home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 8-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total OBS. Suplim.1
1 INDREIAS MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH, VICTOR MANZ Bucuresti 100 100 200 calificat
2 GREACA ALBERT ANTONIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 100 200 calificat
3 CAINAMISIR VLAD NICHOLAS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH , DAN SPATAREL Bucuresti 100 100 200 calificat
4 Coneschi Vlad Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Petre Claudia, Doru Anastasiu Popescu Olt 100 100 200 calificat
5 JIANU IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Bucuresti 100 88 188 calificat
6 APOSTOL ILIE DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ANCA KNOPF Bucuresti 100 80 180 calificat
7 Lăuran David-Andrei Școala Gimnazială "Horea" Cluj-Napoca Bălan Ioan, Trîmbițaș Petru, Ilea Lucian Cluj 100 65 165 calificat
8 Romanescu Adia-Ioana Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel Iasi 31 100 131 calificat
9 Durla-Pașca Paul George Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 100 30 130 calificat
10 Nicola Alexandra Mihaela Școala Gimnazială „Sf. Dumitru” Craiova Nicoli Marius; Bălună Daniela Dolj 100 30 130 calificat
11 GAVRA BOGDAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 100 21 121 calificat
12 ONIGA MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AVRAM IANCU” BISTRIȚA MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 100 19 119 calificat
13 Oprea Marina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Oprea Bianca Olt 100 19 119 calificat
14 ROATA-PALADE MIRCEA SCOALA METROPOLITANA ARC GEORGE TRIFAN Bucuresti 100 17 117 calificat
15 FEODOROV ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, DAN CONSTANTIN SPATAREL, ANDREI CHIRIAC Bucuresti 100 10 110 calificat
16 DOBRICEAN IONUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA, LAZĂR MARIUS Bistrita-Nasaud 100 10 110 calificat
17 Tebrean Andreea Scoala Gimnaziala „Ion Creanga” Suceava, Palatul Copiilor Suceava Marcu Daniela, Pinzaru Liviu Vasile Suceava 100 10 110 calificat
18 Ciuperceanu Vlad Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius; Grindeanu Mihaela Dolj 100 10 110
19 Costache Radu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel Iasi 100 10 110 calificat
20 Durlănescu Ștefan Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela Dolj 82 10 92 calificat
21 CHIȚAN RAFAEL ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU POPESCU SANDA Gorj 79 10 89 calificat
22 ANGHEL FABIAN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 52 26 78 calificat
23 COLTOS RADU - MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL SÎRBU MARIANA/ PREDA ARMAND Bucuresti 31 40 71 calificat
24 POPA SEBASTIAN COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS Gorj 28 36 64 calificat
25 HRISTODORESCU MATEI CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA Bucuresti 52 10 62 calificat
26 Hosu Iulia Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia, Roșca Ovidiu Maramures 31 30 61 calificat
27 GASAN CAROL LUCA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 31 30 61 calificat
28 Iordan Rareș Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel Iasi 31 30 61 calificat
29 ALBU MIHAI Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela, Centru de excelenta - Simulescu Adriana, Bohm Cristina Timis 25 36 61 calificat
30 Brabete Marius Stelian Palatul Copiilor Giurgiu Kisch Mariana, Gogoașe Florina Giurgiu 13 46 59 calificat
31 Mujdar Milan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia Maramures 49 10 59 calificat
32 Vlad Stefan Marian Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian Arges 25 34 59 calificat
33 BUSCAN ANDREI Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela Timis 46 10 56 calificat
34 IVAN TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Bucuresti 31 24 55 calificat
35 Diaconescu-Armasescu Andrei Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela Valcea 43 12 55 calificat
36 Mădăras Paul Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 40 14 54 calificat
37 Dorneanu Cezar Colegiul Naţional 'Mircea Cel Bătrân' Constanţa Răvoiu Daniela Constanta 43 10 53 calificat
38 CALINESCU MIHAI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Bucuresti 25 28 53 calificat
39 Grumăzescu George-Octavian Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia Iasi 43 10 53 calificat
40 AXENIE RAISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH Bucuresti 43 10 53 calificat
41 SAVU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RÎPEANU LUMINITA DICU LOREDANA Prahova 31 19 50 calificat
42 DAN PATRICK-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH Bucuresti 31 19 50
43 Uzum Răzvan Viorel Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 31 17 48 calificat
44 VASILE RADU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH Bucuresti 37 10 47 calificat
45 ARSENE DENISA-ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ANCA KNOPF Bucuresti 31 16 47 calificat
46 GHITA CORVIN COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET SOARE DANIELA Bucuresti 28 18 46
47 Benghe Cristian Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Benghe Adrian Cioara Paula-Constantina Arges 28 18 46 calificat
48 Negrescu Theodor Liceul Teoretic „Constantin Brâncoveanu” Dăbuleni; CJEx Dolj Șchiopu Liliana; Predeșel Elena Dolj 31 14 45 calificat
49 Dumitrescul Eduard Valentin Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava, Palatul Copiilor Suceava Marcu Daniela, Pinzaru Liviu Vasile Suceava 31 14 45 calificat
50 TUDORACHE STEFAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ANCA KNOPF Bucuresti 31 14 45 calificat
51 ONUT ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI ARSENI FLORENTINA Prahova 31 14 45 calificat
52 Ivancu Bogdan Gabriel Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela Dolj 28 16 44 calificat
53 ANDREI NICOLA-REBECCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH Bucuresti 31 12 43
54 BANCILA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 31 10 41 calificat
55 MURGOCI CRISTIANA ANDREEA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana Galati 31 10 41 calificat
56 COJOCARU ANDREI CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, KISCH MARIANA Bucuresti 31 10 41 calificat
57 BANTAS SERBAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Bucuresti 31 10 41 calificat
58 Chirilă Tudor Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia Iasi 31 10 41 calificat
59 Polenciuc Rares Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Gavril Petru-Florin Neamt 10 30 40 calificat
60 IONESCU ANDREI-SERBAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH, VICTOR MANZ Bucuresti 25 14 39 calificat
61 Burchel Radu Școala Gimnazială “Traian” Craiova; CJEx Dolj Bercea Olivia; Coravu Laura Dolj 28 10 38 calificat
62 GAVRIZI MIRCEA LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ANCA KNOPF Bucuresti 28 10 38 calificat
63 MATEI RAREȘ ANDREI Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana Galati 13 24 37 calificat
64 Chiriac Matei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel Iasi 25 10 35 calificat
65 Ciobanasu Beniamin Andrei Scoala Pro Ingenio Bragadiru Trifan George Ilfov 25 10 35 calificat
66 Preda Stefan Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian Arges 22 10 32 calificat
67 GRIGORE MIHAI Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana Galati 19 10 29
68 GHITA DIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Bucuresti 10 17 27
69 MAGIRESCU TUDOR STEFAN SCOALA GIMNAZIALA ,, ALEXANDRU IOAN CUZA” BACAU VIERU ILIE Bacau 13 14 27
70 Gabor Ioana Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida Cluj 13 14 27
71 Aleca Virgil Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Răvoiu Daniela Constanta 13 14 27
72 Marziali Mattia Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici Brasov 13 14 27
73 Ungureanu Alexandru Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian Arges 16 10 26
74 Popa Ioan Alexandru Palatul Copiilor Brăila Colgiu Luminiţa Braila 16 10 26
75 Ilegitim Sabin-Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel Iasi 13 12 25
76 TUDOR STEFANIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI ARSENI FLORENTINA Prahova 10 14 24
77 Cristea Vlad Şcoala Gimnazială "F. Neagu" Brăila Marin Florina Braila 10 14 24
78 PADURARU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 10 14 24
79 Giurcanu Codrin C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru Vaslui 10 14 24
80 MURESAN Victor Școala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea Patricia Faur Bihor 10 14 24
81 Gârleanu Alexandru Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius; Șchiopu Liliana Dolj 10 14 24
82 Cosma George C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru Vaslui 13 10 23
83 Deaconescu Sabin- Mario Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela Valcea 13 10 23
84 TANASESCU LUCA FLORIN COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC MARIANA KISCH Bucuresti 13 10 23
85 Rezmerita Matei C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru, Centrul Emag Vaslui Vaslui 13 10 23
86 Anghel Mihnea Mihai Palatul Copiilor Craiova; Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova Preoteasa Cezarian Dolj 13 10 23
87 Doroftei Rareş Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian, Knopf Anca Braila 13 10 23
88 MARIC RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 13 10 23
89 Stancu Sergiu Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian Arges 13 10 23
90 MĂRCUȘ Paul Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 13 10 23
91 ROTARU ROBERT STEFAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 13 10 23
92 STANCU VLAD STEFAN LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA, KNOPF ANCA, MANZ VICTOR Bucuresti 13 10 23
93 GONDA BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA, LAZĂR MARIUS Bistrita-Nasaud 10 12 22
94 TOADERE CRISTIAN FLAVIU COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 10 10 20
95 Despan Alex Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici Brasov 10 10 20
96 PREDA MUGUR ANDREI COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Bucuresti 10 10 20
97 Ignat Dragos Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Gorea Claudiu-Cristian, Ignat Claudia Mures 10 10 20
98 Someșeanu Adrian Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov, Centrul Județean de Excelență Manuela Șerban, Irina Aupici Brasov 10 10 20
99 COVEI DENIS ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ȘTEFULESCU" TG JIU GROZA GIURA MARIUS VASILE Gorj 10 10 20
100 Avram Andrei Scoala Gimnaziala "Europa" Tirgu Mures HLO Mures Mures 10 10 20
101 Aioanei Arina Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Vlad Msrian Arges 10 10 20
102 ARMACZKI ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA „SFÂNTUL VASILE”, PLOIESTI PETRE ANDREEA Prahova 10 10 20
103 STANCILA IONUT-MARIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 10 10 20
104 BIROU Rareș Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 10 10 20
105 Cîrstean Paul Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia Iasi 10 10 20
106 ALEXA GIURGIU Antoniu Şcoala Gimnazială"Simion Bărnuţiu"Zalău MORAR Florin, REVNIC Gheorghe Salaj 10 10 20
107 Szilagyi Dragoș George Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 10 20
108 Turcu Mihnea-Alexandru Palatul Copiilor Vaslui Popa Mihaela Vaslui 10 10 20
109 Ciornea Victor Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov, Centrul Județean de Excelență Manuela Șerban,Irina Aupici Brasov 10 10 20
110 Pascu Daria Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea Hunedoara 10 10 20
111 Petrovici Maxim Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel Iasi 10 10 20
112 Domnit Alexandru Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Mailat Ildiko, Ignat Claudia Mures 10 10 20
113 Ionescu Tiberiu Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 10 10 20
114 Bereț Benjamin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 10 20
115 Țiplea Paul-Timotei Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia Maramures 10 10 20
116 PAUNESCU LAURA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL SÎRBU MARIANA/ PREDA ARMAND Bucuresti 10 10 20
117 Kovacs Robert Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Csifo Laszlo Lorand Mures 10 10 20
118 VLASCEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI ARSENI FLORENTINA Prahova 10 10 20
119 MĂIEREAN MIRCEA COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN MĂIEREAN OVIDIU Bistrita-Nasaud 10 10 20
120 Șchiopu Adrian Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov, Centrul Județean de Excelență Manuela Șerban, Irina Aupici Brasov 10 10 20
121 SCARLAT MADALINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Bucuresti 10 10 20
122 CIUNTU SORIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 KISCH MARIANA Bucuresti 10 10 20
123 Radu Andrei Laurentiu Scoala Gimnaziala "Serban Cioculescu" Gaesti Dobre Ionela Dambovita 10 10 20
124 Dogariu Andrei Scoala Gimnaziala "Omega" Tirgu Mures HLO Mures Mures 10 10 20
125 Éles Júlia Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 10 20
126 Frigioiu Robert Şcoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Brăila Pruş Paul Braila 10 10 20
127 Hazaparu Robert Școala Gimnazială "Duiliu Zamfirescu" Focșani Colin Liliana, Pătrașcu Maria Vrancea 10 10 20


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro