home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 STANIȘ Filip Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 54 30 10 94 calificat
2 SLAVOIA Alexandru Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Tanța Marina Hodișan 50 10 25 85
3 ANCA Raul Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 50 10 10 70
4 BUGNARIU Dan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria Niță, Adrian Niță 31 10 25 66
5 VAIDA Filip Tudor Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana Luncan 46 10 10 66
6 VAIDA Octav Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana Luncan 46 10 10 66
7 ZAHA Diana-Nicoleta Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet 46 10 10 66
8 IANCU Andrei Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Tanța Marina Hodișan 28 10 25 63
9 BOT Alexandru Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 31 10 10 51
10 ILISIE Darius Liceul „Don Orione” Oradea Pop Mariana 10 10 25 45
11 MURG Remus Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 25 10 10 45
12 BACIU Ioana Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Bolea Cristina 19 10 10 39
13 VILA Bogdan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 17 10 10 37
14 KOVÁCS Krisztián Levente Liceul Teoretic „Arany János” Salonta Molnár Csilla 10 14 10 34
15 Țig Ioana Maria Colegiul Național „Avram Iancu” Ștei Bara Adela 10 10 10 30
16 BAKI-SZMALER Attila Liceul Teoretic „Ady Endre” Oradea Kotró László-Lehel 10 10 10 30
17 BRAD Andreea Liceul Teoretic „Aurel Lazăr” Oradea Berdie Rodica 10 10 10 30
18 GAVRA Cristian Colegiul Național „Samuil Vulcan” Beiuș Buran Claudia 10 10 10 30
19 GURBAI Bogdan Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana Luncan 10 10 10 30
20 LAZA Raul-Andrei Colegiul Național „Samuil Vulcan” Beiuș Buran Claudia 10 10 10 30
21 MARIAN David Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet 10 10 10 30
22 PAL Erik Liceul Teoretic „Horvath János” Marghita Moisa Livia 10 10 10 30
23 TÓTH Szabolcs Liceul Teoretic „Arany János” Salonta Molnár Csilla 10 10 10 30
24 ILIESCU Vlad Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Tanța Marina Hodișan - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro