home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 7-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ilinescu Andrei Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula-Constantina Visan Monica 50 28 78 calificat
2 Radulescu Horia Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina 50 28 78 calificat
3 Prelipceanu Razvan Scoala Gimnaziala "Basarab I" Curtea De Arges Barbu Vasile 50 22 72 calificat
4 Alexe Adelina Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 50 16 66 calificat
5 Dima Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 50 10 60
6 Ianac Vlad Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian 50 10 60
7 Marinescu Alexandru Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela 50 10 60
8 Mihalcea Dragos Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula-Constantina Visan Monica 50 10 60
9 Dumitru Costin-Cosmin Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina 40 10 50
10 Horvat Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 40 10 50
11 Giulea Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela 10 22 32
12 Pastin Ana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 10 10 20
13 Pastin Ivona Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 10 10 20
14 Pop Ioan Teodor Scoala Gimnaziala "Al. Davila" Pitesti Vlad Marian 10 10 20
15 Raduc Ana Alexandra Scoala Gimnaziala "Oprea Iorgulescu" Campulung Tica Diaconu Diana Lucia 10 10 20
16 Stan Catalin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 10 10 20
17 Trifan Iustinian Luca Scoala Gimnaziala ”Nae A. Ghica” Rucar Vladescu Cristina 10 10 20
18 Ungureanu Vlad Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Curtea De Arges Barbu Vasile 10 10 20
19 Ivascu Daria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana - - - absent
20 Linta Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Oprea Adriana - - - absent
21 Nedelcu Cristian Liceul Tehnologic Topoloveni Dumitru Marian - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro