home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 7-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total OBS. Suplim.1
1 LUCHIANOV ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALEXANDRU NECHIFOR, GEORGE TRIFAN, DAN SPATAREL, SERBAN CERCELESCU Bucuresti 100 100 200 calificat
2 BUHNIA TUDOR ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Bucuresti 100 82 182 calificat
3 BÎRSAN ALEX CRISTIAN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Bîrsan Adina Galati 100 82 182 calificat
4 VERDE FLAVIU-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF, SERBAN CERCELESCU, GEORGE TRIFAN Bucuresti 80 100 180 calificat
5 ANDREESCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU KISCH MARIANA, MANZ VICTOR, TRIFAN GEORGE Bucuresti 80 100 180 calificat
6 MOLDOVAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 KISCH MARIANA, BOCA VALENTIN, RAUCEA IONUT Bucuresti 80 94 174 calificat
7 LUPU STEFAN DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 80 94 174 calificat
8 DINCA AELIUS GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 69 88 157 calificat
9 Hanțig Lorena Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Vaida Dana Cluj 89 67 156 calificat
10 DRAGOMIRESCU ROBERT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Bucuresti 69 82 151 calificat
11 RADU ION ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH, DAN SPATAREL Bucuresti 89 58 147 calificat
12 CIOCIEA RARES ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Bucuresti 59 82 141 calificat
13 PERJU VERZOTTI LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Bucuresti 89 46 135 calificat
14 TAGA STEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 50 82 132 calificat
15 VLADUTU CRISTIAN VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 89 40 129 calificat
16 CONSTANTINESCU CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 KISCH MARIANA Bucuresti 69 55 124 calificat
17 Voica Stefan Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela Valcea 40 76 116 calificat
18 TANASE DARIA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 40 76 116 calificat
19 Vana Marc Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 50 64 114 calificat
20 Grecu Serban Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu, Popa Mihaela Vaslui 50 64 114 calificat
21 ZAGHĂR ALEXANDRA-LAURA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Iordachi Lizeta-Mihaela Galati 50 64 114 calificat
22 Tigănilă Vlad Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova; Palatul Copiilor Craiova Grindeanu Mihaela, Preoteasa Cezarian Dolj 40 70 110 calificat
23 METEHAU LUCA MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, DAN SPATAREL, DUMITRU SILVIU Bucuresti 10 100 110 calificat
24 MOLDOVEANU COSMIN-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Bucuresti 50 58 108 calificat
25 DRAGOMIR MATEI IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 50 58 108 calificat
26 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 49 52 101 calificat
27 DORDE MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 60 40 100 calificat
28 Nichifor Codrin-George Colegiul National Iasi Sandu Gheorghe Iasi 89 10 99 calificat
29 MOISE ANDREI MARIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, ANDREI BALTATU Bucuresti 40 58 98 calificat
30 PISCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL ,, GHEORGHE VRANCEANU” BACAU VIERU ILIE Bacau 50 46 96 calificat
31 Dobrescu Clelia Maria Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian, Knopf Anca Braila 50 46 96 calificat
32 Diaconescu Răzvan Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Bonto Alina Maramures 50 46 96 calificat
33 Samoilă Ciprian Școala Gimnazială "Ioan Bob" Cluj-Napoca Mihaly Vlad, Trîmbițaș Petru Cluj 50 43 93 calificat
34 Munteanu Valentin Ioan Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava, CEX Spiru Haret Marcu Daniela, Soiman Stefania, Mihaela Ildeghez Suceava 40 52 92 calificat
35 STRAMBEI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 69 22 91 calificat
36 Bulacovschi Theodor-Octavian Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Neagu Lucian Iasi 50 40 90 calificat
37 TIMISESCU STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 KISCH MARIANA Bucuresti 69 19 88 calificat
38 DONTU ALEX MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 50 37 87 calificat
39 AELENEI ALEX SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 KISCH MARIANA, BOCA VALENTIN Bucuresti 26 58 84 calificat
40 TURCULET ALEXANDRU-IOAN SCOALA GIMNAZIALA TITU MAIORESCU ALI CABAS Bucuresti 50 31 81 calificat
41 CROITORU ANDREI GRIGORE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 50 31 81 calificat
42 Zamfir Mihnea-Florin Școala Gimnazială “Gheorghe Țițeica” Craiova; Palatul Copiilor Craiova Papa Mihaela; Preoteasa Cezarian Dolj 50 31 81 calificat
43 Olaru Sebastian-Codrin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Nour Georgeta Neamt 50 31 81 calificat
44 Popescu Tiberiu Andrei Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 69 10 79 calificat
45 Ioncioaia Călin Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia Iasi 69 10 79 calificat
46 DRAGOSTIN DAVID CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS , VICTOR MANZ Bucuresti 50 28 78 calificat
47 Ilinescu Andrei Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula-Constantina Visan Monica Arges 50 28 78 calificat
48 Radulescu Horia Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 50 28 78 calificat
49 Romas Stefan-Sebastian Palatul Copiilor Suceava, CEX Suceava, Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Freitag Gabriela, Soiman Stefania , Pintea Eugen, Pinzaru Liviu-Vasile Suceava 50 28 78 calificat
50 SACHELARIE RALUCA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HORATIU SACHELARIE Bucuresti 50 25 75 calificat
51 SANDULESCU ALEXANDRU NICOLAE SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA MARIA" MIZIL LICA DANIELA Prahova 50 25 75 calificat
52 SLANINA IULIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 60 13 73 calificat
53 CAZAN MIHNEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 15 58 73 calificat
54 NECULA VLADIMIR GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 45 28 73 calificat
55 Prelipceanu Razvan Scoala Gimnaziala "Basarab I" Curtea De Arges Barbu Vasile Arges 50 22 72 calificat
56 NEGOVAN RADU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, VICTOR MANZ Bucuresti 50 22 72 calificat
57 PINTEA VLAD-CRISTIAN Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela Timis 40 31 71 calificat
58 SERBAN MIHNEA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Bucuresti 61 10 71 calificat
59 Satnoianu Dominic Ioan Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Andrei Mureșanu” Brașov Irina Aupici Brasov 10 61 71 calificat
60 Aruxandei Matei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela Iasi 50 19 69 calificat
61 Domunco Stefan Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor Suceava Petrovici Daniela, Pinzaru Liviu, soiman stefania Suceava 50 19 69 calificat
62 BOCAN SABIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 50 19 69 calificat
63 Trufaș Constantin-Rareș Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 50 16 66 calificat
64 Alexe Adelina Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana Arges 50 16 66 calificat
65 Tudosie Răzvan Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 50 16 66 calificat
66 Marcu Mihai Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Trîmbițaș Petru Cluj 40 25 65 calificat
67 LAZARESCU MATEI CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 50 13 63 calificat
68 BARAS NICHOLAS VLADIMIR LAURENTIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, VICTOR MANZ Bucuresti 50 13 63 calificat
69 Epure Carla Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Virga Liliana, Maftei Ionel Iasi 50 13 63 calificat
70 Gheorghiță Ștefan Marian Colegiul Național ”Ion Luca Caragiale” Moreni Moga Ginu/ Marinescu Iustin / Stanciu Ion Dambovita 10 52 62 calificat
71 Gavrilaș Luca Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Neagu Lucian Iasi 15 46 61
72 MITU CRISTINA CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 50 10 60
73 MANOLACHE VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 50 10 60
74 Vasiliu-Piniuc Adrian Junior Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail Suceava 50 10 60
75 Iurian Adrian Școala Gimnazială "Ioan Bob" Cluj-Napoca Mihaly Vlad, Trîmbițaș Petru Cluj 50 10 60
76 VOICU MIHNEA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, TRIFAN GEORGE Bucuresti 50 10 60
77 VELEAT VALENTINA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", PLOIESTI NASTASE LUMINITA Prahova 50 10 60
78 ANDREI GEORGE-MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 50 10 60
79 Hulubeac Mihai-Alexandru Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail Suceava 50 10 60
80 Gavrilă Cătălin Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 50 10 60
81 Marinescu Alexandru Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela Arges 50 10 60
82 FOICA Șerban Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 50 10 60 calificat
83 AGAFITEI RAZVAN Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela, Centru de excelenta - Simulescu Adriana, Bohm Cristina, Tarziu Mircea Timis 50 10 60
84 APETREI DIANA COLEGIUL NATIONAL ”FERDINAND I” BACAU MURARU CRINA Bacau 50 10 60 calificat
85 MARIAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA, LAZĂR MARIUS Bistrita-Nasaud 50 10 60 calificat
86 CIOC ALEXANDRU IONUT Șc.gimnazială Victor Vâlcovici Munteanu Madalina Galati 50 10 60
87 Brindea Robert Academia de Informatică Brașov, Școala Gimnazială nr. 30 Brașov Andrei Timotei Ardelean Brasov 50 10 60 calificat
88 Ursache Ștefan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Vîrgă Liliana, Ursache Liliana Iasi 50 10 60
89 Dima Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela Arges 50 10 60
90 Girban Calin Nicolae Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 50 10 60 calificat
91 Banioti Mihai Colegiul Naţional 'Mircea Cel Bătrân' Constanţa Gearâp Mihaela Constanta 50 10 60 calificat
92 VOINEA ALEXANDRU IOAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA Bucuresti 50 10 60
93 Cavași Eduard Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Trîmbițaș Petru Cluj 50 10 60
94 ZANFIR CRISTIAN EMANUEL Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia Timis 50 10 60
95 PELLE Mihai Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 50 10 60 calificat
96 ROȘU BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AVRAM IANCU” BISTRIȚA NELCA MIRELA, BÎZ FELICIA Bistrita-Nasaud 50 10 60 calificat
97 NOVAC DIANA IOANA Sc. Nr. 29 Munteanu Maria Galati 50 10 60
98 TEPUS DIANA CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 50 10 60
99 GÎRLEA HARRY SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 PRASSA RALUCA MIHAELA Bucuresti 50 10 60
100 DOBREA MATEI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 50 10 60
101 RUSE PETRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 50 10 60
102 BUREA GABRIEL ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Bucuresti 50 10 60
103 Bercea Mihnea Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura Dolj 50 10 60 calificat
104 Mărcuș Alexandru Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana Maramures 50 10 60 calificat
105 LILIAC-ZAJONTZ ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Bucuresti 50 10 60
106 Mihalcea Dragos Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula-Constantina Visan Monica Arges 50 10 60
107 Baroană Alexandru Cătălin Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Vișinoiu Mihaela, Iusuf Narcis Constanta 50 10 60 calificat
108 TRACHE ANDREI BOGDAN CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 50 10 60
109 Ianac Vlad Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian Arges 50 10 60
110 GUTANU TIBERIU MIHNEA Colegiul National ”Mihail KogAlniceanu” Neagu Violeta Galati 50 10 60
111 TABARA ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 10 49 59
112 GEORGESCU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 40 16 56
113 RUGHINIS CAIUS SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA Bucuresti 10 46 56
114 Pagu Tudor Stefan C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Vlad Giurcanu, Bogdan Mocanu, Dan Pracsiu Vaslui 15 40 55 calificat
115 Eftimie Traian Şcoala Gimnazială "I. Creangă" Brăila Căprariu Alina Braila 40 13 53 calificat
116 Dumitru Costin-Cosmin Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 40 10 50
117 Stan Laura Maria Scoala Gimnazială nr. 3 Moreni Rusu Dan/ Moga Ginu Dambovita 40 10 50 calificat
118 Zeriu Bogdan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea Cluj 40 10 50
119 Horvat Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana Arges 40 10 50
120 SIMION LOUIS-ALIN COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET SOARE DANIELA Bucuresti 40 10 50
121 Petan Ioana Nicoleta Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Mailat Ildiko Mures 40 10 50 calificat
122 Bejinaru Manoila Angel C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 40 10 50
123 Popa Filip Andrei Colegiul National ”Ion Minulescu” Slatina Badea Rodica, Doru Anastasiu Popescu Olt 40 10 50 calificat
124 Dolca Diana Alina Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 40 10 50 calificat
125 Popa Ioana Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici Brasov 10 37 47
126 BRAGUTA MIRCEA EDUARD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 10 37 47
127 MOCA ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA GĂLĂȚAN CONSTANTIN, GĂLĂȚAN SUSANA Bistrita-Nasaud 15 28 43
128 ISAILA MARIA COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT PINTILIE RICA Bucuresti 10 25 35
129 Macovei Octavian-Cosmin Colegiul National Iasi Sandu Gheorghe Iasi 10 25 35
130 Raceala Radu Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Gearâp Mihaela Constanta 25 10 35
131 PIPERNEA TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, VICTOR MANZ Bucuresti 15 19 34
132 BALASESCU EUSEBIU RARES LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 15 19 34
133 MOCANU BOGDAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 GLAJE DENISA Bucuresti 17 16 33
134 Giulea Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela Arges 10 22 32
135 Sarofin Cristian Palatul Copiilor Constanta Rădulescu Ramona Constanta 22 10 32
136 NITA RARES VASILE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, ARMAND PREDA Bucuresti 15 16 31
137 Dobrin David - Marius Scoala Pro Ingenio Bragadiru Trifan George Ilfov 15 16 31 calificat
138 Mihaloianis Alexis Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Diaconescu Elena Hunedoara 30 0 30 calificat
139 MIHAI ALIN TRAIAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA Bucuresti 10 19 29
140 GARVASUC ROLAND-ANDREI SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU TRIFAN GEORGE Bucuresti 10 16 26
141 Negoi Serban Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 15 10 25
142 Lăcătușu Alexandru Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela Iasi 15 10 25
143 Pontoș Silviu Andrei Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 15 10 25
144 Vraciu Rareș-Ioan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Nour Georgeta Neamt 15 10 25
145 Litvinchevici Paul Andi scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor Suceava, CEX Suceava Petrovici Daniela, Pinzaru Liviu, Freitag Gabriela Suceava 15 10 25
146 Milcu Amelia Școala Gimnazială “Traian” Craiova Bercea Olivia; Coravu Laura Dolj 15 10 25
147 Pascu Dacian Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana, Călin Laura, Albu Dumitru Maramures 15 10 25
148 Manda Octavian Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela Valcea 10 13 23
149 Șandor Tudor Karmin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 10 13 23
150 LUȘCAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA, LAZĂR MARIUS Bistrita-Nasaud 10 13 23
151 Draga-Tătucu Melissa-Cătălina Colegiul Național "Gheorghe Țițeica" Crețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile Mehedinti 10 10 20
152 Salistean Andreea Lorena Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Mailat Ildiko Mures 10 10 20
153 Scutariu Darius  Colegiul "E. Hurmuzachi" Radauti Coaja G.,Lazarescu A.,Strugariu C.,Filip Vasile Suceava 10 10 20
154 Pastin Ivona Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela Arges 10 10 20
155 HITICAȘ PAUL COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
156 Giurgi Bogdan Vasile Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 10 10 20
157 Rodilă Rareș-Andrei Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 10 10 20
158 Gorea Stefan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Mailat Ildiko Mures 10 10 20
159 Leoveanu Bianca-Gabriela Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Nour Georgeta Neamt 10 10 20
160 Naghel Roland Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Șerban Ionuț Arad 10 10 20
161 Badea Octavian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 10 10 20
162 Stan Catalin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela Arges 10 10 20
163 TOTH ANTONIO ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
164 Blaga Alexandra Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 10 10 20
165 Tompea Luca Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Mailat Ildiko Mures 10 10 20
166 Pătrașcu Gabriel Scoala Gimnaziala Stefan Protopopescu Slatina Pirna Mihaela Mioara Olt 10 10 20
167 Munteanu Stefan Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor Suceava, CEX Suceava Petrovici Daniela, Pinzaru Liviu, Freitag Gabriela Suceava 10 10 20
168 RĂDUȚĂ ALIN CRISTIAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA Calarasi 10 10 20
169 Sarmasag Rareş Andrei Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila Constanta 10 10 20
170 Ioana Adrian Școala Gimnazială “Gheorghe Țițeica” Craiova; Palatul Copiilor Craiova Papa Mihaela; Preoteasa Cezarian Dolj 10 10 20
171 Moiși Samuel Emanuel Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 10 10 20
172 Șerban Raul Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana, Călin Laura Maramures 10 10 20
173 Moșneguțu Adrian-Ioan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Nour Georgeta Neamt 10 10 20
174 Pastin Ana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela Arges 10 10 20
175 Ungureanu Vlad Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Curtea De Arges Barbu Vasile Arges 10 10 20
176 Vidrașc Sabin Colegiul Național "Unirea" Focșani Neșu Liliana Vrancea 10 10 20
177 DUTULESCU ALEXANDRU-MIHAIL Scoala Gimnaziala "I.AL. BRATESCU-VOINESTI" Targoviste DRAGOMIR VALI Dambovita 10 10 20
178 CIUI SEBASTIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
179 Huluba Octavian Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 10 10 20
180 Simion Andrei Ioan Palatul Copiilor Giurgiu Gogoașe Florina Giurgiu 10 10 20
181 Gherlan Marius-Vasile Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 10 10 20
182 Gorea Denisa Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 10 10 20
183 MARCU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Bucuresti 10 10 20
184 CONSTANTIN DRAGOS CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE FLOREA ANDREI, GLAJE DENISA Bucuresti 10 10 20
185 Zupu Ștefania Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Gearâp Mihaela Constanta 10 10 20
186 Motoașcă Sebastian Victor Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Irina Aupici Brasov 10 10 20
187 Cadar Mihnea Ștefan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana, Călin Laura, Albu Dumitru Maramures 10 10 20
188 Banea Dragos Alexandru Scoala Gimnaziala "Ioan Vladutiu" Ludus HLO, Gosa Mihaela Mures 10 10 20
189 Szakacs Alin Laurentiu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Mailat Ildiko Mures 10 10 20
190 Macovei Nicolae-Cristian Palatul Copiilor Buzău Pop Anna-Maria Buzau 10 10 20
191 Pop Ioan Teodor Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian Arges 10 10 20
192 STROI ROBERT SCOALA GIMNAZIALA ,, NICOLAE IORGA” BACAU VIERU ILIE Bacau 10 10 20
193 Gaspar Robert Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov, Academia de Informatică Brașov Maria Burcuță, Andrei Timotei Ardelean Brasov 10 10 20
194 Sălăgean Mircea Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana Maramures 10 10 20
195 Leuca David Traian Scoala Gimnaziala "Europa" Tirgu Mures HLO Mures Mures 10 10 20
196 Crăiescu Iustin-Darius Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Nour Georgeta Neamt 10 10 20
197 CALIN DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 KISCH MARIANA Bucuresti 10 10 20
198 Rákos Gergő Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 10 20
199 Goșa Bogdan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea Cluj 10 10 20
200 Draghici Gabriel Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Violeta Grecea Valcea 10 10 20
201 Trifan Iustinian Luca Scoala Gimnaziala ”Nae A. Ghica” Rucar Vladescu Cristina Arges 10 10 20
202 Lecoiu Radu-Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Diaconu Diana Elena Dambovita 10 10 20
203 POP Iannis Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 10 10 20
204 Irimia Cosmin Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Virga Liliana, Maftei Ionel Iasi 10 10 20
205 Bocicor Cristina Maria Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Dragus Andreea Mures 10 10 20
206 DUNAREANU DINU SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 PRASSA RALUCA MIHAELA Bucuresti 10 10 20
207 APOSTOLESCU RALUCA-ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 VRAJITORU VIOREL Bucuresti 10 10 20
208 TOPARCEANU THEODOR LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA Calarasi 10 10 20
209 SARCA VLAD-RUSALIN Scoala Gimnaziala Nr. 7 Sfanta Maria Timisoara Boar Renata-Graziela, Roman Vasile Timis 10 10 20
210 Tița Diana-Elisa Liceul Teoretic "Eugen Pora" Cluj-Napoca Miclea Adrian Cluj 10 10 20
211 Raduc Ana Alexandra Scoala Gimnaziala "Oprea Iorgulescu" Campulung Tica Diaconu Diana Lucia Arges 10 10 20
212 Buzuliuc Alexandru Stefan Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui Nicu Vlad, Centrul Emag Vaslui 10 10 20
213 MUNTEANU Ștefan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Adrian Niță Bihor 10 10 20
214 Luță Andreea Carmen Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dochia Marinela; Schiopu Liliana Dolj 10 10 20
215 Dodiță Luca Antonio Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Irina Aupici Brasov 10 10 20
216 SERBAN ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 PRASSA RALUCA MIHAELA Bucuresti 10 10 20
217 Seniuc Andrei  Colegiul "E. Hurmuzachi" Radauti Coaja G.,Lazarescu A.,Strugariu C.,Filip Vasile Suceava 15 0 15
218 ANTOHI ANDREEA-LAURA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Iordachi Lizeta-Mihaela Galati 1 1 2
219 STROE VICENȚIA-MIHAELA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Iordachi Lizeta-Mihaela Galati 1 1 2


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro