home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arad

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Sîrbu Radu-Mihai Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 50 45 40 135 calificat
2 Șipoș Raoul-Sebastian Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 70 40 120 calificat
3 Velin Mihnea-Sebastian Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 45 40 95
4 Stanciu Rareș Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 15 35 40 90
5 Batki Robert Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 30 10 40 80
6 Mateaș Eduard-Florin Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 15 25 40 80
7 Roszinecz Norbert Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 30 40 80
8 Rusmir Alexandru Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 30 40 80
9 Trif Paul Deian Liceul National de Informatica Arad Salajan Romana 10 10 40 60
10 Bogadi Szilvia Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 15 30 10 55
11 Matiut Cristian Liceul National de Informatica Arad Salajan Romana 30 10 10 50
12 Alexa Oana-Eliza Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 25 10 45
13 Bota Andrei Cristian Liceul National de Informatica Arad Todor Maria,Stoia Mirela 10 10 10 30
14 Dămăcuș Alexandru Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 10 10 30
15 Dig Patrik Liceul National de Informatica Arad Salajan Romana,Todor Maria 10 10 10 30
16 Drebitca Răzvan-Ghițișor Colegiul Național "Vasile Goldiș" Arad Hanțiu Adrian 10 10 10 30
17 Ionescu Alin Liceul National de Informatica Arad Salajan Romana 10 10 10 30
18 Julan Paul Daniel Liceul National de Informatica Arad Todor Maria,Stoia Mirela 10 10 10 30
19 Ludmaj Zsolt Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Măgureanu Marieta, Cioran Ramona 10 10 10 30
20 Mocanu Simone Liceul National de Informatica Arad Todor Maria,Stoia Mirela 10 10 10 30
21 Morați Robert-Mihai Colegiul Național ”Moise Nicoară” Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 10 10 30
22 Trif Robert Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad Măgureanu Marieta 10 10 10 30
23 Vass Răzvan Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro