home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Chiriac Cristian Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea 10 100 57 167 calificat
2 Stoica Ioan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea 46 26 57 129 calificat
3 Marin George Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 31 39 57 127
4 Visoiu Andrei-Iulian Colegiul National \"Ion C. Bratianu\" Pitesti Nicoleta Enache 54 49 10 113
5 Chitu Andrei Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 54 10 41 105
6 Voinopol Cosmin Marian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 28 31 41 100
7 Uta Stefan Colegiul National \"Alexandru Odobescu\" Pitesti Nicula Simona 43 10 41 94
8 Cioc Amelia Gisele Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 62 10 10 82
9 Oancea Antonia Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian 46 26 10 82
10 Marmandiu Vlad Mihai Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 28 10 41 79
11 Bosoaga Costin Cornel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta 31 14 25 70
12 Junghiatu Stefan Vasile Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta 33 10 25 68
13 Cristescu Alexandru Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza 46 10 10 66
14 Duminica Alexandru Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 46 10 10 66
15 Genoiu Emil Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 46 10 10 66
16 Ionescu Mihai Leonard Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Dima Narcisa 46 10 10 66
17 Isvoranu Alexandru Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian 46 10 10 66
18 Muresan Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 46 10 10 66
19 Racasanu Stefan Sorin Colegiul National \\\"Ion C. Bratianu\\\" Pitesti Marin Cristea 31 10 25 66
20 Sandu Victor Iulian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Dima Narcisa 46 10 10 66
21 Tava Andrei Daniel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru 46 10 10 66
22 Dobrin Razvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae 43 10 10 63
23 Manea Dorin Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea 23 10 20 53
24 Manolescu Mihnea Gabriel Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 17 10 25 52
25 Craciun Alexandra Georgiana Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 31 10 10 51
26 Dina George Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian 31 10 10 51
27 Dumitrache Adrian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza 31 10 10 51
28 Florea Alexia Elena Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 31 10 10 51
29 Matei Stefan Colegiul National \"Ion C. Bratianu\" Pitesti Marin Cristea, Nicoleta Enache 31 10 10 51
30 Pandelica Mihai Lucian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Marin Cristea 31 10 10 51
31 Petre Fabian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 31 10 10 51
32 Simion Petrica Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian 31 10 10 51
33 Pana Alexandra Ioana Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 22 10 10 42
34 Radu Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 19 10 10 39
35 Radu Sebastian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 19 10 10 39
36 Vintilescu Stefania Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian 16 10 10 36
37 Dumitrescu Vlad Eduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona 15 10 10 35
38 Savulescu Mihai Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian 15 10 10 35
39 Sterea Stefan-Octavian Liceul Teoretic \"Ion Mihalache\" Topoloveni Florea Laura 15 10 10 35
40 Cretu Bogdan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 14 10 10 34
41 Ene Matei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ciobanu Sofia 14 10 10 34
42 Garciu George Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian 14 10 10 34
43 Ciocan Gabriel Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza 10 10 10 30
44 Codrea Valentin Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza 10 10 10 30
45 Corbeanu Oana Maria Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru 10 10 10 30
46 Iancu George Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 10 10 30
47 Ion Darius Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian, Bratu Luiza 10 10 10 30
48 Miloiu Cristi-Constantin Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Florea Laura 10 10 10 30
49 Mircioaga Catalin Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian 10 10 10 30
50 Miu Sebastian Valentin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta 10 10 10 30
51 Moisescu Armand Nicolae Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 10 10 30
52 Nicolae Eduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 10 10 30
53 Nitu Marius Augustin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Mazilescu Georgian 10 10 10 30
54 Olteanu Ionut Catalin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 10 10 30
55 Popa Adelin Costin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta 10 10 10 30
56 Anghelescu Andrei Daniel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona - - - - absent
57 Avram Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel - - - - absent
58 Patrascu Ioana Alexandra Colegiul National \"Ion C. Bratianu\" Pitesti Marin Cristea - - - - absent
59 Popa Dan Razvan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina - - - - absent
60 Serban Andrei Colegiul National \"Alexandru Odobescu\" Pitesti Nicula Simona - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro