home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Zamfir Radu Stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 100 45 70 215 calificat
2 Lazaroiu Lucas Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Stoica Marius 60 70 70 200 calificat
3 Cioc Alex Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 85 30 70 185
4 Florea Daria Mihaela Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 35 45 70 150
5 Petolea Cosmin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 60 10 70 140
6 Contor Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Stoica Marius 30 25 40 95
7 Gutica Stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 10 15 70 95
8 Broscoteanu Daria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Stoica Marius 15 35 40 90
9 Florea Alexandra Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Stoica Marius 10 35 40 85
10 Nicoara Bogdan Cristian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Sutan Dana 10 30 40 80
11 Musat Petru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 30 30 10 70
12 Popescu Mihnea Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela,Vorovenci Daniel 15 10 40 65
13 Dicu Florin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 10 40 60
14 Dirdea Elena Iuliana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 10 10 40 60
15 Filote Serban Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Stoica Marius 10 10 40 60
16 Linte Carla Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 10 10 40 60
17 Savulescu Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae 10 10 40 60
18 Tudurean George Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 10 10 40 60
19 Hirica Ioan Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 10 35 10 55
20 Arghira Ioan Daniel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 10 30 10 50
21 Crestus Adelin Doru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 10 30 10 50
22 Dobre Pavel Marian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Sutan Dana 10 10 25 45
23 Eremia Mihai Daniel Liceul Teoretic Ion Cantacuzino Pitesti Enescu Catalina 10 25 10 45
24 Preda Catalin Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 10 15 10 35
25 Baron Lucian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Sutan Dana 10 10 10 30
26 Din Iulian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela,Vorovenci Daniel 10 10 10 30
27 Dumitrache Adrian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae 10 10 10 30
28 Dumitru Vlad Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae 10 10 10 30
29 Ilie Teodora Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ciobanu Sofia 10 10 10 30
30 Ilie Razvan Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae 10 10 10 30
31 Mihailescu Paul Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian 10 10 10 30
32 Oanea David Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Sutan Dana 10 10 10 30
33 Piscan Cosmin Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae 10 10 10 30
34 Toma Ruxandra Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ciobanu Sofia 10 10 10 30
35 Voicea Georgiana Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae, Dima Narcisa 10 10 10 30
36 Tuca Mihnea Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Sutan Dana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro