home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 DOBRA ANDREI – DANIEL Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 95 45 70 210 calificat
2 NARIȚA ANDREI Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 60 30 60 150 calificat
3 BĂDILĂ TIMOTEI Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela 40 45 40 125
4 JINGA TUDOR Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 100 10 10 120
5 BULEANDRĂ RUBEN Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 10 30 70 110
6 MĂRGINEAN ALEXANDRU GEORGE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 70 30 10 110
7 CIUPE DAVID ROBERT Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 10 30 40 80
8 CRISTEA CRISTIAN VASILE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 30 40 80
9 MARINA OCTAVIAN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 30 40 80
10 MOLDOVAN CRISTIAN IOAN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 30 40 80
11 NEAMŢU CLAUDIU Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 30 40 80
12 VOINA CĂTĂLINA ELENA Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 30 40 80
13 BODEA GEORGIANA – ALEXANDRA Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 20 45 10 75
14 GOARNĂ ALEXANDRU DORIN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 25 40 75
15 RADU TODOR ALEXANDRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela 10 15 40 65
16 CĂLARIU IOANA Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 30 20 10 60
17 COMŞA ENOH Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 10 10 40 60
18 DETEȘAN RAUL IOAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 40 60
19 SCHIAU ALESSIO SIMONE Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 30 10 50
20 ȘERBAN CRISTIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica 10 20 10 40
21 COMAN ALEXANDRU CRISTIAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 10 30
22 DOBRA ALEXANDRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica 10 10 10 30
23 LAZĂR PETRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro