home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a (primele 250 de rezultate din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Obs. Suplimentar
1 Nanu Ruxandra Laura Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 100 100 100 300 calificat
2 POPESCU IOAN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 100 100 100 300 calificat
3 Râpeanu George Alexandru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Andrei Grigorean Cluj 100 100 100 300 calificat
4 MUSAT TIBERIU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, DAN SPATAREL, RADU MUNTEAN, FRANCU CRISTIAN Bucuresti 100 100 100 300 calificat
5 Coroian David Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta, Durla Elenita Satu-Mare 100 100 100 300 calificat
6 TINCA MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, DAN SPATAREL, RADU MUNTEAN Bucuresti 100 100 100 300 calificat
7 Oprea Mihai Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 100 79 100 279 calificat
8 COTOR Andrei Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 62 100 100 262 calificat
9 MIRICA MATEI MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, GRIGOREAN ANDREI, DAN CONSTANTIN SPATAREL, MARIANA KISCH Bucuresti 100 100 57 257 calificat
10 ALAZAROAIE ANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, COMAN ISABELA, SPATAREL DAN Bucuresti 100 100 57 257 calificat
11 Boni Daniel- Ștefan Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Dinc Sedat, Boni Mihaela-Alina Constanta 54 100 100 254
12 DONCIU MIRCEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA DAN PRACSIU Bucuresti 49 100 100 249 calificat
13 Nicolae Radu Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 71 75 100 246 calificat
14 BIRSAN VLAD IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU MARIANA KISCH, IOSUPESCU IRINA, COMAN ISABELA Bucuresti 100 44 100 244 calificat
15 COSTESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Bucuresti 100 34 100 234 calificat
16 MOCIOI TUDOR-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, COMAN ISABELA, KNOPF ANCA Bucuresti 100 26 100 226 calificat
17 CREASTA STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SPATAREL DAN-CONSTANTIN Bucuresti 25 100 100 225 calificat
18 COJOCARU ALEXANDRU-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, DAN SPATAREL Bucuresti 100 49 69 218 calificat
19 Vădăstreanu Robert Valentin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu, Balan Violeta Olt 58 75 81 214 calificat
20 BANCUTA BOGDAN - ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, DAN SPATAREL, CASIAN PATRASCANU Bucuresti 100 91 15 206 calificat
21 Șichet Paul-Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 62 44 100 206 calificat
22 DABELEA IOANA VIVIANA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU POPESCU SANDA, DABELEA OANA Gorj 28 75 100 203 calificat
23 Sava Constantin Alin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 62 100 41 203 calificat
24 Turturean David Corneliu Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 100 44 57 201 calificat
25 Lazăr Laurențiu Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu, Trîmbițaș Tiberiu Petru Maramures 100 91 10 201 calificat
26 Dumitrescu Alex Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 100 38 57 195 calificat
27 Ionică Anda Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 54 100 41 195
28 Georgiu Adrian Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela Cluj 50 87 57 194 calificat
29 CANTAR-GOGITIDZE DAVID NICHOLAS COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 62 26 100 188 calificat
30 Bolfă Alexandru Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian Iasi 54 75 57 186 calificat
31 Aldea George Dănuț Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 71 58 57 186 calificat
32 Dumitrescu Tudor Constantin Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana, Savu Ileana-Liliana Braila 54 75 57 186 calificat
33 VINTILA VALENTIN IOAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA Bucuresti 54 75 57 186 calificat
34 CAZACU MIHNEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE, MARIANA KISCH Bucuresti 29 100 57 186 calificat
35 Trifan Robert Gabriel Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Trifan Mircea, Sirbu Theodor, Pracsiu Dan Vaslui 10 75 100 185 calificat
36 Macovei Rares-Stefan Liceul Teoretic \"Mihai Kogalniceanu\" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu Vaslui 58 67 57 182 calificat
37 VLAD COSTIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, DAN SPATAREL Bucuresti 54 26 100 180 calificat
38 GEORGESCU CALIN STEFAN COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DUMITRICA GHEORGHE, VICTOR MANZ, CATALIN FRANCU Bucuresti 81 57 41 179 calificat
39 POP Alex-Nicolae Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 43 76 57 176 calificat
40 BERARU VLAD-ALEXANDRU Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Chiriac Beatrice-Mihaela Dambovita 54 63 57 174 calificat
41 STANCIU ALIN GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 62 100 10 172 calificat
42 Rădulescu Răzvan-Ion Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 54 75 41 170 calificat
43 MURICA ANDREI-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Bucuresti 62 50 57 169 calificat
44 Chiriac Cristian Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea Arges 10 100 57 167 calificat
45 PITUR STEFAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, COMAN ISABELA Bucuresti 100 50 15 165 calificat
46 Petruc Andrei Stefan Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Chira Liliana, Centrul de Excelență - Panaete Adrian Botosani 62 46 57 165 calificat
47 DRAGAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 62 91 10 163 calificat
48 FARES MOHAMAD DIB LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCK, CASIAN PATRASCANU, DAN SPATAREL, CHIRIAC ANDREI Bucuresti 54 50 57 161 calificat
49 FILAT NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VALENTINA PREDA, IRINA IOSUPESCU, VICTOR MANZ Bucuresti 71 30 57 158
50 Toader Ana-Maria Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vițelaru Sofia Dolj 54 75 26 155 calificat
51 CIURCĂU LEONARDO IULIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 54 44 57 155 calificat
52 PETRESCU ALEXANDRU-ANTONIO COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Bucuresti 62 34 57 153
53 ZAHIU IOAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL RUDEANU VIOREL, KISCH MARIANA Bucuresti 54 40 57 151
54 ICHIM ALEXIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE, MARIANA KISCH Bucuresti 100 22 25 147
55 BADIU ANCA COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 31 75 41 147 calificat
56 Băltoi Teodor Ioan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 54 34 57 145 calificat
57 Luciu Gabriel Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lacramioara, Virga Liliana Iasi 54 49 41 144
58 Canevici Mario Răzvan Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 43 43 57 143 calificat
59 Brașoveanu Mircea Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena Dolj 58 75 10 143
60 Diaconescu Teodora Cosmina Liceul Teoretic \"Mihail Kogalniceanu\" Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu, Centrul Emag Vaslui 54 47 41 142
61 Budai Hunor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina Cluj 46 39 57 142 calificat
62 Păuleț Ștefan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban, Emanuela Cerchez Iasi 54 30 57 141
63 Pascu Ionuț Alexandru Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 54 46 41 141
64 Țermure Cătălin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 54 30 57 141
65 BUBURUZAN ALEXANDRU STEFAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Mafteiu-Scai Emanuela, Kerestes Luminita Timis 80 14 45 139 calificat
66 DUMITRIU RAZVAN-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Bucuresti 28 53 57 138
67 Vamanu Petru-Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe Neamt 46 34 57 137 calificat
68 Aliciuc Alexandru Gabriel Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 62 18 57 137
69 Catrina Sorana-Aurelia Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 50 30 57 137 calificat
70 Tonică Adrian Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 100 10 25 135
71 Trifanov Alexandru Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis Constanta 43 34 57 134
72 Dobondi Laszlo-David Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 46 30 57 133 calificat
73 Iordan Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag Vaslui 62 30 41 133
74 Burlacu Doru Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina Cluj 62 30 41 133
75 ANDREI TUDOR COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA Bucuresti 54 22 57 133
76 Palaghean Miruna-Elena Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela Suceava 46 26 57 129 calificat
77 Stoica Ioan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea Arges 46 26 57 129 calificat
78 Neacsu-Miclea Liviu-Stefan Colegiul National \"BP Hasdeu\" Buzau Voicu Amalia-Diana / Tamio Vesa Nakajima Buzau 50 22 57 129 calificat
79 Comaniciu Maria-Cristina Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 62 10 57 129 calificat
80 Fătu Samuel Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 62 26 41 129
81 Stoica Marian Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel ,Acalfoaie Mihaela Iasi 54 49 25 128
82 COMAN TUDOR COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT LAURENTIU LAMBRINOC Bucuresti 96 22 10 128
83 Marin George Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 31 39 57 127
84 Sârbu Alina Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban Iasi 29 40 57 126
85 Gone Radu Mihnea Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 54 14 57 125
86 Popa Rareș Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vițelaru Sofia Dolj 54 30 41 125
87 CRISTEA EDUARD-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL KNOPF ANCA Bucuresti 54 42 26 122
88 Turca Vasile-Ionut Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela, Costineanu Raluca Suceava 46 34 41 121
89 Ion Vlad-Vasile Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela Constanta 54 10 57 121
90 DRAGANESCU IOANA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 50 30 41 121 calificat
91 Vaida Radu Andrei Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor Brasov 25 39 57 121
92 Grigoraş Marius-Andrei-Cosmin Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor Braila 46 50 25 121 calificat
93 Pușcașu Răzvan-Ștefan Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Casian Patrascanu, Ozturk Arif-Ahmed Constanta 54 10 57 121
94 DEMIAN CĂTĂLIN IONUȚ COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 62 18 41 121
95 Caramida Iustina-Andreea Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 54 26 41 121 calificat
96 STEFAN ANDREI-SIMION COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, COMAN ISABELA Bucuresti 100 10 10 120
97 Cibotariu Andrei Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile Suceava 54 39 26 119
98 Dee-Lukacs Andras Gergely Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde Mures 50 10 57 117 calificat
99 PANA DRAGOS ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 46 14 57 117
100 GHINEA BOGDAN FLORIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 46 14 57 117
101 DUMITRU BIANCA ȘTEFANIA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU DABELEA OANA Gorj 46 14 57 117
102 MERLA ANTONIU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 46 14 57 117
103 Airinei Andrei Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca Suceava 62 14 41 117
104 SOMEȘAN PAUL IOAN COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 62 14 41 117
105 Badu Cătălin Ioachim Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 46 14 57 117
106 PRUNESCU BOGDAN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 46 30 41 117
107 SPIRU ANDREI TUDOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 23 36 57 116 calificat
108 Dobra Robert Cristian Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina Dolj 29 30 57 116
109 Nicula Andrei Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 28 30 57 115
110 BOGDAN VALENTIN RĂZVAN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 54 50 10 114
111 Gheorghe Radu Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 43 14 57 114
112 Garbotei Alex Andrei Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca Cluj 43 14 57 114
113 Panainte Rareș Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban Iasi 31 26 57 114
114 Huza Damian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 46 10 57 113 calificat
115 Pavel Alexandru Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian, Calancea Mihai Constanta 58 14 41 113
116 ANICA-POPA MIRCEA-PETRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, VALENTINA PREDA Bucuresti 54 18 41 113
117 Barbu Andrei-Catalin Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Voicu Amalia-Diana Buzau 46 10 57 113
118 TOMOIAGĂ CRISTIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius Alba 46 10 57 113 calificat
119 Visoiu Andrei-Iulian Colegiul National \"Ion C. Bratianu\" Pitesti Nicoleta Enache Arges 54 49 10 113
120 Petracovici Tudor Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 62 10 41 113
121 Cioarsă Ioan-Viorel Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 46 10 57 113
122 Morariu Maria Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Enea Constantin Sibiu 43 10 57 110
123 SIMON SEBASTIAN MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU, CONSTANTIN DAN SPATAREL Bucuresti 90 10 10 110
124 Grigore Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Alexandra Crăciun Brasov 43 10 57 110
125 RACIANU MARIAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria Alba 43 10 57 110
126 MOLDOVAN BRENDON LEE TRAIAN VICTOR COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 54 14 41 109
127 Carp Alexandru Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela Constanta 54 14 41 109
128 Vlad Adriana Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai Iasi 46 22 41 109
129 Paulenco Iustin Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela, Pinzariu Liviu Suceava 50 18 41 109
130 TULPAN CALEB CORVIN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU DABELEA OANA Gorj 54 30 25 109
131 VASILOIU-BOLOLOI ION BOGDAN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 54 14 41 109
132 TOSA LUCIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, COMAN ISABELA Bucuresti 25 26 57 108
133 CROITOR RADU CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, COMAN ISABELA Bucuresti 51 30 26 107
134 Petruțiu Mihai Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura Cluj 28 22 57 107
135 Kiss Krisztián Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 54 10 41 105
136 DINUȚĂ EDUARD ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 54 10 41 105
137 Ficard Antoniu Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Alexandra Crăciun Brasov 46 10 49 105
138 Chitu Andrei Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian Arges 54 10 41 105
139 ROSU DELIA IOANA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 54 26 25 105
140 Ancuța Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia Iasi 50 30 25 105
141 CORBEANU ADELA NICOLETA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 54 10 41 105
142 Lișcan Rareș Cristian Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 54 10 41 105
143 Semeniuc Calin Mihai Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile Suceava 50 14 41 105
144 Modi Francisc Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena; Vițelaru Sofia Dolj 46 18 41 105
145 COROIU MATEI Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Bohm Cristina, Keresztes Luminita Timis 49 30 25 104
146 ROSU VLAD-ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL KISCH MARIANA Bucuresti 37 26 41 104
147 Vida Laura Stefana Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela Suceava 50 43 10 103
148 Cadar Andrei Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta, Durla Elenita Satu-Mare 43 18 41 102
149 Cășuneanu Ștefan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Ciobanu Nicoleta, Serban Marinel, Cerchez Emanuela Iasi 46 46 10 102
150 SÎRBU Alexandru Paul Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 30 30 41 101
151 BUTUFEI TUDOR - DAVID COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GILDA - GRATIELA GEBAILA, COROBANA GABRIELA Bucuresti 50 10 41 101
152 Munteanu Denisa Maria Ionela Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 50 26 25 101
153 Trușcă Daria-Maria Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 46 30 25 101
154 Cantea Carmina Viviana Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia Iasi 46 14 41 101
155 Loghin Razvan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia Valcea 50 10 41 101
156 UNGUREANU SERBAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Bucuresti 50 10 41 101
157 Ilas Armand Viorel Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Hojbota Rodica+Marcu Dana Suceava 46 14 41 101
158 Zamfir Ștefan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Virgă Liliana Iasi 46 14 41 101
159 Voinopol Cosmin Marian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 28 31 41 100
160 MOISE ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU Bucuresti 10 53 36 99
161 NEGREAN Victor Colegiul Naţional "Silvania" Zalău VLAICU Cristina Salaj 32 10 57 99
162 ROMAN TUDOR-IOAN COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE VACEANU CORNELIA Bucuresti 31 10 57 98
163 Moisii Lucian Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 31 10 57 98
164 ANGHELUTA FILIP COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR POPA SIMONA MIHAELA Bucuresti 27 30 41 98
165 Pîrlea Eliza Natalia Liceul teoretic "Petre Pandrea", Bals Olteanu Cristina Olt 54 34 10 98 calificat
166 Tiplea Matei Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 62 10 26 98
167 Teglaș Bogdan Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 46 10 41 97
168 GROZA IULIA DIANA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 62 10 25 97
169 BURCA VLAD SCOALA CENTRALA BALCA MARIANA-MIHAELA Bucuresti 46 10 41 97
170 IONESCU MATEI STEFAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA Bucuresti 46 10 41 97
171 OGREANU CODRIN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Stan Mihaela Galati 30 10 57 97 calificat
172 NEGOITA VLAD-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, KNOPF ANCA Bucuresti 46 10 41 97
173 COPILU TUDOR Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Bohm Cristina, Keresztes Luminita Timis 46 10 41 97
174 ROCEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU RADULEA ELENA Bucuresti 46 10 41 97
175 Boboc George Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 62 10 25 97
176 Lazăr Mihai Ilie Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trîmbițaș Petru Cluj 46 10 41 97
177 CIOCAN ANDREI MĂDĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU DABELEA OANA Gorj 46 26 25 97
178 IONESCU CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Bucuresti 40 14 41 95
179 Babos David Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde Mures 40 14 41 95
180 Crăciun Cătălin Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria Sibiu 43 26 26 95 calificat
181 SĂLĂGEAN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 28 26 41 95
182 Pîndaru Mara Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor Brasov 40 14 41 95
183 MICLOIU DIANA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 18 35 41 94
184 Banilean Alexandru Ioan Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile Suceava 58 26 10 94
185 Uta Stefan Colegiul National \"Alexandru Odobescu\" Pitesti Nicula Simona Arges 43 10 41 94
186 Treista Georgiana Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 58 26 10 94
187 STANIȘ Filip Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 54 30 10 94 calificat
188 PRETORIAN RAZVAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 31 22 41 94
189 Muntean Codrin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea Sibiu 43 26 25 94
190 Dimitriu Andrei Dragos Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 22 14 57 93
191 Potra Antonio Paul Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Tomsa Gelu, Pintea Adrian Cluj 31 35 25 91
192 Iortoman Alex Septimius Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian Mures 46 14 31 91
193 Toader Wiliam Ioan Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana Braila 42 39 10 91
194 Moldovan Denis-Angel Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 40 26 25 91
195 ZLATEA CEZAR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE Bucuresti 54 26 10 90
196 Năstase Ștefan Alexandru Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian Iasi 50 30 10 90
197 LIPIANU ANA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA-OLIMPIA Bucuresti 54 10 26 90
198 Serban Sebastian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 46 34 10 90
199 AVRAM RARES STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA, VIOLETA VISINESCU Prahova 54 26 10 90 calificat
200 Buraga Samuel Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț Cracană Ioan Neamt 46 18 25 89
201 Lupu Cosmin Daniel Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag Vaslui 54 10 25 89
202 NITU VLAD PETRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 50 14 25 89
203 Mathe Andrei Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Oana Georgescu Brasov 54 10 25 89
204 Găitan Mihnea Victor Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor Brasov 54 10 25 89
205 Poenaru Oana-Laura Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia Valcea 54 10 25 89
206 TRIF ALIN IOAN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 54 10 25 89
207 URLAN RARES - STEFAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 50 14 25 89
208 Hategan Vlad Liceul Tehnologic Nr.1 Ludus HLO, Botezan Claudia Mures 37 10 41 88
209 Bejan Andrei- Paul Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 31 30 26 87
210 Miko Agnes-Anna Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde Mures 20 10 57 87
211 Enea Victor-Robert Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai Iasi 50 10 27 87
212 Gheorghe Marius-Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 19 26 41 86
213 Lazar Radu Ionut Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae Buzau 19 10 57 86
214 PANDURU MIHAI COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN LALESCU” RESITA GASPAR LOREDANA Caras-Severin 46 30 10 86 calificat
215 Bogdan Sever Cristian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona Cluj 31 14 41 86
216 Stoean Vlad Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana-Mirela Neamt 19 10 57 86
217 Popan Horațiu George Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana Cluj 31 14 41 86
218 Pusnei Victor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 50 26 10 86
219 Iftode Vlad George Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia Iasi 19 26 41 86
220 Rascanu Robert Ionut Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 50 10 25 85
221 Patru Denis-Marian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina Valcea 46 14 25 85
222 SLAVOIA Alexandru Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Tanța Marina Hodișan Bihor 50 10 25 85
223 VIDU ALEXANDRU-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Bucuresti 50 10 25 85
224 STRATULAT CRISTIAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 46 14 25 85
225 Catrina Mirela-Magdalena Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 18 10 57 85
226 tigau Nicolae-Alexandru Liceul Teoretic "Al. Margiloman" Buzau Cirstea Cornelia Buzau 46 14 25 85
227 Ion Costin Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Tulcea Saveliev Iulian Tulcea 46 14 25 85 calificat
228 Baroncea Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel ,Acălfoaie Mihaela Iasi 50 10 25 85
229 Gulei-Gradinaru Daniel-Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina Valcea 50 10 25 85
230 Gheorghe Liviu-Ionut Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Voicu Amalia-Diana Buzau 46 14 25 85
231 DUMITRESCU CĂTĂLIN CONSTANTIN COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OLARU VALENTIN Gorj 29 30 25 84
232 MOLDOVAN TUDOR COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 50 23 10 83
233 Tamaș Luca Ștefan Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia Iasi 43 30 10 83
234 Trâncă Naomi Alexandra Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana Cluj 31 10 41 82
235 COT CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 15 10 57 82
236 DUMITRESCU BOGDAN COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS Gorj 62 10 10 82
237 Nagy Mátyás Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 31 26 25 82
238 Radu Cosmin Ionut Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag Vaslui 62 10 10 82
239 Temeș George Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 62 10 10 82
240 JOSEPHS PATRICK ADRIAN COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU MOGA SUNITA ANDREEA Bucuresti 31 10 41 82
241 EZARU RADU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 31 10 41 82
242 Oancea Antonia Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian Arges 46 26 10 82
243 Iliescu Alexia Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 46 26 10 82
244 Apetrei Răzvan-Emanuel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana-Mirela Neamt 62 10 10 82
245 Manolache Radu Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Anastasiu Liliana Tulcea 31 26 25 82 calificat
246 DINU EMA-CARMEN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR POPA SIMONA MIHAELA Bucuresti 31 10 41 82
247 DUMITRACHE ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA MÎRZACU-DRAGAN, CORINA ELENA VINT Bucuresti 46 26 10 82
248 IHUȚ ANDRA SORINA COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 62 10 10 82
249 Cioc Amelia Gisele Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 62 10 10 82
250 VIRNA STEFAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL ,, GHEORGHE VRANCEANU” BACAU CHELBA MARIA Bacau 31 10 41 82 calificat
251 Dragoș Serenus Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor Brasov 31 10 41 82
252 Znaceni Daniel Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 62 10 10 82
253 IONESCU RADU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VALENTINA PREDA, IRINA IOSUPESCU Bucuresti 62 10 10 82
254 Lepărdă Giorgiana-Florina Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botosani Voinea-Axinte Alina, Ilaș Adela Luminița Botosani 46 10 25 81
255 TĂTARU MIHAI RADU Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Voinea Mirela, Cobzaru Luminița Galati 46 10 25 81
256 JUGARIU DIANA Colegiul Naţional” David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan Alba 46 10 25 81
257 Matei Sebastian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana Cluj 46 10 25 81
258 CRISTEA LEONARD Liceul Teoretic ”Dunărea” Bibicu Dorin, Fotache Ionela Galati 37 34 10 81 calificat
259 Andreescu Bogdan Andrei Liceul Teoretic "Carol I" Feteşti Ferdoschi Luminiţa Ialomita 46 10 25 81 calificat
260 ALOMAN VICTOR GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 46 10 25 81
261 BESLIU RADU-STEFAN COLEGIUL NATIONAL ,, GHEORGHE VRANCEANU” BACAU CHELBA MARIA Bacau 46 10 25 81
262 COMȘA DORIN IULIAN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 46 10 25 81
263 MARCU PAUL COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 46 10 25 81
264 FLOREA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB MIHAI RODICA GABRIELA Bucuresti 46 10 25 81
265 Gheorghe Liviu Armand Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela, Spatarel Dan Valcea 10 14 57 81
266 Leuștean Ștefan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lacramioara, Virga Liliana Iasi 46 10 25 81
267 Popa Stefan Eduard Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Camelia Popica, Centrul Emag Vaslui 46 10 25 81
268 NEDELCU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU DABELEA OANA Gorj 46 10 25 81
269 IUGA CIPRIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”GEORGE COȘBUC” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA Bistrita-Nasaud 46 10 25 81
270 STUPARU DANIEL MIHAI COLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI-TIETZ" RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 46 10 25 81
271 Hoszu Bernadett Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 46 10 25 81
272 Stănculescu Gabriel Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta Sibiu 46 10 25 81
273 Tudurache Teodora-Otilia Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai Iasi 29 10 41 80
274 Teodoru Bogdan Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta Sibiu 31 39 10 80
275 CORLAN VICTOR ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA PURCARU MARILENA, RAVICI GEORGIANA Bucuresti 31 24 25 80
276 Olaru Mara Andreea Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 28 26 25 79
277 Marmandiu Vlad Mihai Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 28 10 41 79
278 Butum Andrei Colegiul Național de Informatică”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Alexandra Crăciun Brasov 50 14 15 79
279 Federicis Alexandru Ionut Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Vlad Catalina-Estera Dambovita 43 10 25 78 calificat
280 Iliescu Andrei Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 43 10 25 78
281 ONOFREI FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, MANZ VICTOR Bucuresti 27 10 41 78
282 CHIRILA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL ”FERDINAND I” BACAU INTUNERIC ANA Bacau 43 10 25 78
283 Căncescu Mihai Cristian Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 43 10 25 78
284 BRAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TITEL VASILE Gorj 43 10 25 78
285 ZARZU VICTOR-EUGEN COLEGIUL NATIONAL „GRIGORE MOISIL” ONESTI MELINTE CARMEN Bacau 43 10 25 78
286 CIOLTAN ANDREI FLORIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Bucuresti 28 39 10 77
287 BORNEA ANDREI LAURENȚIU LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL Calarasi 22 14 41 77 calificat
288 LAZAR Cătălin Mihai Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin, MUNTEAN Alina Salaj 26 10 41 77
289 Lupp Laurențiu George Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta Sibiu 46 10 20 76
290 LUGOJAN EMANUEL Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 25 10 41 76
291 RÎNCU STEFANIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA MÎRZACU-DRAGAN, CORINA ELENA VINT Bucuresti 46 10 20 76
292 Herzal Radu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina Maramures 43 22 10 75
293 BOLBOTINA IOANA FLAVIA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Mafteiu-Scai Emanuela, Bohm Cristina Timis 46 14 15 75
294 MOCANU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA Bucuresti 40 10 25 75
295 Dancea Radu Ioan Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu Hunedoara 40 10 25 75
296 Adonicioaie Carla Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia Iasi 19 14 41 74
297 Croitor Emanuel Alexandru Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 54 10 10 74
298 Tarța Antonia-Maria Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 54 10 10 74
299 SOARE CRISTIAN-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 50 14 10 74
300 Girban Alexandru Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian Constanta 54 10 10 74
301 Hudema Dana Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 54 10 10 74
302 GREC MARC COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA POP IOAN, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 54 10 10 74
303 PETRIA MIHAI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 54 10 10 74
304 Jardan Andrei Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov, Academia de Informatică Brașov Oana Georgescu, Andrei Timotei Ardelean Brasov 54 10 10 74
305 Ghiurțu Andrei-Ștefan Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 54 10 10 74
306 VOICU BOGDAN-PETRU COLEGIUL GERMAN GOETHE KNOPF ANCA Bucuresti 54 10 10 74
307 Șodinca Iulia Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 23 10 41 74
308 Balog Emese Liceul Teoretic \"Bolyai Farkas\" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde Mures 38 10 25 73
309 Gázsa Márk Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 43 10 20 73
310 CEPOIU RADU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA" VALENII DE MUNTE PÎRVU MONICA Prahova 43 10 20 73
311 BERNARDI LUCA-GIOVANNI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA MARIA OLARU, ISABELA COMAN Bucuresti 22 10 41 73
312 PLĂSTOI RĂZVAN MARIAN COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTĂ EUGENIA Gorj 43 10 20 73
313 Buţea Cristina Aura Maria Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 43 10 20 73
314 Anitei George Adelin Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae Buzau 46 17 10 73
315 Andrei Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia Valcea 31 17 25 73
316 MITU ALEXANDRU-MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, OPRESCU DANIELA Bucuresti 37 10 25 72
317 Drăgoi Andrei Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor Brasov 37 10 25 72
318 Ionescu Șerban-Mihai Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela Constanta 37 10 25 72
319 Rus Dana Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 46 10 15 71
320 Bordun Bogdan Costel Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 46 10 15 71
321 Popescu Maria Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 46 10 15 71
322 Preda Ioan Alexandru Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Chichirim Mirela Constanta 31 30 10 71
323 BURLICA TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN Gorj 31 30 10 71
324 Ștefănescu Radu Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta Sibiu 31 30 10 71
325 Condor Andrada Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona, Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 46 14 10 70
326 IORDACHE BOGDAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA-OLIMPIA Bucuresti 50 10 10 70
327 Țăbârnă Andrei Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia Iasi 46 14 10 70
328 MARZEA ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Bucuresti 50 10 10 70
329 Roman Cristian Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 46 14 10 70
330 Mora Radu-Irinel Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 31 14 25 70
331 ANCA Raul Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 50 10 10 70
332 MOGA MARIUS Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 15 14 41 70
333 ILEANA DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, VALENTINA PREDA Bucuresti 46 14 10 70
334 URSOIU IOANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 46 14 10 70
335 Panțiru Diana Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban Iasi 50 10 10 70
336 SANDRU RARES ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA, COMAN ISABELA Bucuresti 46 14 10 70
337 Proca Victor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 35 10 25 70
338 Dragon Octavian Teodor Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Anastasiu Liliana Tulcea 31 14 25 70
339 Macovei Tiberiu Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Ozturk Arif-Ahmed Constanta 46 14 10 70
340 PISCOI ANDREI Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Mafteiu-Scai Emanuela, Kerestes Luminita Timis 50 10 10 70
341 Bratosin David Robert Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae Buzau 46 14 10 70
342 COSTEA IOAN DRAGOŞ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 19 26 25 70
343 MĂGUREANU STOENESCU ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU POPESCU SANDA Gorj 50 10 10 70
344 Pătrânjel David-George Colegiul Național \"Mihai Viteazul\" Sfântu Gheorghe Török Adél Covasna 46 14 10 70 calificat
345 Bosoaga Costin Cornel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta Arges 31 14 25 70
346 Burlacu Cătălin Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 50 10 10 70
347 Nechita Vlad Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 19 10 41 70
348 BUREA MIHAI OVIDIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, IOSUPESCU IRINA, KNOPF ANCA, MANZ VICTOR Bucuresti 19 10 41 70
349 BANȚĂ DIANA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU DABELEA OANA Gorj 46 14 10 70
350 AVRAM ANTONIA ADELINA COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 18 10 41 69
351 Răducu Eugen Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 40 14 15 69
352 Junghiatu Stefan Vasile Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta Arges 33 10 25 68
353 Sabău Radu-Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina, Coman Brîndușa Hunedoara 43 10 15 68
354 Lazar Vlad Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 40 18 10 68
355 SZERI Jozsef Colegiul Naţional "Silvania" Zalău BODA Szilard Salaj 19 39 10 68
356 Balauta-Amargheoalei Albert Ionut Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 22 30 15 67
357 Morar Cosmin-Andrei Liceul Tehnologic "Lucian Blaga" Reghin HLO, Cazan Minodora Mures 28 14 25 67
358 Moroti Kaarl Eduard Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 43 14 10 67
359 Ianc Octavian Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta Sibiu 47 10 10 67
360 DINICĂ MIRCEA Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminița, Voinea Mirela Galati 19 22 26 67
361 MĂRCUŞ F. Paul-Florin Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău IONESCU Ioana Salaj 43 14 10 67
362 Puițel Teodora Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor Brasov 31 26 10 67
363 Păunescu Matei Lucian Colegiul National Ion Minulescu Slatina Kovacs Carol Emil Olt 31 26 10 67
364 Neghină Laurenţiu Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia Şcheaua Liliana Ialomita 43 14 10 67
365 Balint Leonard-Petrică Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Lariu Silviu George Neamt 43 14 10 67
366 PETEC RĂZVAN GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA , TOMULESCU DUMITRU Gorj 46 10 10 66
367 Serban Gheorghe Dragos Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella Valcea 46 10 10 66
368 Romanov Adrian Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca Maramures 46 10 10 66
369 SIMIONESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA MARIA OLARU, ISABELA COMAN Bucuresti 46 10 10 66
370 Someșan Raul Fabian Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Trâmbițaș Petru Cluj 46 10 10 66
371 RADU DANIEL STEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI DICU LOREDANA Prahova 46 10 10 66
372 ZAHA Diana-Nicoleta Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet Bihor 46 10 10 66
373 COMAN TIBERIU-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, OPRESCU DANIELA Bucuresti 46 10 10 66
374 BUGNAR CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN CIOBAN ADRIANA, NICULA CRISTIAN Bistrita-Nasaud 46 10 10 66
375 CONSTANTIN ALEXANDRU - AUREL COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GILDA - GRATIELA GEBAILA, COROBANA GABRIELA Bucuresti 46 10 10 66
376 VAIDA Filip Tudor Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana Luncan Bihor 46 10 10 66
377 MORARU ROBERT-VALENTIN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 46 10 10 66
378 NASTASE SEVER-MIHAI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL RUDEANU VIOREL, SACUIU SILVIU Bucuresti 46 10 10 66
379 CHRISTIAN CALA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 46 10 10 66
380 Relea Florin Andrei Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu, Balan Violeta Olt 46 10 10 66
381 Ignat Gabriel-Andrei Colegiul National "Cuza Voda Husi Daisa Rodica Vaslui 46 10 10 66
382 FLORE M.I. Paul-Mihai Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău IONESCU Ioana Salaj 46 10 10 66
383 POP MIHAI GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 46 10 10 66
384 PĂUŞAN Dragos Horia Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 46 10 10 66
385 Iliesi Antonia Catrinel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Hatmanu Cristina Mihaela Suceava 46 10 10 66
386 Feneșan Andrei Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 46 10 10 66
387 MACARIE ANCĂU MIHAELA Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 46 10 10 66
388 FARCAŞ I. Vasile-Isai Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău IONESCU Ioana, Salaj 46 10 10 66
389 CIOBANU RADU-IONUT LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA ALDEA CRISTINA / RADUNA CARMEN Bucuresti 46 10 10 66
390 Furdui Cristian Gabriel Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian Mures 46 10 10 66
391 NEDELCU GABRIEL ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA, TOMULESCU DUMITRU Gorj 46 10 10 66
392 Suciu Ioan Mihail Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura Cluj 46 10 10 66
393 Isvoranu Alexandru Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian Arges 46 10 10 66
394 Voicu Teodora Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Magaz Georgeta Constanta 46 10 10 66
395 MARGINEANU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA MÎRZACU-DRAGAN, CORINA ELENA VINT Bucuresti 46 10 10 66
396 PREDESSCU ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 46 10 10 66
397 Reitler Alex Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 46 10 10 66
398 COMANESCU VICTOR GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA MÎRZACU-DRAGAN, CORINA ELENA VINT Bucuresti 46 10 10 66
399 Tibulca Alex Nicolae Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Hatmanu Cristina Mihaela Suceava 46 10 10 66
400 VAIDA Octav Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana Luncan Bihor 46 10 10 66
401 COLCERU COSMIN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA Bacau 31 10 25 66
402 Nenciu Andrei Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Barbu Cristina Teodora Constanta 46 10 10 66
403 Sandu Victor Iulian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Dima Narcisa Arges 46 10 10 66
404 TEODORESCU GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA, COMAN ISABELA Bucuresti 46 10 10 66
405 Pavel Daria Maria Liceul Teoretic "Ana Ipătescu" Gherla Butean Ioana Adriana Cluj 46 10 10 66
406 Racasanu Stefan Sorin Colegiul National \\\"Ion C. Bratianu\\\" Pitesti Marin Cristea Arges 31 10 25 66
407 DIACONESCU LUCIANO COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS Gorj 46 10 10 66
408 Magdău Dragoș-Andrei Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 46 10 10 66
409 PANAIT ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA, COMAN ISABELA Bucuresti 46 10 10 66
410 Ciure Raul Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Sabău Diana-Elena Arad 46 10 10 66
411 Lica Raul Leonard Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Voicu Amalia-Diana Buzau 46 10 10 66
412 Muresan Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 46 10 10 66
413 TRUŢA DAN ALEXANDRU Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 31 10 25 66
414 COJOCARU ANDREI Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria Alba 31 10 25 66
415 Florea Bianca Maria Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Gorea Claudiu-Cristian Mures 31 10 25 66
416 ILIE RAUL GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS Gorj 46 10 10 66
417 Stan Vlad Ștefan Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana Cluj 31 10 25 66
418 Pletosu Răzvan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 46 10 10 66
419 Ionescu Mihai Leonard Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Dima Narcisa Arges 46 10 10 66
420 Gagyi Lóránt Liceul Teoretic \"Tamási Áron\" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Emőke Harghita 46 10 10 66
421 Genoiu Emil Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel Arges 46 10 10 66
422 VRÎNCEANU RADU Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 31 10 25 66
423 Tava Andrei Daniel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru Arges 46 10 10 66
424 GUȘATU CRISTIAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTĂ EUGENIA Gorj 46 10 10 66
425 Jors Sebastian Colegiul Național "Vasile Goldiș" Arad Bodea Carla Arad 46 10 10 66
426 BUGNARIU Dan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria Niță, Adrian Niță Bihor 31 10 25 66
427 Duminica Alexandru Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian Arges 46 10 10 66
428 Nagy Alexandru Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Enea Constantin Sibiu 46 10 10 66
429 Cristescu Alexandru Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza Arges 46 10 10 66
430 CHIRITA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", PLOIESTI NASTASE LUMINITA Prahova 46 10 10 66
431 Tăulea Armina Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Felicia Păcurar Brasov 46 10 10 66
432 RUS RAREŞ CĂTĂLIN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 46 10 10 66
433 PREDA ANA-MARIA MIDORI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA Bucuresti 46 10 10 66
434 COZMA RAREŞ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 31 10 25 66
435 Martinescu Nicolae Colegiul Tehnic Radauti David Liliana Suceava 31 24 10 65
436 IVAN BOGDAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GILDA - GRATIELA GEBAILA, COROBANA GABRIELA Bucuresti 26 14 25 65
437 Anghel Mihai Radu Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia Şcheaua Liliana Ialomita 19 34 10 63
438 Bulat Iana Jaclina Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea Cluj 43 10 10 63
439 VĂRĂREAN DENIS COLEGIUL TEHNIC INFOEL BISTRIȚA POPIȚEAN LILIANA Bistrita-Nasaud 43 10 10 63
440 Micațo Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Oana Georgescu Brasov 43 10 10 63
441 Tămaș Călin-Ștefan Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 43 10 10 63
442 Mănăilă Bogdan Colegiul Național "Unirea" Focșani Colin Liliana Vrancea 43 10 10 63 calificat
443 Barbu Sorin Petrut Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Vlad Catalina-Estera Dambovita 43 10 10 63
444 Dobrin Razvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae Arges 43 10 10 63
445 Mateaș Denis-Mihai Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 43 10 10 63
446 SOMEȘAN SERGIU ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 43 10 10 63
447 DAMIAN IULIA-ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL ”FERDINAND I” BACAU SICHIM CRISTINA Bacau 43 10 10 63
448 Andone Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 43 10 10 63
449 APOPEI CRISTINA ANDREEA Colegiul Național ”Mihail Kogălniceanu” Neagu Violeta, Dimitrievici Lucian Galati 28 10 25 63
450 Marinescu Andra Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Nicolae Mădălina Braila 43 10 10 63
451 Unguroiu Victor-Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina Valcea 43 10 10 63
452 LAZAR IASMINA CLAUDIA LICEUL BANATEAN OTELU ROSU DRAGOMIR ANA-MARIA Caras-Severin 43 10 10 63
453 Cristea Raul Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 43 10 10 63
454 STURZA MIHAI-GEORGE COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MÎRZACU MARIUS, CRACIUNESCU GEORGETA Bucuresti 43 10 10 63
455 Leoni Cesar Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vitelaru Sofia Dolj 43 10 10 63
456 Dancu Mihai Andrei Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Enea Constantin Sibiu 43 10 10 63
457 ULKUSAL MAYA-DARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IRINA IOSUPESCU, VALENTINA PREDA, VICTOR MANZ Bucuresti 43 10 10 63
458 György Ferenc Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 43 10 10 63
459 Cociș-Vagner Cristian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea Cluj 43 10 10 63
460 Vulpe Ștefan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 43 10 10 63
461 Fântână Alex Constantin Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah Sibiu 19 34 10 63
462 Petreanu Cezar Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 43 10 10 63
463 IANCU Andrei Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Tanța Marina Hodișan Bihor 28 10 25 63
464 STOIAN MATEI LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA RADUNA CARMEN Bucuresti 43 10 10 63
465 Racoti Stelian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian Mures 28 10 25 63
466 DARIE ALEXANDRA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminita, Voinea Mirela Galati 43 10 10 63
467 APOLZAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA PENEA STEFANIA Bucuresti 43 10 10 63
468 Moldovan Andrei Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 43 10 10 63
469 ILIE ANDREI - VIRGIL COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GILDA - GRATIELA GEBAILA, COROBANA GABRIELA Bucuresti 43 10 10 63
470 Boamba Ovidiu Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 22 30 10 62
471 Crisan Radu-Bogdan Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden Constanta 15 22 25 62
472 Zsigmond Attila Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán Harghita 38 14 10 62
473 Moldovan Denis Paul Liceul Teoretic "Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cioban Alina Cluj 22 30 10 62
474 Budin Cristian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah Sibiu 22 14 25 61
475 Popa Carla Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 37 14 10 61
476 Vasilache Radu Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban Iasi 10 10 41 61
477 EFTIMIE PETRE LAURENTIU COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MÎRZACU MARIUS, CRACIUNESCU GEORGETA Bucuresti 40 10 10 60
478 Ignat Vlad Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 40 10 10 60
479 Vulpe Robert Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 40 10 10 60
480 Ghiorghi Ioana Cristina Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Tanasa Radu, Centrul Emag Vaslui 25 10 25 60
481 Todoran Diana Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela Mures 40 10 10 60
482 Kurcsi Norbert Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde Mures 40 10 10 60
483 Zamfir Corneliu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia Iasi 40 10 10 60
484 STAN CATALIN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, OPRESCU DANIELA Bucuresti 40 10 10 60
485 ALEXE BIANCA-IOANA COLEGIUL NATIONAL „DIMITRIE CANTEMIR” ONESTI PANFIL OTILIA Bacau 40 10 10 60
486 Năcuţă Ștefan-George Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Ozturk Arif-Ahmed Constanta 40 10 10 60
487 GUSA DARIA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU", MUNICIPIUL CÂMPINA DARIE SIMONA Prahova 40 10 10 60
488 DUMITRACHE FLAVIAN COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Bucuresti 25 10 25 60
489 CARAMAN ALEXANDRU VALENTIN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminita, Voinea Mirela Galati 40 10 10 60
490 Sturzoiu Teofil Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin Ialomita 40 10 10 60
491 CIULACU CODRUT CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIANA POPESCU, ALEXANDRA PUIU Bucuresti 19 30 10 59
492 ROSU MATEI COLEGIUL NATIONAL ”FERDINAND I” BACAU MURARU CRINA Bacau 34 10 15 59
493 Popoveniuc Cezar Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 15 18 25 58
494 GROZA CAMELIA ROXANA Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin Alba 19 14 25 58
495 Messner Annemarie Beatrix Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 19 14 25 58
496 OPRIŞ Vlad Ionel Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 19 14 25 58
497 PUIA GABRIEL NICOLAE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 23 10 25 58
498 Pădurariu Robert Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia Iasi 23 10 25 58
499 Dancea Daniel Liceul Teoretic \"Tamási Áron\" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Emőke Harghita 37 10 10 57
500 Semen Valentin-Ion Colegiul Național “Traian” Teșilă Cornelia Mehedinti 22 10 25 57 calificat
501 Sârbu David Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 37 10 10 57
502 Ciurtea Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea Cluj 37 10 10 57
503 MIREȘAN FLAVIU CRISTIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”ANDREI MUREȘANU” BISTRIȚA NEAMȚIU EUGEN, SEMEȘDEAN ANA Bistrita-Nasaud 37 10 10 57
504 Gargu Bogdan-Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia Valcea 22 10 25 57
505 Pele Emanuel Dominic Liceul National de Informatica Arad Todor Maria,Stoia Mirela Arad 37 10 10 57
506 Gkourasis Vasileios Teodor Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 37 10 10 57
507 Brița Cătălin-Emanuel Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Gal Carmen Arad 18 14 25 57
508 Bărțăgui Ștefan-Alexandru Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina Dolj 37 10 10 57
509 GHITA VICTOR - FILIP COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GILDA - GRATIELA GEBAILA, COROBANA GABRIELA Bucuresti 33 14 10 57
510 MIRON ANDREEA CRISTIANA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Voinea Mirela, Cobzaru Luminita Galati 31 14 10 55
511 Badea Dan-Nicolai Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste VITAN ADRIAN Dambovita 31 14 10 55
512 Haneș Sebastian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina Hunedoara 19 26 10 55
513 Strulea Anca-Elena Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina, Coman Brîndușa Hunedoara 31 14 10 55
514 Constantinescu Andrei Alexandru Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta-Ancuta Dambovita 16 14 25 55
515 Puștea Raluca Elena Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta Sibiu 31 14 10 55
516 Bercaru Răzvan Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor Braila 31 14 10 55
517 Roibu Andrei Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina Dolj 31 14 10 55
518 Nistor Razvan Iulian Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela Suceava 19 26 10 55
519 NEAGU GABRIEL ANDREI Colegiul National ”Mihail KogAlniceanu” Neagu Violeta, Dimitrievici Lucian Galati 19 26 10 55
520 Micu Tudor C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru Vaslui 31 14 10 55
521 Aluculesei Rrobert-Andrei Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botosani Voinea-Axinte Alina, Ilaș Adela Luminița Botosani 19 10 25 54
522 Culbece Rose-Marie Andreea Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru Neamt 19 10 25 54
523 HIRBU ANDREI COLEGIUL NATIONAL „DIMITRIE CANTEMIR” ONESTI PISTEA DANIELA Bacau 19 10 25 54
524 Sava Cosmin Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 19 10 25 54
525 Florea Flaviu Cătălin Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea Hunedoara 19 10 25 54
526 PETRESCU CRISTIAN Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan Alba 30 14 10 54
527 Haranguș Dan-Ioan Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 19 10 25 54
528 Pelin Ana-Maria Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor Brasov 19 10 25 54
529 Molnár Dávid Liceul Teoretic \"Tamási Áron\" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Emőke Harghita 18 10 25 53
530 Zdircea Ion-Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina Valcea 18 10 25 53
531 Bordea Cosmin Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin Ialomita 18 10 25 53
532 Manea Dorin Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea Arges 23 10 20 53
533 Manolescu Mihnea Gabriel Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 17 10 25 52
534 MILCHI ELENA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 17 10 25 52
535 BERINDEIE ADRIAN - CONSTANTIN Liceul „Horea, Cloşca Şi Crişan” - ABRUD Iancu Alina Marieta Alba 32 10 10 52
536 SANDU EDUARD ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA, KNOPF ANCA Bucuresti 31 10 10 51
537 Botezatu Claudiu-Ionut Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG Vaslui 31 10 10 51
538 Petrea Andrei Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 31 10 10 51
539 STANCULETE ANDREEA Colegiul National C. D. Loga Timisoara Stânga Mirela, Ruset Ovidiu Timis 31 10 10 51
540 SÎMPETRU GABRIEL Liceul Teoretic ”Dunărea” Bibicu Dorin, Fotache Ionela Galati 15 26 10 51
541 Pallo Iosua Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria Sibiu 31 10 10 51
542 CRACIUN MARIUS-COSMIN Colegiul National C. D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Ruset Ovidiu Timis 31 10 10 51
543 STOICANESCU SERGIU Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 31 10 10 51
544 BOT Alexandru Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 31 10 10 51
545 DUMITRU BOGDAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Bucuresti 31 10 10 51
546 Petre Fabian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel Arges 31 10 10 51
547 Mătușan Raul Liviu Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Voicea Loredana Sibiu 31 10 10 51
548 COSA ANDREI COLEGIUL NATIONAL ”FERDINAND I” BACAU MURARU CRINA Bacau 31 10 10 51
549 Motrun Florin Cristian Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu, Balan Violeta Olt 31 10 10 51
550 CORNEA CRISTIAN NICOLAE Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 31 10 10 51
551 RADUCU ALEXANDRU MIRCEA LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA Bucuresti 31 10 10 51
552 Moldovan Raul Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 31 10 10 51
553 Matei Stefan Colegiul National \"Ion C. Bratianu\" Pitesti Marin Cristea, Nicoleta Enache Arges 31 10 10 51
554 TOADER DANIEL Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 31 10 10 51
555 Stan Marian-Cristian Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana Dolj 31 10 10 51
556 Crișan Dragoș Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 31 10 10 51
557 DOCA ALEX-SORIN COLEGIUL TEHNIC INFOEL BISTRIȚA POPIȚEAN LILIANA, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 31 10 10 51
558 Tescu Tudor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia Iasi 31 10 10 51
559 Sipos Szilard Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Balazs Katalin Mures 31 10 10 51
560 Florea Alexia Elena Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian Arges 31 10 10 51
561 STOICA ELIAS VALERIU Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Voinea Mirela, Cobzaru Luminita Galati 31 10 10 51
562 Mogodeanu Claudiu Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 31 10 10 51
563 Nadu Andy Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena Dolj 31 10 10 51
564 Tița Constantin Teofil Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria Sibiu 31 10 10 51
565 DUMBRAVA ALEXANDRU-DRAGOS Colegiul National C. D. Loga Timisoara Stânga Mirela, Ruset Ovidiu Timis 31 10 10 51
566 Dumitrache Adrian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza Arges 31 10 10 51
567 Dina George Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian Arges 31 10 10 51
568 Marin Marius Daniel Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 31 10 10 51
569 Ciobanu Marcu-Ioan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai Iasi 31 10 10 51
570 Nagy Szabolcs Liceul Teoretic \"Bolyai Farkas\" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde Mures 31 10 10 51
571 Craciun Alexandra Georgiana Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian Arges 31 10 10 51
572 Pandelica Mihai Lucian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea Arges 31 10 10 51
573 Păiușan Tudor George Colegiul Național "Vasile Goldiș" Arad Bodea Carla Arad 31 10 10 51
574 Mirea Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Slatina Dutescu Cristina, Doru Anastasiu Popescu Olt 31 10 10 51
575 Marpozan Daniel Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea Sibiu 31 10 10 51
576 Faur Ștefan-Ioan Colegiul "Mihai Viteazul" INEU Truț Marius Arad 31 10 10 51
577 MITROFAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL ,, GHEORGHE VRANCEANU” BACAU MARGINEANU LACRAMIOARA Bacau 31 10 10 51
578 BUNGET ANDREEA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU POPESCU SANDA, BUNGET MIHAI Gorj 31 10 10 51
579 MORAR EUSEBIU-ALEXANDRU Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 31 10 10 51
580 MOCANU PETRE TEODOR Colegiul National Banatean Rodica Toma, Monica Branga Timis 31 10 10 51
581 FILEA DENIS Colegiul National I. Hasdeu Lugoj TOROK LADISLAU, CIOCIU ELENA Timis 31 10 10 51
582 RADU EDUARD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA Prahova 31 10 10 51
583 IONESCU ANDREI Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 31 10 10 51
584 SÎRGHI ALBERT Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Voinea Mirela, Cobzaru Luminița Galati 31 10 10 51
585 Simion Petrica Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian Arges 31 10 10 51
586 VIRGA ALEXIA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 31 10 10 51
587 Antal Levente Liceul Teoretic \"Tamási Áron\" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Emőke Harghita 31 10 10 51
588 MUNTEANU OCTAVIAN ADRIAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA MOCRIENCO FLORENTINA, ANDREESCU CRISTINA Bucuresti 31 10 10 51
589 NEDELCU RADU IOAN COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Bucuresti 31 10 10 51
590 Parvana Vlad-Ștefan Colegiul National "Cuza Voda Husi Daisa Rodica Vaslui 31 10 10 51
591 COLTAN CRISTIAN GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS Gorj 31 10 10 51
592 Kari Tamás Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán Harghita 31 10 10 51
593 Stejeroiu Oana Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Dobrin Brasov 31 10 10 51
594 Borza Andrei Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin Hunedoara 31 10 10 51
595 Petcuț Adrian Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 31 10 10 51
596 Ichim Bogdan Andrei Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia Şcheaua Liliana Ialomita 31 10 10 51
597 Eremia Vlad Nicolae Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela Cluj 31 10 10 51
598 Mogage Nicolae Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana Suceava 31 10 10 51
599 Oancea David Lucian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah Sibiu 25 10 15 50
600 CISMARU DARIA COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS Gorj 14 26 10 50
601 Truța Bogdan Liceul Teoretic O.C. Tăslăuanu Toplița Butyka Mihai Harghita 15 10 25 50
602 Pintiliciuc Ana-Maria Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 30 10 10 50
603 CÎRSTEA ANDREI-DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 10 30 10 50
604 Solnoc Robert Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin Hunedoara 40 0 10 50
605 Marinache Andrei Alexandru Liceul Teoretic "Carol I" Feteşti Ferdoschi Luminiţa Ialomita 14 26 10 50
606 Gusti Robert-Stefan Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste VITAN ADRIAN Dambovita 15 10 25 50
607 Verman Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag Vaslui 29 10 10 49
608 BONTAS CEZAR - OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GILDA - GRATIELA GEBAILA, COROBANA GABRIELA Bucuresti 29 10 10 49
609 BADEA GEORGE CĂTĂLIN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL Calarasi 28 10 10 48
610 DINU ANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA Prahova 28 10 10 48
611 FLOREA GEORGE Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta Galati 28 10 10 48
612 VANGHELESCU DAVID COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GILDA - GRATIELA GEBAILA, COROBANA GABRIELA Bucuresti 28 10 10 48
613 Priboiu Mihai Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Dobrin Brasov 28 10 10 48
614 Tulbure Claudiu Teofil Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 28 10 10 48
615 Nistora Octavian-Tiberiu Colegiul Național "Vasile Goldiș" Arad Bodea Carla Arad 28 10 10 48
616 Șușca Bogdan-Gabriel Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 28 10 10 48
617 BULBOACA EUGEN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, BOCA ALINA Bucuresti 28 10 10 48
618 Popa Bianca Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor Brasov 28 10 10 48
619 Brumă Bogdan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Andone Elena Neamt 28 10 10 48
620 Stoica Tedy Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 28 10 10 48
621 Ghita Antonio-Valentin Liceul Teoretic "Al. Margiloman" Buzau Cirstea Cornelia Buzau 28 10 10 48
622 Guluță Teodor Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botosani Chira Liliana, Centrul de Excelență - Panaete Adrian Botosani 28 10 10 48
623 Radeș Florin Bogdan Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana Hunedoara 37 10 0 47
624 VISAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, OPRESCU DANIELA Bucuresti 27 10 10 47
625 BATASEV ANDREI LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA ALDEA CRISTINA / RADUNA CARMEN Bucuresti 26 10 10 46
626 POPESCU LUCA LICEUL TEORETIC JEAN MONNET ENACHE PAUL Bucuresti 26 10 10 46
627 Bobocea Iulia Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 10 26 10 46
628 POGAN SERGIU Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 22 14 10 46
629 Haranguș Robert Adrian Colegiul Național ”I.C. Brătianu” Hațeg Sbuchea Liliana Hunedoara 10 10 25 45
630 MURG Remus Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina Bihor 25 10 10 45
631 Bozan Cătălin Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Hentea Delia Sibiu 10 10 25 45
632 Cristea Tudor Iosif Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitiul Daniela Cluj 10 10 25 45
633 Peiu Dragoș Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban Iasi 25 10 10 45
634 MISKOLCZI LUCAS Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Mafteiu-Scai Emanuela, Kerestes Luminita Timis 25 10 10 45
635 ILISIE Darius Liceul „Don Orione” Oradea Pop Mariana Bihor 10 10 25 45
636 Budurovici Cosmin Andrei Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta Suceava 15 30 0 45
637 Rabuga Andrei- Flavius Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian Valcea 24 10 10 44
638 Vincze Iulia Paula Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria Sibiu 19 14 10 43
639 Dicu Emanuel LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BARLAD Mocanu Bogdan & Ursachi Iuliana Vaslui 23 10 10 43
640 PETREA MIHNEA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA Bucuresti 23 10 10 43
641 Lini Raul Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Kabai Timea, Șandor Nicoleta Satu-Mare 19 14 10 43
642 Bonyhai Alexandru Ștefan Colegiul Naţional \"Gheorghe Şincai\" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria, Muntean Rareș Maramures 23 10 10 43
643 Hrebenciuc Alexandru Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana Iasi 23 10 10 43
644 Sabo Andrei-Claudiu Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 23 10 10 43
645 MIHALCEA SIMOIU AGATHA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 23 10 10 43
646 Anton Raluca Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela Mures 19 14 10 43
647 Radu Gabriel Alexandru Colegiul National "Al. Vlahuta" Rm. Sarat Cretoiu Costel Buzau 23 10 10 43
648 VOICU LAURA LUISA COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA , TOMULESCU DUMITRU Gorj 23 10 10 43
649 KOCZI EDUARD COLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI-TIETZ" RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 18 14 10 42
650 Maria Darian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 22 10 10 42
651 SCUTURICI VLAD COLEGIUL NAȚIONAL ”GEORGE COȘBUC” NĂSĂUD LAZĂR LUDOVICA Bistrita-Nasaud 22 10 10 42
652 Politic Razvan Liceul Pedagogic “Nicolae Iorga” Botoșani Nicolau Monica Botosani 22 10 10 42
653 Barabás Hunor Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai Edit, Budai István Covasna 22 10 10 42
654 Voicu Cornelia Andreea Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Tănăsescu Violeta, Barbu Cristina Constanta 22 10 10 42
655 SPIRIDON ALEXANDRU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI” BACAU LAZAR INGRID ELENA Bacau 22 10 10 42
656 MATEI MIHAELA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL Calarasi 18 14 10 42
657 TUDORACHE CRISTIAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER Calarasi 22 10 10 42
658 Băzărea Eduard Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin Ialomita 22 10 10 42
659 Grosu Victor Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iasi Anca Uriciuc Iasi 22 10 10 42
660 Pana Alexandra Ioana Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian Arges 22 10 10 42
661 POPESCU ANDREI-TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Bucuresti 22 10 10 42
662 Moanță Ionuț Liviu Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius Dolj 21 10 10 41
663 DEGEU VLAD Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria Alba 21 10 10 41
664 Moga Răzvan Andrei Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 31 10 0 41
665 Sali Arnold Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 17 14 10 41
666 Cotoc Alexandru C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Strugariu Ciprian Suceava 31 10 0 41
667 Mocănescu Mihai Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin Ialomita 20 10 10 40
668 Carcea Razvan Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Galan Petrica , Hasna Adrian Suceava 14 26 0 40
669 CARATA DEJOIANU IOANA DEMETRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA MÎRZACU-DRAGAN, CORINA ELENA VINT Bucuresti 15 10 15 40
670 Rus Ioan Vasile Colegiul Naţional \"Gheorghe Şincai\" Baia Mare Coroiu Mircea, Călin Laura, Muntean Rareș Maramures 20 10 10 40
671 Diaconu Paul Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin Mures 20 10 10 40
672 Gaube Robert Gabriel Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 19 10 10 39
673 Modolea Bogdan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 19 10 10 39
674 VOICU ANDREI COLEGIUL NATIONAL „DIMITRIE CANTEMIR” ONESTI PANFIL OTILIA Bacau 19 10 10 39
675 Jors Casian Colegiul Național "Vasile Goldiș" Arad Bodea Carla Arad 19 10 10 39
676 Hojda Matei Andrei Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Chindriș Liviu Ion Maramures 19 10 10 39
677 TOMȘA ALEXANDRU EDUARD COLEGIUL NAȚIONAL ”ANDREI MUREȘANU” BISTRIȚA NEAMȚIU EUGEN, SEMEȘDEAN ANA Bistrita-Nasaud 19 10 10 39
678 Șandru Paul-Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 19 10 10 39
679 Istrătescu Vlad-George Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță Brasov 19 10 10 39
680 Radu Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 19 10 10 39
681 Ionica Flavio-Ion Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia Valcea 19 10 10 39
682 MOLDOVAN Marius Colegiul Naţional "Simion Bărnuţiu" Şimleu Silvaniei VASIL Otilia Salaj 19 10 10 39
683 Dobritoiu Cristina-Teodora Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella Valcea 19 10 10 39
684 Borcan Vlad-Cristian Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella Valcea 19 10 10 39
685 VELŢAN C.S. Vlad Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău CRIŞAN Simona Salaj 19 10 10 39
686 Munteanu Adrian Marius Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia Iasi 19 10 10 39
687 Aldini Andrei-Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 19 10 10 39
688 Fîntînă Vlad Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea Hunedoara 10 19 10 39
689 Bărăian Tudor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona Cluj 19 10 10 39
690 Popescu Iulia Cleopatra Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae Buzau 19 10 10 39
691 LAPTICA DIANA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 19 10 10 39
692 Pleșcan Bogdan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia Iasi 19 10 10 39
693 CÎMPEAN ABEL CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU” BISTRIȚA CANDALE SILVIU, MUREȘAN CIPRIAN Bistrita-Nasaud 19 10 10 39
694 ALEXE PAUL COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU POPESCU LILIANA LUMINITA Bucuresti 19 10 10 39
695 Bodnariu Nicolae Matei Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen Suceava 19 10 10 39
696 DEHELEAN ALEXANDRU GEORGE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 19 10 10 39
697 BĂLAN ANCA SORANA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU POPESCU SANDA Gorj 15 14 10 39
698 Popescu Vlad-Mihail Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Crăciunoiu Ștefania Dolj 19 10 10 39
699 SCHMIDT ROBERT-EDUARD COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MÎRZACU MARIUS, CRACIUNESCU GEORGETA Bucuresti 19 10 10 39
700 LEANCA RADU MARIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA MÎRZACU-DRAGAN, CORINA ELENA VINT Bucuresti 19 10 10 39
701 CIUI DEMIAN-ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC INFOEL BISTRIȚA NICOARĂ PAVEL Bistrita-Nasaud 19 10 10 39
702 BACIU Ioana Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Bolea Cristina Bihor 19 10 10 39
703 Ivanciuc Dragoș Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 19 10 10 39
704 Radu Sebastian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela Arges 19 10 10 39
705 Anton Mihaela-Camelia Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabiela, Marcu Daniela Suceava 19 10 10 39
706 Bonto Iulia-Andrada Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia, Bonto Alina, Albu Dumitru Maramures 19 10 10 39
707 LEPADATU DENISA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Voinea Mirela, Cobzaru Luminita Galati 19 10 10 39
708 TOADER MIHAI-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL „DIMITRIE CANTEMIR” ONESTI PANFIL OTILIA Bacau 19 10 10 39
709 Ursu Catalin Eugen Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag Vaslui 19 10 10 39
710 Florian Vlad Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Racolța Andreea Cluj 19 10 10 39
711 Ungureanu Albert Gabriel Colegiul National "BP Hasdeu" Buzau Olaroiu Nicolae Buzau 19 10 10 39
712 POP GEORGE Colegiul National C.BREDICEANU LUGOJ, CLUBUL COPIILOR LUGOJ JEBEREAN MARINETA, VIDA CRISTIAN Timis 19 10 10 39
713 Pintilei Bianca Emilia Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen, Marcu Daniela Suceava 18 10 10 38
714 Burzo Paul Aurelian Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Chindriș Liviu Ion Maramures 18 10 10 38
715 REMETEA NARCISA COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTĂ EUGENIA Gorj 18 10 10 38
716 BRICIU LUIZA-IRINA Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 18 10 10 38
717 BÂRGĂUAN BOGDAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”ANDREI MUREȘANU” BISTRIȚA NEAMȚIU EUGEN, SEMEȘDEAN ANA Bistrita-Nasaud 18 10 10 38
718 Benkő Botond Liceul Teoretic \"Nagy Mózes\" Târgu Secuiesc Budai Edit, Budai István Covasna 18 10 10 38
719 CAPĂTĂ ANDREI COLEGIUL TEHNIC INFOEL BISTRIȚA POPIȚEAN LILIANA Bistrita-Nasaud 18 10 10 38
720 TOMA ANDREI-CRISTIAN Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Diaconu Diana Elena Dambovita 18 10 10 38
721 Matea Augustin Ioan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian Mures 18 10 10 38
722 ILINCA ANDREI-COSTIN Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Diaconu Diana Elena Dambovita 18 10 10 38
723 Tiriplică Cristian Ionuț Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana Hunedoara 37 0 0 37
724 VILA Bogdan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ Bihor 17 10 10 37
725 CHIRIAC ELLA ANA MARIA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminita, Voinea Mirela Galati 17 10 10 37
726 Șerban Alexandru Ioan Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria Sibiu 17 10 10 37
727 Kerekes Balázs Zoltán Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai Edit, Budai István Covasna 17 10 10 37
728 Vintilescu Stefania Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian Arges 16 10 10 36
729 SABADOŞ V.S. Dan Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău CRIŞAN Simona Salaj 16 10 10 36
730 Homoranu Nicolae Iustin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan Vaslui 15 10 10 35
731 Mocănașu Ștefan-Claudiu Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru Neamt 15 10 10 35
732 Dumitrescu Vlad Eduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona Arges 15 10 10 35
733 Savulescu Mihai Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian Arges 15 10 10 35
734 Gândilă Teodor-Ilie Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel ,Acalfoaie Mihaela Iasi 15 10 10 35
735 HOALBĂ DARIUS COLEGIUL TEHNIC INFOEL BISTRIȚA POPIȚEAN LILIANA Bistrita-Nasaud 15 10 10 35
736 POSTOLE ANCA-MIHAELA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NAE SOFIA Bucuresti 15 10 10 35
737 PERJU PAUL COLEGIUL "MIHAI EMINESCU" BACAU VINES LIVIU Bacau 15 10 10 35
738 DASCALU ALIN Colegiul National C. Brediceanu Lugoj JEBEREAN MARINETA, DEJICA RAMONA Timis 15 10 10 35
739 Schiau Alex Mihai Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 15 10 10 35
740 VASICI BOGDAN Colegiul National Banatean Dragu Felicia/Nita Raluca Timis 15 10 10 35
741 Panaitescu Mihnea Ionut Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 15 10 10 35
742 Sterea Stefan-Octavian Liceul Teoretic \"Ion Mihalache\" Topoloveni Florea Laura Arges 15 10 10 35
743 Szőcs Bence Liceul Teoretic \"Tamási Áron\" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Emőke Harghita 15 10 10 35
744 Curte Iulian Liceul Teoretic "P. Cerna" Brăila Toncea Angelica Braila 15 10 10 35
745 Moldovan Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina Cluj 15 10 10 35
746 FUFEZAN MIHAI CRISTIAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin Alba 15 10 10 35
747 ANDRONIC SMARANDA COLEGIUL NATIONAL ,, GHEORGHE VRANCEANU” BACAU CHELBA MARIA Bacau 15 10 10 35
748 Erdei Sonia-Manuela Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Kabai Timea, Șandor Nicoleta Satu-Mare 15 10 10 35
749 Kui Márk Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 15 10 10 35
750 Bera Gabriel Nicolae Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea Sibiu 15 10 10 35
751 MUNTEANU DANIEL Colegiul National C. D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Ruset Ovidiu Timis 14 10 10 34
752 Drăgușin Diana Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah Sibiu 14 10 10 34
753 Garciu George Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian Arges 14 10 10 34
754 Grosu Valentin Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret” Tulcea Muscalu Adrian Tulcea 14 10 10 34
755 Pavel Dragoş Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina Braila 10 14 10 34
756 Avram Darius Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia, Albu Dumitru Maramures 14 10 10 34
757 Cretu Bogdan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela Arges 14 10 10 34
758 Tănăsescu Darius Alexandru Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta Sibiu 14 10 10 34
759 Valea Andrada Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 14 10 10 34
760 Secas George Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana Cluj 14 10 10 34
761 Dragomir Radu Costin Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 14 10 10 34
762 BORDEI ȘTEFAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER Calarasi 10 14 10 34
763 Pavel Diana Larisa Colegiul National "Al. Vlahuta" Rm. Sarat Cretoiu Costel Buzau 14 10 10 34
764 Velicea Fabian Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Claudia Trif Brasov 14 10 10 34
765 TODOR BRIAC SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA"' CARANSEBES SEMENESCU ADRIAN Caras-Severin 14 10 10 34
766 Dobrisor Viorel Colegiul National "A.I.Cuza" Corabia Antonescu Catalin, Dasoveanu Laurentiu Olt 14 10 10 34
767 Stamatie Robert Mihai Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 14 10 10 34
768 Ciuculan Ştefan Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 10 14 10 34
769 Ene Matei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ciobanu Sofia Arges 14 10 10 34
770 Mureșan Flaviu-Cristian Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 14 10 10 34
771 KOVÁCS Krisztián Levente Liceul Teoretic „Arany János” Salonta Molnár Csilla Bihor 10 14 10 34
772 IFRIM ANA-MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ”ANASTASESCU”, ROȘIORII DE VEDE ȘTEFAN CĂTĂLINA Teleorman 14 10 10 34
773 Negara Andrei Theodor Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag Vaslui 10 14 10 34
774 Turbuț Alex Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Kabai Timea, Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 14 10 34
775 TUGLEA CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA Bacau 13 10 10 33
776 Ciucuriță Andrei-Robert Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina Hunedoara 13 10 10 33
777 Burciu Răzvan Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Felicia Păcurar Brasov 13 10 10 33
778 Szilagyi Sandor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde Mures 13 10 10 33
779 Sandu Anastasia Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu, Balan Violeta Olt 13 10 10 33
780 Rotaru Catalin Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 31 0 0 31
781 Reischel Arthur Rolland Colegiul Național ”Carol I” Craiova Lica Ovidiu Dolj 10 10 10 30
782 Mucha Cristian-Ștefan Colegiul Național \"Mihai Viteazul\" Sfântu Gheorghe Török Adél Covasna 10 10 10 30
783 CALINESCU RAZVAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema Timis 10 10 10 30
784 TRÎNĂ CLAUDIU Colegiul Național ”Al.D.Ghica” Alexandria TĂTARU Daniela/COJOCARU Valter/PĂUN Silvia Teleorman 10 10 10 30
785 Bogosel Timotei Catalin Liceul National de Informatica Arad Todor Maria,Stoia Mirela Arad 10 10 10 30
786 Veres Eduard Colegiul Național ”Unirea” Brașov Florica Stoian Brasov 10 10 10 30
787 BRAD Andreea Liceul Teoretic „Aurel Lazăr” Oradea Berdie Rodica Bihor 10 10 10 30
788 MIHALCEA ROXANA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" TG. OCNA OANCEA CECILIA Bacau 10 10 10 30
789 STANCIU RAUL Colegiul National I. Hasdeu Lugoj TOROK LADISLAU, CIOCIU ELENA Timis 10 10 10 30
790 Bajka Adorján Liceul ,,Kőrösi Csoma Sándor\" Covasna Szabó Levente Covasna 10 10 10 30
791 Bilboreanu Laurean Liceul Teoretic O.C. Tăslăuanu Toplița Butyka Mihai Harghita 10 10 10 30
792 Iliescu Laura Nicoleta Liceul National de Informatica Arad Todor Maria,Stoia Mirela Arad 10 10 10 30
793 DRAGOI CHRISTIAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL „C. D. LOGA” CARANSEBES NEGOITA CODRIN MIRCEA Caras-Severin 10 10 10 30
794 DRAGHICI EDUARD IOAN LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA CHIŢU LUCIAN / BONDOC RODICA Calarasi 10 10 10 30
795 Gozner Mate Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 10 10 10 30
796 Litoiu Teodora Colegiul ”Nicolae Titulescu” Brașov Carmen Geoge Brasov 10 10 10 30
797 Ion Darius Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza Arges 10 10 10 30
798 CIOBAN VASILE COLEGIUL NAȚIONAL ”PETRU RAREȘ” BECLEAN CIOBAN ADRIANA, NICULA CRISTIAN Bistrita-Nasaud 10 10 10 30
799 Hatos Claudia Mihaela Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul Braila 10 10 10 30
800 Pițur Eduard George Colegiul Național Militar „Tudor Vladimirescu” Craiova Gîju Adriana Dolj 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro