home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Braila

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Dumitrescu Tudor Constantin Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana, Savu Ileana-Liliana 54 75 57 186 calificat
2 Canevici Mario Răzvan Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 43 43 57 143 calificat
3 Grigoraş Marius-Andrei-Cosmin Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor 46 50 25 121 calificat
4 Toader Wiliam Ioan Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana 42 39 10 91
5 Buţea Cristina Aura Maria Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 43 10 20 73
6 Popescu Maria Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 46 10 15 71
7 Marinescu Andra Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Nicolae Mădălina 43 10 10 63
8 Gkourasis Vasileios Teodor Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 37 10 10 57
9 Sârbu David Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 37 10 10 57
10 Bercaru Răzvan Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor 31 14 10 55
11 Marin Marius Daniel Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 31 10 10 51
12 Mogodeanu Claudiu Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 31 10 10 51
13 Petrea Andrei Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 31 10 10 51
14 Bobocea Iulia Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 10 26 10 46
15 Curte Iulian Liceul Teoretic "P. Cerna" Brăila Toncea Angelica 15 10 10 35
16 Ciuculan Ştefan Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 10 14 10 34
17 Dragomir Radu Costin Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 14 10 10 34
18 Pavel Dragoş Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 10 14 10 34
19 Ştefănescu Alin-Mihăiţă Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 10 10 10 30
20 Bejan Andrei Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor 10 10 10 30
21 Hatos Claudia Mihaela Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 10 10 10 30
22 Ioanideș Andrei Liceul Teoretic ”N. Iorga” Brăila Doroftei Simona 10 10 10 30
23 Badea Andrada Georgiana Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana - - - - absent
24 Calciu Alexandru Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul - - - - absent
25 Panait Andrei Liceul Teoretic "P. Cerna" Brăila Toncea Angelica, Sima Raluca - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro