home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total OBS. Suplim.1
1 POPESCU TUDOR DAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, POPESCU CATALIN Bucuresti 100 100 200 calificat
2 FARES YUSUF LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, COMAN ISABELA, FRANCU CRISTIAN, CABAS ALI, CHIRIAC ANDREI, MIRICA MATEI, FARES MOHAMAD Bucuresti 100 100 200 calificat
3 PETCU ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 100 200 calificat
4 GHICA TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Bucuresti 100 100 200 calificat
5 MIHAILESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 100 100 200 calificat
6 MOCANU MIHAI-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 100 200 calificat
7 ASGARI ARMIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, FRANCU CRISTIAN,COMAN ISABELA, KISCH MARIANA Bucuresti 100 100 200 calificat
8 VOICU TUDOR CATALIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU, ANCA KNOPF Bucuresti 100 100 200 calificat
9 TATOMIR TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ISABELA COMAN Bucuresti 100 100 200 calificat
10 NICU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ISABELA COMAN, MARIANA KISCH Bucuresti 100 100 200 calificat
11 BURAC VLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 100 200 calificat
12 STAN IONUT GABRIEL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, ALI CABAS, SERBAN CERCELESCU Bucuresti 100 100 200 calificat
13 MUSAT TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 100 200 calificat
14 BADEA LUCIAN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 100 200 calificat
15 CHIVU ANDREEA ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 94 194 calificat
16 HENDOREANU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 142 KISCH MARIANA Bucuresti 100 91 191 calificat
17 ILIE LUCA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 91 191 calificat
18 IORDACHE RARES MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 91 191 calificat
19 DRAGOMIRESCU AIDA INTERNATIONAL SCHOOL OF BUCHAREST KISCH MARIANA Bucuresti 100 91 191 calificat
20 TEODORESCU NICOLAS ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 98 91 189 calificat
21 SLANINA SIMON COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE FLOREA ANDREI, ANCA KNOPF, ANCA MIHAELA, SLANINA IULIA Bucuresti 100 82 182 calificat
22 Granat Andrei Ionut Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Pilat Elena Mihaela Constanta 100 73 173 calificat
23 MENDELSOHN MENDEL EMANUEL Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 100 73 173 calificat
24 IPATE ELISA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ISABELA COMAN Bucuresti 100 73 173
25 Tudose Rares Felix Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Szabo Zoltan, Ignat Claudia , Ilea Lucian Mures 100 73 173 calificat
26 DAMIAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 73 173 calificat
27 DOBRE RADU-FABIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, COMAN ISABELA, ANCA KNOPF Bucuresti 100 73 173 calificat
28 CALOTA ANDREI-PATRICK COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 100 64 164 calificat
29 HOSSU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIAN FRANCU,COMAN ISABELA Bucuresti 100 55 155 calificat
30 CEMARTAN NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, ANCA KNOPF Bucuresti 100 46 146 calificat
31 IONESCU MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 100 46 146 calificat
32 VOICU MIHAI VALERIU SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU ALI CABAS Bucuresti 100 37 137 calificat
33 PETRESCU BOGDAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 37 137 calificat
34 NICOLA VICTOR-TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 36 100 136 calificat
35 PINTILIE SEBASTIAN MARIAN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana Galati 100 34 134 calificat
36 Luchian Cristian Şcoala Gimnazială Nr. 3, Municipiul Piatra-Neamţ Hodea Octavian Neamt 100 28 128 calificat
37 Stanciu Rareș Ștefan Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 100 28 128 calificat
38 BENESCU ALEXANDRU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 28 128
39 TUDOSE FILIP COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 100 28 128 calificat
40 MAFTEI ALBERT ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL ,, GHEORGHE VRANCEANU” BACAU VIERU ILIE Bacau 100 28 128 calificat
41 TOGAN TEODOR-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 28 128 calificat
42 MIHAILA LIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 100 28 128
43 Darabană Rareș Cristian Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Neagu Lucian Iasi 100 28 128 calificat
44 VLADU ANDREEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 28 128 calificat
45 Budiul Alexandru-Vasile Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora Hunedoara 100 28 128 calificat
46 GRECU TUDOR STEFAN SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI FRANCU CRISTIAN Bucuresti 100 28 128 calificat
47 DUMITRESCU KARINA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 100 28 128 calificat
48 Balcanu Cristiana Colegiul Național Iași Rotaru Elena Iasi 100 28 128 calificat
49 RUGHINIS REMUS SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA, FRANCU CRISTIAN, COMAN ISABELA Bucuresti 100 28 128
50 Hajnal George Florin Palatul Copiilor Tg. Mures- Structura Clubul Copiilor Sighisoara Ghita Daniela, Mustata Gelu Mures 100 28 128 calificat
51 FUIOREA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 100 28 128 calificat
52 DIMULESCU VLAD-MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Bucuresti 100 28 128 calificat
53 Floriștean Ioan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 28 128 calificat
54 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 100 28 128 calificat
55 PARASCHIV PASHALIDIS MATEI Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 100 28 128 calificat
56 COJOCARU IOANA-AMALIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIAN FRANCU,COMAN ISABELA Bucuresti 100 28 128 calificat
57 CADIR TIMUR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ISABELA COMAN Bucuresti 100 28 128 calificat
58 Ștefănescu Ecaterina Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Petre Claudia Olt 100 28 128 calificat
59 GUȚANU ANDREEA MEDA GEORGIANA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dău Liliana Galati 100 28 128 calificat
60 Enăchescu Andrei-Florin Colegiul Național ”Petru-Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu-Constantin Neamt 100 28 128 calificat
61 OLARU RICARDO LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 28 128 calificat
62 POPESCU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 100 28 128 calificat
63 DRAGOMIR DENISA ELENA LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA BALAN MARIA, FRANCU CRISTIAN, COMAN ISABELA Bucuresti 100 28 128 calificat
64 COJOCARIU IOAN DRAGOS NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIAN FRANCU,COMAN ISABELA Bucuresti 100 28 128 calificat
65 Șerban Tudor Alexandru Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe Iasi 98 28 126 calificat
66 DUMITRASCU ALEXANDRU Liceul Teoretic William Shakespeare Timisoara Centru de excelenta- Keresztes Luminita, Fiat Oana Timis 28 98 126 calificat
67 BUCHMAN EDUARD CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 SIRBU MARIANA RAPCEA RAZVAN Bucuresti 98 28 126 calificat
68 Pop Rareș Andrei Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Carmen Geoge Brasov 97 28 125 calificat
69 GHICA ALEXANDRU DARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR. 49 KISCH MARIANA, ALI CABAS Bucuresti 100 22 122 calificat
70 STOIAN DARIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 100 22 122 calificat
71 Ionescu Dorian Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Curtea De Arges Barbu Vasile Arges 92 28 120 calificat
72 Alexe Stefan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 100 10 110 calificat
73 ARSENOIU GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "GH PANCULESCU VALENII DE MUNTE LICA DANIELA Prahova 100 10 110
74 Șover Mihai Adrian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana Cluj 100 10 110 calificat
75 TUTUNARU RUXANDRA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 100 10 110
76 Chiriță Adela Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu L., Grădinariu M., Țibu M. Iasi 100 10 110
77 ABBASI FAR KOSH DARIUS TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 82 28 110
78 MARCU ILINCA-IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA Bucuresti 100 10 110
79 REBENGIUC MIRCEA - MAXIM SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI FRANCU CRISTIAN, COMAN ISABELA, MUSAT IOAN TIBERIU Bucuresti 100 10 110
80 Filimon Luca Nicolae Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Tulcea Spătaru Mihaela Tulcea 100 10 110 calificat
81 VISAN MIHNEA-ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 88 KISCH MARIANA Bucuresti 82 28 110
82 Barbu Ioana-Steliana Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Anastasiu Liliana Tulcea 100 10 110
83 AIZIC ALBERT-ANDRES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 98 10 108
84 Crangus Calin Scoala Pro Ingenio Bragadiru Trifan George Ilfov 78 28 106 calificat
85 Cismaru Theodor Alexe Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 76 28 104 calificat
86 Buruiana Ștefan Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe Iasi 76 28 104
87 Gherlan Călin Paul Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 92 10 102 calificat
88 Nemteanu Victor Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai Iasi 84 16 100
89 BADEA THEODOR IULIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 60 37 97
90 Caracioni Octavian Luca Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta, Surducan Liana, Vida Felicia Satu-Mare 68 28 96 calificat
91 CIOBANU BIANCA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 63 28 91
92 BRIHACESCU TOMA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Centru de excelenta- Keresztes Luminita, Fiat Oana Timis 28 60 88
93 Gîrbovan Robert Luca Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 60 28 88
94 Grosu Damian Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Anastasiu Liliana Tulcea 76 10 86 calificat
95 PETRESCU IOAN STEFAN CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 28 55 83
96 Iordache Alexandru Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian Arges 50 28 78
97 MELEGA TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 44 28 72
98 COMAN MIHAI-MATEI SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU COMAN ISABELA, FRANCU CRISTIAN Bucuresti 60 10 70
99 Drăghici Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana Cluj 42 28 70 calificat
100 Neicu Patrick Academia de Informatică Brașov, Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Andrei Timotei Ardelean Brasov 42 28 70
101 DAJA MIHAI-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 58 10 68
102 Moroșan Teodor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Vîrgă Liliana, Acălfoaie Mihaela Iasi 36 28 64
103 Dosoftei David-Gabriel Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez Iasi 34 28 62
104 CACENSCHI VLAD GEORGE Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana Galati 28 28 56
105 Neamțu Cosmin Andrei Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 28 28 56
106 Cazacu Răzvan Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 28 28 56
107 Dumitrascu Ioana Alexandra Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 28 28 56
108 CRISTINESCU DARIUS PETRE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 28 28 56
109 DUMITRU MATEI TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 28 28 56
110 IONICA B.M. ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA TITU MAIORESCU MARTAC VASILE, ALI CABAS Bucuresti 28 28 56
111 GARVASUC MATEI IOAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 28 28 56
112 Vereștiuc Andrei Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez Iasi 28 28 56
113 ISMAIL ALI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 28 28 56
114 Stanca Ana-Maria Elisabeta Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura Constanta 44 10 54 calificat
115 GHITA ALESSIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI SÎRBU MARIANA Bucuresti 36 16 52
116 Craioveanu Hermina Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena Dolj 20 28 48
117 Florescu Rares Ioan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 20 28 48
118 Constantinescu Sergiu Colegiul Național ”BP Hașdeu” Buzău /Palatul Copiilor Buzău Popescu Luminita / Pop Ana-Maria Buzau 28 20 48 calificat
119 Bîgu Cezar-Doru Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela Arad 28 20 48 calificat
120 Predoi Mihai Vlad Școala Gimnazială “Traian” Craiova Bercea Olivia; Coravu Laura Dolj 20 28 48
121 PLOHI DAN-IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 46 KISCH DRAGOS OVIDIU Bucuresti 20 28 48
122 Constantinescu David Florin Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 20 28 48
123 Grigore Amalia Elena Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila, Palatul Copiilor Brăila Pruş Paul, Trofin Diana Braila 20 28 48 calificat
124 MEIROSU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 20 28 48
125 Ionescu Marian Nicolay Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela Suceava 20 28 48 calificat
126 PISARU MATEI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 19 28 47
127 Roiniță Alexandru Colegiul Național "Unirea" Focșani Oprea Marilena Vrancea 17 28 45 calificat
128 Soiu Cristian Palatul Copiilor Brăila, Liceul Pedagogic "D. P. Perpessicius" Brăila Colgiu Luminiţa, Chiţu Mirela Braila 28 16 44 calificat
129 Silaghi Vlad Andrei Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 28 38
130 Moraru Mihnea Cosmin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 10 28 38
131 Brebenel Mihnea Ştefan Palatul Copiilor Brăila Colgiu Luminiţa Braila 10 28 38 calificat
132 STANCIU ERIC-MATEI CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 10 28 38
133 Onea Adrian Scoala Gimnaziala "Romulus Guga" Tirgu Mures Costin Daniel Mures 28 10 38 calificat
134 Gatejescu Alisia Maria Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta Valcea 28 10 38
135 Souca Thomas Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsán-Haltek Zoltán Cluj 10 28 38
136 MOISE MARIA IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 28 10 38
137 VOICU RIANA MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MERDAN KAIBOV, TRIFAN GEORGE Bucuresti 20 16 36
138 Dumbravă Diana Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena Dolj 20 16 36
139 Ion Iustin Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 20 16 36
140 MISCOCI LUCA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 20 16 36
141 Amorăriței Bianca Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Serban Iasi 26 10 36
142 Ionescu Robert Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 20 16 36
143 Pop Maximilian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 24 10 34
144 Gurguiatu Cristian Colegiul Național "Unirea" Focșani Oprea Marilena Vrancea 21 10 31 calificat
145 Popa Luca Colegiul National Ion Minulescu Slatina Catanoiu Camelia Olt 20 10 30 calificat
146 STROE IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 20 10 30
147 MARCIUC ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 PRASSA RALUCA MIHAELA, BOCA VALENTIN Bucuresti 20 10 30
148 Laslau Antonio Luca Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela, Laslau Catalin, Pinzaru Liviu Vasile Suceava 20 10 30
149 Petrovan Rareș-Sebastian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia Maramures 20 10 30
150 Florea Vasile-Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia Maramures 20 10 30 calificat
151 DEPARATEANU MIHAI Colegiul National C. D. Loga Timisoara Centru de excelenta- Keresztes Luminita, Fiat Oana Timis 10 20 30
152 Vlad Andrei Robert Colegiul National Ion Minulescu Slatina Catanoiu Camelia Olt 20 10 30 calificat
153 Abibula Melvin Liceul Teoretic ”Educational Center” Constanța Ahmed Al Baidhani, Memet Eden Constanta 20 10 30
154 ŞUT Oana Colegiul Naţional "Silvania" Zalău VLAICU Cristina Salaj 20 10 30 calificat
155 Tănase Cristian Matei Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia, Bonto Alina Maramures 20 10 30
156 Bogdan Ionelia Colegiul Național "Gheorghe Țițeica" Roman Mihaela Mehedinti 20 10 30 calificat
157 ISMANA ANDREI-STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 20 10 30
158 Cocos Iosif Stelian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta Valcea 20 10 30 calificat
159 Cara Ștefania Bristena Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 20 10 30
160 Ungureanu Lorin Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 20 10 30
161 Diaconescu Cărbunescu Victor Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 20 10 30
162 Moroșanu Teodora Maria Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 20 10 30
163 Pelea Radu Ștefan Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena Dolj 20 10 30
164 Motoașcă Alexandru Lucian Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Carmen Geoge, Laura Nițulescu Brasov 20 10 30
165 CIORBEA ALINA-ALESIA COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA ȘOFRONI DĂNILĂ, POPIȚEAN LILIANA Bistrita-Nasaud 20 10 30 calificat
166 Vâlsan David Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura Constanta 20 10 30
167 Dumitru Andra MIHAELA Colegiul Național ”BP Hașdeu” Buzău /Palatul Copiilor Buzău Popescu Luminita / Pop Ana-Maria Buzau 10 20 30 calificat
168 UDROIU TEODORA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 20 10 30
169 ȚIGĂNUȘ VLAD Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 20 10 30
170 Mocanu Raluca Maria C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Bogdan Mocanu Vaslui 10 20 30
171 Perju Cândea Bogdan Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura Constanta 20 10 30
172 Bîrzoi Marius George Liceul Teoretic „Tudor Arghezi” Craiova Manafu Georgeta Dolj 20 10 30
173 Butoi Alexandru Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Băncușel Olguța Hunedoara 20 10 30
174 Ungureanu Adrian-Costin Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Tulcea Spătaru Mihaela Tulcea 19 10 29
175 Nichifor Alexandru Ionuț Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina Dolj 18 10 28
176 IONESCU DAVID SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 KISCH MARIANA Bucuresti 18 10 28
177 Matei Dragoș Cristian Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 17 10 27
178 Baltaru Tamara Anastasia Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura Constanta 10 16 26
179 Tanasă George-Octavian Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ungureanu Florentina Neamt 12 10 22
180 MAGIRESCU SOFIA-MARIA COLEGIUL NATIONAL ”FERDINAND I” BACAU INTUNERIC ANA Bacau 11 10 21
181 Grătianu Eduard Mirel Palatul copiilor Giurgiu Kisch Mariana, Gogoașe Florina Giurgiu 11 10 21
182 Șimon Cristian Colegiul Național "Unirea" Focșani Oprea Marilena Vrancea 10 10 20
183 Patranoiu Claudiu Colegiul Național ”BP Hașdeu” Buzău Popescu Luminita Buzau 10 10 20
184 ISPAS ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 10 10 20
185 BUCULEI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 10 10 20
186 Ristache Maria Centrul Județean de Excelență, Școala Gimnazială nr. 5 Brașov Carmen Geoge Brasov 10 10 20
187 CÎNDEA BENEDICT ALECSANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN CIOBAN ADRIANA, MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
188 Sida Flavius Liceul National de Informatica Arad Salajan Romana Arad 10 10 20
189 Moldovan Ovidiu Mihai HLO Mures HLO Mures Mures 10 10 20
190 Dumitrescu Darius - Ioan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail, Dumitrescu Mihaela Valcea 10 10 20
191 Dumitrescu Andreea Palatul Copiilor Vaslui Popa Mihaela Vaslui 10 10 20
192 IACOB-DAENEANU EDWARD ALEXANDRU Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Dejica Ramona Timis 10 10 20
193 Voicu Silviu-Florin Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Focșani Pătrașcu Maria Vrancea 10 10 20
194 DUMITRACHE CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 10 10 20
195 Iuțalim Florin CjEx Dolj; Colegiul Național ”Carol I” Craiova Manafu Georgeta; Gîju Adriana; Popa Daniela; Coravu Laura Dolj 10 10 20
196 GHEORGHIU VLAD CRISTIAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA Calarasi 10 10 20
197 BADIU VLAD COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA ȘOFRONI DĂNILĂ, POPIȚEAN LILIANA Bistrita-Nasaud 10 10 20
198 Vineș Lucian-Emanuel Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 10 20
199 Butuc Mara Silvia HLO Mures HLO Mures Mures 10 10 20
200 Puica Andrei Palatul Copiilor Vaslui Popa Mihaela Vaslui 10 10 20
201 Doroftei Bogdan Cristian Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura Constanta 10 10 20
202 Chiriac Stefan C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Bogdan Mocanu Vaslui 10 10 20
203 Oană Ioana Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura Constanta 10 10 20
204 Raiciu Vlad Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Anastasiu Liliana Tulcea 10 10 20
205 DRAGAN SEBASTIAN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 10 10 20
206 BERGHEA SARA SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 KISCH DRAGOS OVIDIU Bucuresti 10 10 20
207 Constantin Luca Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Focșani Pătrașcu Maria Vrancea 10 10 20
208 Anghel Rania Cristina Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina Dolj 10 10 20
209 MUNTEANU VALENTIN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 10 10 20
210 Bleotu Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Laura Nițulescu Brasov 10 10 20
211 STANCU DAVID ANDREI LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA, FRANCU CRISTIAN, COMAN ISABELA Bucuresti 10 10 20
212 CIUTA ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”GEORGE COȘBUC” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA, LAZĂR MARIUS Bistrita-Nasaud 10 10 20
213 Palasan Rares Scoala Germana Hermann Obert Pipera-Voluntari Vatafu Diana Ilfov 10 10 20
214 Cristian Costica Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile Vaslui 10 10 20
215 Isleam Bilghin Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 10 10 20
216 Avacaritei Horia Mihai Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela Suceava 10 10 20
217 Dumbravă George Colegiul Național "Unirea" Focșani Oprea Marilena Vrancea 10 10 20
218 Dutu Luiza Colegiul Național ”BP Hașdeu” Buzău Popescu Luminita Buzau 10 10 20
219 MACOR MARIA-DIANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 10 10 20
220 Mitri Robert Cristian Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena Dolj 10 10 20
221 Dinu Mihai Colegiul National Ion Minulescu Slatina Catanoiu Camelia Olt 10 10 20
222 BLIDARU MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN CIOBAN ADRIANA, MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
223 Pătuleanu Sorin-Andrei Colegiul Național ”Petru-Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu-Constantin Neamt 10 10 20
224 Dinca Vlad Liceul National de Informatica Arad Salajan Romana Arad 10 10 20
225 Uta Mihail Iulian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 10 10 20
226 Vinatoru David Palatul Copiilor Vaslui Popa Mihaela Vaslui 10 10 20
227 Nemtoi Gabriel Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita Suceava 10 10 20
228 Raicu Cezar-Constantin Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Tulcea Spătaru Mihaela Tulcea 10 10 20
229 Nocaci Alisia Gabriela Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir", Baia Mare Șandru Mirela Maramures 10 10 20
230 PALYO-MUSET ANDREI Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Dejica Ramona Timis 10 10 20
231 Hănțoiu Cristian Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Focșani Pătrașcu Maria Vrancea 10 10 20
232 Ilie Mihnea Andrei Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 10 10 20
233 COCHIOR MARIA ANTONIA COLEGIUL NATIONAL ,, GHEORGHE VRANCEANU” BACAU VIERU ILIE Bacau 10 10 20
234 ANDRECUȚ DARIA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘTEFAN CEL MARE” BISTRIȚA ȘULAR EUGENIA, POPIȚEAN LILIANA Bistrita-Nasaud 10 10 20
235 Botomei Vlăduţ-Andrei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ungureanu Florentina Neamt 10 10 20
236 MARC MARIA ANTONIA COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN CIOBAN ADRIANA, MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
237 Neaună Mădălin Școala Gimnazială ”Mihail Kogălniceanu” Dorohoi Andrioae Viorel, Centrul de Excelență Botosani 10 10 20
238 Bogdan Cezar Rares HLO Mures HLO Mures Mures 10 10 20
239 Paduraru Stefania-Raluca-Consuela Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile Vaslui 10 10 20
240 Ferenți Sebastian Școala Gimnazială "George Coșbuc", Baia Mare Șandru Mirela Maramures 10 10 20
241 Voicu Patrick Marian Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Focșani Pătrașcu Maria Vrancea 10 10 20
242 APOSTOLACHE ALEXIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 10 10 20
243 Voinea Alexia Colegiul Național ”BP Hașdeu” Buzău /Palatul Copiilor Buzău Popescu Luminita / Pop Ana-Maria Buzau 10 10 20
244 Dima Maria Ana Livia Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena Dolj 10 10 20
245 URSACHI IOANA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 10 10 20
246 Rotileanu Petre Scoala Germana Hermann Obert Pipera - Voluntari Vatafu Diana Ilfov 10 10 20
247 Grec Mara Liceul National de Informatica Arad Salajan Romana Arad 10 10 20
248 Vasilache Teodora Palatul Copiilor Vaslui Popa Mihaela Vaslui 10 10 20
249 Irimia Matei Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 10 10 20
250 Silaghi Ariana Francesca Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir", Baia Mare Șandru Mirela Maramures 10 10 20


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro