home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

07 martie 2018 Au fost publicate regulamentele, precizarile,pentru OJI / ONI 2018. Numarul locurilor alocate fiecarui judet se afla in anexa precizarilor pentru OJI. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 7-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexe Adelina Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
2 Dima Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
3 Dumitru Costin-Cosmin Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina
4 Giulea Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela
5 Horvat Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
6 Ianac Vlad Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian
7 Ilinescu Andrei Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula-Constantina Visan Monica
8 Ivascu Daria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
9 Linta Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Oprea Adriana
10 Marinescu Alexandru Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela
11 Mihalcea Dragos Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula-Constantina Visan Monica
12 Nedelcu Cristian Liceul Tehnologic Topoloveni Dumitru Marian
13 Pastin Ana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
14 Pastin Ivona Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
15 Pop Ioan Teodor Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian
16 Prelipceanu Razvan Scoala Gimnaziala "Basarab I" Curtea De Arges Barbu Vasile
17 Raduc Ana Alexandra Scoala Gimnaziala "Oprea Iorgulescu" Campulung Tica Diaconu Diana Lucia
18 Radulescu Horia Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina
19 Stan Catalin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
20 Trifan Iustinian Luca Scoala Gimnaziala ”Nae A. Ghica” Rucar Vladescu Cristina
21 Ungureanu Vlad Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Curtea De Arges Barbu Vasile


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro