home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 TOMOIAGĂ CRISTIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius 46 10 57 113 calificat
2 RACIANU MARIAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria 43 10 57 110
3 COMȘA DORIN IULIAN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 46 10 25 81
4 JUGARIU DIANA Colegiul Naţional” David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 46 10 25 81
5 COSTEA IOAN DRAGOŞ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura 19 26 25 70
6 COJOCARU ANDREI Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria 31 10 25 66
7 COZMA RAREŞ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 31 10 25 66
8 MACARIE ANCĂU MIHAELA Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 46 10 10 66
9 RUS RAREŞ CĂTĂLIN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 46 10 10 66
10 TRUŢA DAN ALEXANDRU Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 31 10 25 66
11 GROZA CAMELIA ROXANA Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 19 14 25 58
12 PUIA GABRIEL NICOLAE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 23 10 25 58
13 PETRESCU CRISTIAN Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 30 14 10 54
14 BERINDEIE ADRIAN - CONSTANTIN Liceul „Horea, Cloşca Şi Crişan” - ABRUD Iancu Alina Marieta 32 10 10 52
15 CORNEA CRISTIAN NICOLAE Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 31 10 10 51
16 MORAR EUSEBIU-ALEXANDRU Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 31 10 10 51
17 TOADER DANIEL Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura 31 10 10 51
18 POGAN SERGIU Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 22 14 10 46
19 DEGEU VLAD Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaș Maria 21 10 10 41
20 DEHELEAN ALEXANDRU GEORGE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 19 10 10 39
21 BRICIU LUIZA-IRINA Colegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 18 10 10 38
22 FUFEZAN MIHAI CRISTIAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 15 10 10 35
23 CIAMA ANDREEA - ELENA Liceul „Horea, Cloşca Şi Crişan” - ABRUD Iancu Alina Marieta 10 10 10 30
24 CSETNEK DAVID Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Marian Luminița 10 10 10 30
25 ION BOGDAN Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 10 10 10 30
26 PERȚA RAREȘ Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius 10 10 10 30
27 SBUCHEA CLAUDIU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica 10 10 10 30
28 TĂNASE TEODORA Colegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan 10 10 10 30
29 ZDRENGHEA MARIA IULIA Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro