home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Constanta

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Granat Andrei Ionut Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Pilat Elena Mihaela 100 73 173 calificat
2 Stanciu Rareș Ștefan Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 100 28 128 calificat
3 Gherlan Călin Paul Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 92 10 102 calificat
4 Stanca Ana-Maria Elisabeta Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura 44 10 54 calificat
5 Abibula Melvin Liceul Teoretic ”Educational Center” Constanța Ahmed Al Baidhani, Memet Eden 20 10 30
6 Diaconescu Cărbunescu Victor Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 20 10 30
7 Moroșanu Teodora Maria Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 20 10 30
8 Perju Cândea Bogdan Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura 20 10 30
9 Vâlsan David Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura 20 10 30
10 Baltaru Tamara Anastasia Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura 10 16 26
11 Doroftei Bogdan Cristian Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura 10 10 20
12 Fulină Costin Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Giuglea Laura 10 10 20
13 Irimia Matei Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 10 10 20
14 Isleam Bilghin Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 10 10 20
15 Marinescu Traian Andrei Colegiul Naţional 'Mihai Eminescu' Constanţa Măndescu Domnica, Giuglea Laura 10 10 20
16 Oană Ioana Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura 10 10 20
17 Șișman Sara Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura - - - absent
18 Bobe Delia Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura - - - absent
19 Covăsneanu Emona Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura - - - absent
20 Durea Andrei Victor Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura - - - absent
21 Mina Mihail Toma Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro