColegiul National Militar "Ştefan Cel Mare" C-Lung Măgurean Marius
15Doroftei AndreiColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius Ududec
16FiciucFlorin SebastianColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
17GălățanTudorLiceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul
18Hănțăscu Raul AlexandruColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius Ududec
19Haja Florin GabrielLiceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul
20HîncuAndreiColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen,Marcu Daniela
21HreceniucCristianColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
22Istrate Cristian SilviuColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius Ududec
23Mihăluț FilipColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius Ududec
24NigaAlexandru ConstantinColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela
25Penciuc Dănuț AndreiColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius Ududec
26ProdanAncaColegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen
27PrunăȘtefanColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
28SahleanCosmin PetruColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
29SimionRuben-AndreiColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
30Tanislav Cosmin GabrielColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius Ududec
31Ungureanu DanielColegiul Național "Petru Rareș" Suceava Marius Ududec
32ZăicescuAndreiColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro