home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 SABĂU Florin Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana Luncan 100 60 40 200 calificat
2 JURCUȚ Paul Bogdan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 55 80 40 175 calificat
3 ALEXANDRU Tepes Liceul „Don Orione” Oradea Pop Mariana Nicoleta 100 25 40 165 calificat
4 INCZE Victor Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 60 45 40 145 calificat
5 SILAGHI Horea Mihai Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 100 10 10 120 calificat
6 DUBAU Horea-Filip Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet 45 10 40 95 calificat
7 TOMA Adrian Liceul Vocațional Pedagogic „N. Bolcaș” Beiuș Rotar Dorin Mircea 10 10 70 90
8 ANTON Alex Anders Colegiul Național „Avram Iancu” Ștei Bara Adela 60 10 10 80
9 BUBUI Marius Robert Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 10 30 40 80
10 HOSSZU Adryel Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Luncan Alina/Turean Nicoleta 10 30 40 80
11 GHERGHEL Vlad-Zeno Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet 10 15 40 65
12 IUHAS Octavian-Marian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet 10 10 40 60
13 MISCHIE Marcus Liceul Vocațional Pedagogic „N. Bolcaș” Beiuș Rotar Dorin Mircea 10 10 35 55
14 BIRTALAN Csaba-Adrian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet 10 30 10 50
15 BUDUREAN Marius Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 10 30 10 50
16 FONÓDI Zsolt Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Vad Zoltán 10 10 30 50
17 HĂLMĂGEAN Cristina Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Luncan Alina/Turean Nicoleta 10 30 10 50
18 CSORNAI Patrick Ladislau Colegiul Național „Teodor Neș” Salonta Illyes Lajos Demeter 20 10 10 40
19 BENEDEK Robert Liceul Vocațional Pedagogic „N. Bolcaș” Beiuș Rotar Dorin Mircea 10 10 15 35
20 BLAGA Anemona Colegiul Național „Samuil Vulcan” Beiuș Buran Claudia 10 10 10 30
21 BOTA IOANA Robert Manuel Colegiul Național „Avram Iancu” Ștei Bara Adela 10 10 10 30
22 CHIANA Sergiu Andrei Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 10 10 10 30
23 HORVATI Andrei Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 10 10 10 30
24 ZBORAY Dávid Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Vad Zoltán 10 10 10 30
25 BORDAS Norbert Liceul Teoretic „Arany János” Salonta Nagy Ildikó - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro