home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cismaru Theodor Alexe Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 76 28 104 calificat
2 Gîrbovan Robert Luca Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 60 28 88
3 Cazacu Răzvan Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 28 28 56
4 Constantinescu David Florin Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 20 28 48
5 Craioveanu Hermina Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena 20 28 48
6 Predoi Mihai Vlad Școala Gimnazială “Traian” Craiova Bercea Olivia; Coravu Laura 20 28 48
7 Dumbravă Diana Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena 20 16 36
8 Bîrzoi Marius George Liceul Teoretic „Tudor Arghezi” Craiova Manafu Georgeta 20 10 30
9 Cara Ștefania Bristena Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 20 10 30
10 Pelea Radu Ștefan Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena 20 10 30
11 Ungureanu Lorin Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 20 10 30
12 Nichifor Alexandru Ionuț Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina 18 10 28
13 Matei Dragoș Cristian Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 17 10 27
14 Anghel Rania Cristina Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina 10 10 20
15 Dima Maria Ana Livia Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena 10 10 20
16 Ilie Mihnea Andrei Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 10 10 20
17 Iuțalim Florin CjEx Dolj; Colegiul Național ”Carol I” Craiova Manafu Georgeta; Gîju Adriana; Popa Daniela; Coravu Laura 10 10 20
18 Mitri Robert Cristian Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena 10 10 20
19 Roșu Adrian Andrei Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 10 10 20
20 Ivănuș Victor Gabriel CjEx Dolj; C.N. "Frații Buzești" Craiova Manafu Georgeta; Gîju Adriana; Popa Daniela; Nicoli Marius - - - absent
21 Nedelea Miguel Liceul Teoretic „Tudor Arghezi” Craiova Manafu Georgeta - - - absent
22 Olimid Robert Andrei Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro