home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Sitaru Bogdan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana, Oncescu Costin Andrei 100 100 75 275 calificat
2 Stan Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela Sutan Dana 86 14 18 118 calificat
3 Mincu Daniel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel, Lucan Marina 28 57 26 111 calificat
4 Achimescu Valentin Ionut Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 86 10 14 110 calificat
5 Chivereanu Radu Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 86 10 10 106
6 Buzatu Pahontu Mihnea Nicolae Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela Sutan Dana 75 10 10 95
7 Motoi Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta 33 30 27 90
8 Vulpoiu Alexandru Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 28 19 27 74
9 Duta Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 28 10 35 73
10 Pana Claudiu Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta 23 39 10 72
11 Richiteanu Sebastian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 33 10 27 70
12 Sima Claudiu Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel, Lucan Marina 33 10 22 65
13 Lixandru Andrei Ioan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta 43 10 10 63
14 Babian Stelian Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela Sutan Dana 15 19 27 61
15 Iancu George Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta 28 10 22 60
16 Ica Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 28 10 22 60
17 Stoicescu Adrian Nicolae Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Nedelea Otilia 16 20 22 58
18 Sandu Octavian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 33 14 10 57
19 Rotaru Radu Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 22 10 22 54
20 Stefan Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel, Lucan Marina 17 10 22 49
21 Doica Razvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 28 10 10 48
22 Cirjan Sebastian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion 10 10 27 47
23 Delegeanu Alexandru Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 10 10 27 47
24 Tomescu Alexandru Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae 10 14 22 46
25 Burcea Razvan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 21 14 10 45
26 Condurachi Vlad Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 10 10 22 42
27 Popescu Razvan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 10 22 42
28 Francu Catalin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel, Lucan Marina 21 10 10 41
29 Manole Ovidiu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 21 10 10 41
30 Negulescu Radu Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela Sutan Dana 21 10 10 41
31 Nicolescu Robert Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 16 10 10 36
32 Covaci Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie 15 10 10 35
33 Petre George Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel, Lucan Marina 15 10 10 35
34 Zamfirescu Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 15 10 10 35
35 Cantu Andrada-Maria-Alexandra Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela Sutan Dana 10 14 10 34
36 Balmau Dragos Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 10 10 10 30
37 Balota George Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 10 10 10 30
38 Constantin Gabriel-Adrian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela Sutan Dana 10 10 10 30
39 Cotescu Victor Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 10 10 10 30
40 Nita Diana Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 10 10 30
41 Teodoreci Ioana Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro