home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 6-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total OBS. Suplim.1
1 Todoran Alexandru Raul Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 100 100 200 calificat
2 TITIANU MIHAI CEZAR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 100 200 calificat
3 DUGULEANU ANA COLEGIUL GERMAN GOETHE KNOPF ANCA Bucuresti 100 100 200 calificat
4 PREDESCU SEBASTIAN ION COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 96 100 196 calificat
5 MOMOIU ALEXANDRU Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 96 94 190 calificat
6 RASCARACHI LUCA MIHAI Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 94 82 176 calificat
7 Boaca Andrei Colegiul National Emil Racovita Iasi Ciobanu Nicoleta Iasi 100 76 176 calificat
8 TOMA ELIZA MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 76 176 calificat
9 CIOBANU ANDREI-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, COMAN ISABELA Bucuresti 73 100 173 calificat
10 BALAN TEODOR OVIDIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, COMAN ISABELA Bucuresti 98 70 168 calificat
11 Mocrei Bogdan scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor Suceava Petrovici Daniela, Pinzaru Liviu Suceava 100 68 168 calificat
12 Untu Serban Colegiul National Iasi Conea Gabriela Iasi 57 100 157 calificat
13 PETICARU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH, DAN CONSTANTIN SPARAREL Bucuresti 65 92 157 calificat
14 NEAGOIE MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, MARIANA KISCH Bucuresti 53 100 153 calificat
15 Stamatescu Mihai Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 57 94 151 calificat
16 Burca Paul Scoala Gimnaziala Nr 1 Vatra Dornei,Clubul Copiilor Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul Suceava 57 94 151 calificat
17 PRIBOI LUCA MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, BOGDAN SERBAN, CRISTIAN FRANCU Bucuresti 53 94 147 calificat
18 HAIVAS VLAD ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Bucuresti 55 92 147 calificat
19 Arseniu Victor Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 100 44 144 calificat
20 Popa Robert Andrei Colegiul National Iasi Conea Gabriela Iasi 68 76 144 calificat
21 CADIR SELIM HALIL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Bucuresti 47 94 141 calificat
22 Ionescu Vlad Academia de Informatică Brașov, Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Andrei Timotei Ardelean Brasov 53 88 141 calificat
23 FLOARE DORU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AVRAM IANCU” BISTRIȚA NELCA MIRELA, BÎZ FELICIA Bistrita-Nasaud 49 92 141 calificat
24 POPESCU ADRIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 54 86 140 calificat
25 Ilieș Luca Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 45 94 139 calificat
26 BINDEA MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA ȘOFRONI DĂNILĂ, BÎZ FELICIA Bistrita-Nasaud 43 94 137 calificat
27 VASILE OCTAVIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH, SPATAREL DAN-CONSTANTIN Bucuresti 57 76 133 calificat
28 Streche Andrei Claudiu Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza Arges 39 94 133 calificat
29 MAFTEI ANDREI IULIAN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 53 78 131 calificat
30 LAZARESCU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 ALI CABAS Bucuresti 45 86 131 calificat
31 DOBLEAGA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 100 30 130 calificat
32 Lupuleți Vlad-Călin Colegiul Național “Traian” Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 94 36 130 calificat
33 Vîrtosu Alexandra Mihaela Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 53 76 129 calificat
34 Anton Petru Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 96 32 128 calificat
35 DANCIU ANA CEZARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 100 28 128
36 ALEXUŢAN Cristian Şcoala Gimnazială"Mihai Eminescu"Zalău REVNIC Gheorghe, MORAR Florin, BOLOŞ Iuliana Salaj 55 72 127 calificat
37 SEBA VLAD IONUT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH , GEORGE TRIFAN Bucuresti 51 76 127 calificat
38 CARASEL VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Bucuresti 49 78 127 calificat
39 GROSU ALEXANDRU-GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "SERBAN VODA" STEFANESCU INA, BOCA VALENTIN, USTUROIU FLORIN Bucuresti 37 88 125 calificat
40 IVAN TUDOR GEORGE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 33 88 121 calificat
41 STANESCU LIVIU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 23 96 119 calificat
42 IOAN TUDOR MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE Prahova 19 100 119 calificat
43 Furtună-Colă Andrei Alexandru Palatul Copiilor Craiova; CJEx Dolj Preoteasa Cezarian Dolj 47 70 117 calificat
44 VASILUTA MIHAI ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS Gorj 100 12 112 calificat
45 BOABES RAZVAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, COMAN ISABELA, KISCH MARIANA Bucuresti 100 10 110 calificat
46 POPA DIANA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 75 34 109 calificat
47 IZVORAN-OLTEAN ȘTEFAN PETRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA, LAZĂR MARIUS Bistrita-Nasaud 94 12 106 calificat
48 ARDELEAN ALEXANDRU PETRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MANZ VICTOR Bucuresti 94 10 104 calificat
49 Mardiros Gabriel Alexandru Colegiul National Iasi Cretu Constantin Iasi 65 38 103 calificat
50 CRISTEA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, MARIANA KISCH, ALI CABAS Bucuresti 57 44 101 calificat
51 VERZOTTI MATTEO-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 53 48 101 calificat
52 DUTA STEFAN-HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, VICTOR MANZ Bucuresti 57 42 99 calificat
53 Stănescu Matei Octavian Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 65 34 99 calificat
54 IONITA DIANA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE Prahova 65 34 99 calificat
55 Matea Mihnea Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Pitesti Vlad Marian Arges 38 58 96 calificat
56 Adascalitei Mihai Colegiul Na?ional Iasi Conea Gabriela Iasi 49 46 95 calificat
57 Rotariu Emanuel Antonio Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Grecu Silvia, Virga Liliana Iasi 53 40 93 calificat
58 BAZAVAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE Prahova 47 42 89 calificat
59 BERECHET TUDOR Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 57 32 89
60 Russu Mihaela Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Alexandra Crăciun, Diana Penghiș Brasov 51 38 89 calificat
61 Nichifor Stefana Luiza Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Neagu Lucian Iasi 47 40 87 calificat
62 Gheorghe Antonia Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 51 34 85 calificat
63 Gheorghies Alexandru Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 57 26 83 calificat
64 MORUS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 49 34 83 calificat
65 Ioniță Sebastian-Filip Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Roman Ciprian, Pintescu Alina Maramures 28 54 82 calificat
66 CHIVU RAZVAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 11 MANZ VICTOR Bucuresti 10 72 82 calificat
67 TAUT RADU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, MARIANA KISCH Bucuresti 10 72 82 calificat
68 CIULEI ALEXANDRU Sc. Nr 29 Stanciu Adriana Galati 47 34 81 calificat
69 ONISORU ANTONIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 43 38 81 calificat
70 Ursache Matei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Budișan Mirela, Ursache Delia Cluj 47 34 81 calificat
71 Nuica Adrian Mihail Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail, Dumitrescu Mihaela Valcea 45 36 81 calificat
72 Dobra Nicoleta Emilia Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 65 14 79 calificat
73 GIURGEA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 43 36 79
74 CRISTI GRIGORE-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 45 34 79
75 EL IBRAHIM AMER COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE LAUDONIU ADELINA Bucuresti 29 48 77
76 Lupascu Maria Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Gradinariu M., Tibu M. Iasi 33 42 75
77 Staicu Octavian Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 57 18 75 calificat
78 Mitrache Daniel Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 29 44 73 calificat
79 ZARAFIU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 KISCH MARIANA Bucuresti 33 40 73
80 Cristia Razvan-Cosmin Scoala Constantin Parfene Vaslui Pracsiu Dan, Nicu Vlad Vaslui 51 20 71 calificat
81 TIRZIU PETRE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 57 14 71
82 SOPORAN PAUL Scoala Gimnaziala Nr. 30 Timisoara Boar Renata-Graziela,Ruset Ovidiu, Dolanga Luminita Timis 61 10 71 calificat
83 VOINEA ANDREI-VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 KISCH MARIANA Bucuresti 57 10 67
84 SÎRGHE MATEI-STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 23 42 65
85 Ghiră Clara Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova; Palatul Copiilor Craiova Preoteasa Cezarian; Nicoli Marius Dolj 51 14 65 calificat
86 ALEXANDRESCU DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Bucuresti 51 14 65
87 Pătru Mihai Cosmin Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 51 12 63
88 VALCIU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL RADU MIHAELA Bucuresti 51 12 63
89 Tudosie Alin Ștefan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Pietris Constantin Daniel, Doru Anastasiu Popescu Olt 31 32 63 calificat
90 DAMOC ANALISA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE Prahova 29 34 63
91 Pavel Mihai-George Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Dumitrof Gabriela, Gerâp Mihaela Constanta 51 10 61 calificat
92 Tiron Luca Centrul HLO - Colegiul Hurmuzachi Coaja G.,Lazarescu A.,Strugariu C.,Filip Vasile Suceava 31 30 61
93 TORAC EDWARD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE Prahova 45 16 61
94 Toma Ionut- Cristian Scoala Constantin Parfene Vaslui Pracsiu Dan, Nicu Vlad Vaslui 51 10 61 calificat
95 Prunaru Ioana Alexandra Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 47 12 59 calificat
96 Stoean Ștefan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana Mirela Neamt 43 16 59 calificat
97 Galatanu Octavian Gheorghe Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 45 14 59
98 Petria-Mitran Alma-Elena Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 49 10 59
99 PÎRVULESCU Șerban Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 39 18 57 calificat
100 Turculet Alexandru Palatul Copiilor Suceava, CEX Suceava, scoala Gimnaziala Nr.11 "Miron Costin" Suceava, Freitag Gabriela, Pinzaru Liviu-Vasile Suceava 31 26 57
101 PADURE DAMIAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 KISCH MARIANA Bucuresti 46 10 56
102 Coroiu Alexandru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 45 10 55 calificat
103 GIUSCA VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 35 20 55
104 BARBU ANTONIA ELENA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 39 16 55
105 Radu Dimitrie Octavian Scoala Constantin Parfene Vaslui Ciurescu Florica Vaslui 45 10 55 calificat
106 Nojea Răzvan Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 43 12 55 calificat
107 Traistaru Dragos Andrei Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 43 10 53 calificat
108 Croitoriu Andrei Bogdan Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 43 10 53
109 Iordache Tudor - Alexandru Scoala Pro Ingenio Bragadiru Trifan George Ilfov 43 10 53
110 Breazu Vlad Liceul teoretic "Petre Pandrea", Bals Olteanu Cristina Olt 15 36 51 calificat
111 Sichim Petru Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Gradinariu M., Tibu M. Iasi 35 16 51
112 Panciu André Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela Arges 37 14 51
113 Covaciu Darius Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Alexandra Crăciun, Diana Penghiș Brasov 41 10 51
114 Toncea Andreea Cătălina Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana Braila 39 10 49 calificat
115 ERENA MARK-TEODOR COLEGIUL GERMAN GOETHE KNOPF ANCA Bucuresti 30 18 48
116 Trocan Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina Cluj 19 28 47
117 Costache Mihai Școala Gimnazială “Traian” Craiova; CJEx Dolj Bercea Olivia; Coravu Laura Dolj 31 16 47
118 CIOTARNAE ALEXANDRU CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 37 10 47
119 ZOB ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 49 KISCH MARIANA Bucuresti 32 14 46
120 BOSNEAG VICTOR COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE LAUDONIU ADELINA Bucuresti 14 32 46
121 IACOB ALIN OVIDIU Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 33 10 43
122 ANDREI MIRUNA-KARINA COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Bucuresti 32 10 42
123 FRIGURA FLAVIA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Centru de excelenta- Keresztes Luminita, Fiat Oana Timis 32 10 42
124 Chiribuță Robert Adrian Centrul Județean de Excelență, Școala Gimnazială Ghimbav Alexandra Crăciun, Diana Penghiș Brasov 27 14 41
125 Udrea Dan Mihai Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 21 20 41 calificat
126 Busoi Stefan Scoala Gimnaziala "Carol I" Curtea De Arges Barbu Vasile Arges 23 18 41
127 NEAGOE DIANA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL RADU MIHAELA Bucuresti 31 10 41
128 NENCIU DAVID-MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL RADU MIHAELA Bucuresti 31 10 41
129 Ioancă Andrei Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 31 10 41
130 Voloșeniuc-Hudescu Matei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana Mirela Neamt 29 10 39 calificat
131 Apostol Anisia Maria Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 29 10 39 calificat
132 Mitoiu Bogdan-Petru Colegiul Național “Traian” Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 18 18 36 calificat
133 Radulescu Stefan Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Gradinariu M., Tibu M. Iasi 24 12 36
134 Darabaneanu Liviu Eugen Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 26 10 36
135 ŞANDOR Ştefan Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 25 10 35 calificat
136 HALUCA RADU-MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 25 10 35
137 Grosu Paul Palatul Copiilor Suceava, CEX Suceava, scoala Gimnaziala Nr.11 "Miron Costin" Suceava, Freitag Gabriela, Pinzaru Liviu-Vasile Suceava 24 10 34
138 Gheiceanu Denis Palatul Copiilor Tg. Mures- Structura Clubul Copiilor Sighisoara Ghita Daniela, Mustata Gelu Mures 24 10 34 calificat
139 BACILA Marcu Școala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea Patricia Faur Bihor 24 10 34 calificat
140 Căpitan Dragoș Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare/CJE Satu Mare  Surducan Liana, Vida Felicia Satu-Mare 24 10 34
141 Albuica Ioan Octavian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 24 10 34 calificat
142 Ceapraz Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 23 10 33
143 Șerba Oana Școala Gimnazială "Mircea Eliade" Satu Mare/CJE Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 23 10 33
144 Chiriac Ilie Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 23 10 33
145 Pruna Stefan - Alexandru Scoala Pro Ingenio Bragadiru Trifan George Ilfov 23 10 33 calificat
146 Duicu Tudor Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 20 10 30
147 Pavel Ștefan Colegiul Național "Unirea" Focșani Colin Liliana Vrancea 20 10 30
148 Grozea Roxana Ionela Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 20 10 30 calificat
149 TUDUCE Sergiu Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 20 10 30 calificat
150 Toma Raluca Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 15 15 30 calificat
151 Biris Flavius Septimiu HLO Mures HLO Mures Mures 20 10 30
152 Vita Cristian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 20 10 30
153 MINDA LUCIAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Centru de excelenta- Keresztes Luminita, Fiat Oana Timis 15 14 29
154 SIMIONOV LUCA MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 18 10 28
155 Romaniuc Albert-Iulian Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 14 14 28
156 Câmpan Paul Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 14 14 28
157 Doibani Bogdan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina Cluj 18 10 28
158 DRAGOS VICTOR Colegiul National C. D. Loga Timisoara Centru de excelenta- Keresztes Luminita, Fiat Oana Timis 16 10 26
159 Draghici Paul Adrian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Vlad Catalina Dambovita 16 10 26
160 Vacareanu Rares Constantin Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca Suceava 16 10 26
161 Costea Dimitris Mihai Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Muscalu Adrian Tulcea 15 10 25
162 Alexie Tudor Liceul Teoretic de Informatic? "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 15 10 25
163 BOBIȘ ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BISTRIȚA BÎZ FELICIA Bistrita-Nasaud 14 10 24
164 Răuţă Rareş Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana Braila 10 14 24
165 BUCOVAN MIHNEA CLUBUL COPIILOR LUGOJ Vida Cristian Timis 12 12 24
166 Ștefan Serafim Ioan Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Manuela Șerban, Irina Aupici Brasov 14 10 24
167 STANCIU BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 PRASSA RALUCA MIHAELA Bucuresti 10 14 24
168 DRAGOIU MARIO PAUL CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Bucuresti 10 14 24
169 Marincea Radu Mihail Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu Slatina Pietris Constantin Daniel, Doru Anastasiu Popescu Olt 10 14 24
170 Păun Tudor Andrei Centrul Județean de Excelență, Școala Gimnazială nr. 19 Brașov Alexandra Crăciun, Diana Penghiș Brasov 14 10 24
171 SAVA DARIUS STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 14 10 24
172 Popa Eliana Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 14 10 24
173 DIACONU RAREȘ Sc. Nr 29 Stanciu Adriana Galati 14 10 24
174 Bibiruș Ștefan Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 14 24
175 Cojocaru Catalin Scoala Gimnaziala "Carol I" Curtea De Arges Barbu Vasile Arges 14 10 24
176 Gavrilă Victor Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov, Academia de Informatică Brașov Mihaela Volmer, Andrei Timotei Ardelean Brasov 14 10 24
177 Galan Radu Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 14 10 24
178 MANZU PETRISOR Sc. Nr. 3 Munteanu Madalina Galati 14 10 24
179 Mocanu Albert Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Vlad Marian Arges 12 10 22
180 URSESCU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU TRIFAN GEORGE, ANCA KNOPF Bucuresti 10 12 22
181 Buda Mara Ioana Scoala Gimnaziala I. Vladutiu Ludus HLO, Gosa Mihaela Mures 12 10 22
182 Dulf Dávid Ferenc Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal Cluj 10 12 22
183 Grigor Mihai Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 10 20
184 IVAN DRAGOS-CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 KISCH MARIANA Bucuresti 10 10 20
185 Roșu Teodor Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana Mirela Neamt 10 10 20
186 Zavragiu Vlad Colegiul National Ion Minulescu Slatina Dutescu Cristina Olt 10 10 20
187 Croitorescu David CJEx Dolj; Școala Gimnazială “Gheorghe Țițeica” Craiova Gîju Adriana Dolj 10 10 20
188 Grigoras Antonie-Rares Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Dumitrascu Gabriela, Ildegez Mihaela, Panzariu Liviu Vasile Suceava 10 10 20
189 NIȚU VLAD ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" TG JIU ȘOVĂILĂ CRISTIAN, STRINU DANIEL Gorj 10 10 20
190 STOICA TICA-JUSTIN-STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 0 Bucuresti 10 10 20
191 Fota Călin Colegiul Național “Traian” Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 10 10 20
192 Buzas Andrei Vlad Palatul Copiilor Tg. Mures- Structura Clubul Copiilor Sighisoara Ghita Daniela, Mustata Gelu Mures 10 10 20
193 Iordache Amelia-Ioana Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana Mirela Neamt 10 10 20
194 Badea Radu Scoala Gimnaziala "Basarab I" Curtea De Arges Barbu Vasile Arges 10 10 20
195 NITA IOANA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", PLOIESTI NASTASE LUMINITA Prahova 10 10 20
196 BADICIOIU ALEXANDRU Scoala Gimnaziala "I.AL. BRATESCU-VOINESTI" Targoviste DRAGOMIR VALI Dambovita 10 10 20
197 Vlaviano Mario Alexandru Liceul Pedagogic "D. P. Perpessicus" Brăila Chiţu Mirela Braila 10 10 20
198 Ilies Justinian Isidor Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 10 10 20
199 Tricană Emilian-Andrei Școala Gimnazială Nr.5 Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 10 10 20
200 Tomsa Luca Sebastian Scoala Gimnaziala I. Vladutiu Ludus HLO, Gosa Mihaela Mures 10 10 20
201 IONITA BOGDAN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA „SFÂNTUL VASILE”, PLOIESTI PETRE ANDREEA Prahova 10 10 20
202 Dita Paul Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Pitesti Vlad Marian Arges 10 10 20
203 Sere Timea Școala Gimnazială "Mircea Eliade" Satu Mare/CJE Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 10 10 20
204 Albu Alexandru Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Mihaela Volmer Brasov 10 10 20
205 Chertes Rares Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 10 10 20
206 Vârșă Vlad Gabriel Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Pietris Constantin Daniel Olt 10 10 20
207 DAVIES VIMAL ANDREW SCOALA GIMNAZIALA „SFÂNTUL VASILE”, PLOIESTI PETRE ANDREEA Prahova 10 10 20
208 Munteanu Otilia Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Gearâp Mihaela Constanta 10 10 20
209 CERNESCU LUCA Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela-Ruset Ovidiu Timis 10 10 20
210 COTORCEA MIHAI ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ȘTEFULESCU" TG-JIU GROZA GIURA MARIUS VASILE Gorj 10 10 20
211 Cioabă Ștefan-Florin Colegiul Național "Gheorghe Țițeica" Cretescu Rodica, Tesila Cornelia, Pit-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 10 10 20
212 Rusu Andreea-Ștefania Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Andone Elena Neamt 10 10 20
213 MOCANU DARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 10 10 20
214 BOROGAN DANIEL-STEFAN Scoala Gimnaziala "I.AL. BRATESCU-VOINESTI" Targoviste DRAGOMIR VALI Dambovita 10 10 20
215 BIRLIBA MIHNEA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 10 10 20
216 Butnariuc Antonie Palatul Copiilor Botosani/Liceul Pedagogic ”N. Iorga” Botosani Nour Daniela Botosani 10 10 20
217 Mărgean David Andrei Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Mihaela Volmer Brasov 10 10 20
218 Pîrvănescu Petrică-Marian Școala Gimnazială Nr.5 Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 10 10 20
219 Duțescu Anda Colegiul National Ion Minulescu Slatina Dutescu Cristina Olt 10 10 20
220 Ardelean Alex Școala Gimnazială "Mircea Eliade" Satu Mare/CJE Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 10 10 20
221 Toma Mihnea Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 10 10 20
222 Condrat Felix Ioan Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Muscalu Adrian Tulcea 10 10 20
223 Bodea Stefan Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Grecu Silvia, Virga Liliana Iasi 10 10 20
224 Capatana Mark Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 10 10 20
225 Caia Radu-Călin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Andone Elena Neamt 10 10 20
226 Bulugea Anastasia Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 10 10 20
227 JOITA TIMEEA-MARIA Scoala Gimnaziala "I.AL. BRATESCU-VOINESTI" Targoviste DRAGOMIR VALI Dambovita 10 10 20
228 Iordache Matei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 10 10 20
229 CONDURACHE DARIUS Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 10 10 20
230 BULEAUCĂ DARIUS ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” TG-JIU ȘOVĂILĂ CRISTIAN, STRINU DANIEL Gorj 10 10 20
231 Apostol David-Alexandru Colegiul Național “Traian” Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 10 10 20
232 DIACONU ALEXANDRU CODRUT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 10 10 20
233 Istrate Andrei Daniel Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 10 20
234 ARMACZKI ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA „SFÂNTUL VASILE”, PLOIESTI PETRE ANDREEA Prahova 10 10 20
235 Demian Alexandra-Bianca Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Ilea Delia Arad 10 10 20
236 Paun Alexandru Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Vlad Catalina Dambovita 10 10 20
237 TOMOLE Alexia Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 10 10 20
238 MĂLUȚAN DAVID NATANAEL COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
239 Costache Rareș Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Mihaela Volmer Brasov 10 10 20
240 Iuga Dragoș-Petru Colegiul Național ”Decebal” Deva Popa Ion Hunedoara 10 10 20
241 Turcu Andrei Cristian Scoala Constantin Parfene Vaslui Centrul de excelenta EMAG, Palatul Copiilor Vaslui Vaslui 10 10 20
242 Mihuțoniu Iasmina-Florina Colegiul Național “Traian” Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 12 0 12
243 FILOTE IONUȚ ALEXANDRU Sc. Nr. 3 Munteanu Madalina Galati 1 1 2


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro